Masaüstü Görünümü Üye Ol
Forum Ana Sayfa
Soru-Cevap > Konservatuarda oyunculuk okumak için hangi liseye gitmek daha uygundur?
123 45...Son
«Önceki KonuSonraki Konu»
Misafir16:59, 24 Şubat 2010 
slm benim kızım 8. sınıfa gidiorum seneye liseye gidecek oyuncu olmam icin hangi liseye yada konservatuvatuara gitmelimi?
Cevap
Misafir16:52, 28 Şubat 2010 
oyuncu olmak için güzel sanatlar lisesini bitirmeniz gerekiyor ama kaç puan olduğunu bilmiyorum
Cevap
Misafir19:19, 2 Mart 2010 
ARKADAŞLAR;eğer istanbul içinde yaşıyorsanız KAVACIK'TA TÜRVAK var ama liseyi bitirmeniz gerekiyor.
Cevap
Misafir19:32, 2 Mart 2010 
ewwet oyunculuk için konservaturara gidilmelidir ben de konservatuar da okuyorum
Cevap
Misafir20:29, 2 Mart 2010 
yha lütfen gerekli bilgiler yok burda daha fazla bilgi koyarsanız sevinirim
Cevap
Misafir11:31, 12 Nisan 2010 
mrb ben bahar size yalvarıyorum artık bir cevap yazın bende bu sene 8. sınıfa gidiyorum sbs ortalaması kaç olmalı ?? lütfen bana bir yol gösterin ben tiyatrocu olmak istiyorum sbs ortalaması kaç olmalı ve hangi liseler konservatuvatuara hazırlıyo açıkcası bu konu hakkında hiç birşey bilmiyorum lütfenn bir cevap yazın (
Cevap
Misafir15:37, 17 Nisan 2010 
ya ben oyuncu olmak istiyorum ama almanyada okuyorum simdi 9.sinif tayim 1 yil sonra 2 yil sonra okulum bitecek ve sonra da 5 yil meslek okulun da okumam gerekiyor oyuncu olmak icin türkiyede kac yil okumam gerek ???????
Cevap
Misafir15:44, 30 Nisan 2010 
slm bn 8. sınıfa gidiyorum.seneye konservatuar lisesine gidicemde acaba kaç puan gerekli biliyomusunuz yada bilen warmı acaba
Cevap
Misafir17:50, 23 Mayıs 2010 
arkadslar puan öenmli degil..sizi yetenek sınavıyla alıcakalr.
istanbulda pera güzel sanatlar lisesi var ankarda da ankara anadolu gzl sanatlar lisesi
Cevap
Blue Blood20:01, 23 Mayıs 2010 
Oyuncu olabilmek için ilk öncelikle güzel sanatlar lisesine gidebilirsiniz.
Güzel sanatlar lisesine girebilmek için puan değil, yetenek gerekmektedir. Yerenek sınavlarının tarihini araştırıp sınava girebilirsiniz.
Eğer konservatuar düşünüyorsanızda aynı durum söz konusudur. Yetenek sınavlarına girip konservatuar okuyabilirsiniz.

Cevap
123 45...Son
«Önceki KonuSonraki Konu»
Tüm Soru-Cevap Konuları