PC Görünümü Üye Ol
Forum Ana Sayfa
Soru-Cevap > Konservatuarda oyunculuk okumak için hangi liseye gitmek daha uygundur?
İlk...345 6715...Son
«Önceki KonuSonraki Konu»
Misafir13:25, 16 Ağustos 2010 
merhaba arkadaşlar oyuncu olmak istiyorum ben konservatuara gitmek için hangi liseye gitmeliyim
Cevap
alicens9812:31, 7 Eylül 2010 
Yha arkadaşlar bende oyuncu olmak istiyorum.12 yaşındayım.Bildiğim kadarıyla ister düz ister anadolu olsun o liseyi bitiriyorsunuz.eğer lise puanlarınız yeterse üniversitede iletişim fakültesi var.orada çoğunlukla 3 bölüm var.gazetecilik,halkla ilişkiler ve (radyo tv sinema)bü paranteze aldığım bölüme yeter ise lise puanınız bu bölümde oyuncu,kameraman,yapımcı,kurgu editörü yetiştiriliyor.
Cevap
Misafir10:19, 17 Eylül 2010 
ben konservatuar okumak istiyorum ama hangi liseden mezun olunur bilmiyorum. normal anadolu liselerine puanım tutmuyor.konservatuar liseside yaşadığım yerde yok. babam da dışarılara izin vermiyor.
Cevap
Misafir10:53, 26 Eylül 2010 
arkadaslar oyuncu sanatcı olmak ıçın konserwatuara girmenız lazım konservatuar sadece düz lisade olup senede 15-20-30 kişi alıor
Cevap
Misafir14:59, 5 Ekim 2010 
bn malatyada oturuyorum ve oyucu olmak istiyorum bildiğiniz bi ajans varmı?
Cevap
Misafir19:14, 6 Ekim 2010 
bn seneye liseye geçicm lise için ne kadar puan hangi lise okumam lazım lütfen cevap verin :
Cevap
Misafir22:38, 26 Ekim 2010 
bn şimdi düz liseyeden oyuncu olunuyo mu ? ( nasıl olunuyo ) lütfen bi bilgii veriin
Cevap
Misafir16:13, 22 Kasım 2010 
oyunculuk için liseye gitmek gerekiyor mu?ben sadece oyunculuk kursunagideceğim.daha sonra bir ajansa başvuracağım.artık şansıma kabul edilirsem
Cevap
Misafir12:43, 27 Kasım 2010 
slm.bn 7.sınıfa gidiorum oyuncu olmak istiorum.güzel sanatlar lisesine gitsem kaç yıl sürer daha sonra ne yapmam gerekir?lütfen yardımcı olun ilk hayalim gerçekleşemiyor bari bu olsun
Cevap
ıljh18:00, 4 Aralık 2010 
bn lisede yiyatro okumak istiyorum ama konservatuarda lisede tiyatro bölümü varmıfgfbhghj
Cevap
İlk...345 6715...Son
«Önceki KonuSonraki Konu»
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adınız:
Doğrulama