Arama

Dikey geçiş sınavı (DGS) kalktı mı? - Sayfa 2

En İyi Cevap Var Güncelleme: 4 Ağustos 2015 Gösterim: 29.372 Cevap: 38
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
17 Ocak 2010       Mesaj #11
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar kalkmış heralde bende duydum 2010 da son kez yapılacakmış
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
18 Ocak 2010       Mesaj #12
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
merhabalar.2sene önce sınavsız geçiş hakkımı kulanarak bölümüm olan bilg programlama bölümüne kayıt oldum ve 2 sene okulum devam ettim trabzonda.alttan derslerim kaldı ve bn bıraktım şuan okulu.çalşıorum istanbulda 2.öğretim istiyorum işden dolayı.şimdi bn bu sene sınava girmeden yine geçiş hakkımı kullanamıyormuyum??2005 mezunuyum bu arada
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
27 Ocak 2010       Mesaj #13
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
dgs sınavı kalktımı acaba bilen varmı
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
30 Ocak 2010       Mesaj #14
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
önlisans için dgs kesin olarak kalktı mı
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
30 Ocak 2010       Mesaj #15
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ya dgs kalkıyo ama 4 yıllık lisans tamalayabiliyosun daha ne istyiyosun
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
2 Şubat 2010       Mesaj #16
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
çocuk gelşimi için soran arkadaşıma söyliyim bir cocuk gelişimi maduru olarak konuşuyorum bölümümü çok seviyorum ama 2 yıllıklara geçiş çocuk gelişimi bbölümüne geçiş imkansız denicek kadar az 2005 mezunuyum ve 4 yıl boyunca dershaneye gitme imkanım olmadı ve kendi imkanlarımla hazırlandım kont az olduğu için sıra gelmio malsef herkese.okadar çocuk gelişimi öğrencisinn arasından şanslılar ve en önce doğmuş olnalar kazanıo ayrıca üninin olduğu yerde doğmanda ayrılalık tabi o şehirde ikamet etmeseen notun ne olursa olsun alınamıosun... okuldan 85 puan gelio bana sınavsız geçiş için diploma notumda 4...küsür yani düşük değil ya dershane ya dershane yani meslek liselerinn başka çaresi yok kendi bölümüm dışında bi bölüme girdim bu yıl benim bölüme girmem bayağa zor yaniMsn Happy bu sene en sonnda ek kontj kaldığımda bana benim bölüme giremiyeceğimi anladım yani 2 yıllığa geçişiten ziyade imkanlarını zorla ve okul öncesi öğretmenliğini zorla a.ö bile çok zor bilirsin 320 den alıyor... şimdiden başarılar.

Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

meslek liselerinin 2 yıllık dikey geçiş kalktımı. ben şuan kız meslek lisesi 11. sınıf çocuk gelişimi bölümünü okuyorum lütfen bilgisi olan bana kesin bi cevap yazsın

çocuk gelşimi için soran arkadaşıma söyliyim bir cocuk gelişimi maduru olarak konuşuyorum bölümümü çok seviyorum ama 2 yıllıklara geçiş çocuk gelişimi bbölümüne geçiş imkansız denicek kadar az 2005 mezunuyum ve 4 yıl boyunca dershaneye gitme imkanım olmadı ve kendi imkanlarımla hazırlandım kont az olduğu için sıra gelmio malsef herkese.okadar çocuk gelişimi öğrencisinn arasından şanslılar ve en önce doğmuş olnalar kazanıo ayrıca üninin olduğu yerde doğmanda ayrılalık tabi o şehirde ikamet etmeseen notun ne olursa olsun alınamıosun... okuldan 85 puan gelio bana sınavsız geçiş için diploma notumda 4...küsür yani düşük değil ya dershane ya dershane yani meslek liselerinn başka çaresi yok kendi bölümüm dışında bi bölüme girdim bu yıl benim bölüme girmem bayağa zor yaniMsn Happy bu sene en sonnda ek kontj kaldığımda bana benim bölüme giremiyeceğimi anladım yani 2 yıllığa geçişiten ziyade imkanlarını zorla ve okul öncesi öğretmenliğini zorla a.ö bile çok zor bilirsin 320 den alıyor... şimdiden başarılar.
Son düzenleyen Misafir; 2 Şubat 2010 19:38 Sebep: Mesajlar Otomatik Olarak Birleştirildi
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
2 Şubat 2010       Mesaj #17
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ticaret meslek lkisesi son sınıf ögrencisiym dikey geçis kalktmı ltfen net bi cvp verin artık ?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
7 Şubat 2010       Mesaj #18
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
dikey geçiş sınavı kalktımı kesin bir bilgisi olan varmı?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
10 Şubat 2010       Mesaj #19
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar söylenti var,fakat;henüz detaylı bir bilgiye ulaşılmış değil.biz de bu konuda çalışma yapılması için sayın:c.başkanımız ile gittiğimde görüştüm...daha önce dikey geçişin olmaması gerektiğini gelişmek için herkesin lisans mezunu olması gerektiğpini vurguladık.kalkacak bundan emin olunuız?bende ak parti de yokken sizler gibi idim durumunuzu iyi anlıyorum...sevgilerimle...by_hujıko
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
25 Şubat 2010       Mesaj #20
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
kız meslek lisesi çocuk gelişimi 2003 mezunuyum direk geçiş yapsam acaba gelir mi