Hoş geldiniz sayın ziyaretçi Neredeyim ben?!

Web sitemiz; forum, günlük, video ve sohbet bölümlerinin yanı sıra; Skype ile ilgili Türkçe teknik destek makaleleri, resim galerileri, geniş içerikli ansiklopedik bilgiler ve çeşitli soru-cevap konuları sunmaktadır. Daima faydalı olmayı ilke edinmiş sitemize sizin de katkıda bulunmanız bizi son derece memnun eder :) Üye olmak için tıklayınız...

Sohbet (Flash Chat) Forumda Ara

Konservatuarda oyunculuk okumak için hangi liseye gitmek daha uygundur?

Bu konu Soru-Cevap forumunda grkemli tarafından 27 Temmuz 2009 (16:18) tarihinde açılmıştır.FacebookFacebook'ta Paylaş
51519 kez görüntülenmiş, 163 cevap yazılmış ve son mesaj 6 Ağustos 2014 (17:44) tarihinde gönderilmiştir.
  • 5 üzerinden 3.00  |  Oy Veren: 3      
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Bu konuyu arkadaşlarınızla paylaşın:    « Önceki Konu | Sonraki Konu »      Yazdırılabilir Sürümü GösterYazdırılabilir Sürümü Göster    AramaBu Konuda Ara  
Eski 16 Ağustos 2010, 13:25

#41 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
merhaba arkadaşlar oyuncu olmak istiyorum ben konservatuara gitmek için hangi liseye gitmeliyim
Rapor Et
Reklam
Eski 7 Eylül 2010, 12:31

#42 (link)
alicens98
Ziyaretçi
alicens98 - avatarı
Yha arkadaşlar bende oyuncu olmak istiyorum.12 yaşındayım.Bildiğim kadarıyla ister düz ister anadolu olsun o liseyi bitiriyorsunuz.eğer lise puanlarınız yeterse üniversitede iletişim fakültesi var.orada çoğunlukla 3 bölüm var.gazetecilik,halkla ilişkiler ve (radyo tv sinema)bü paranteze aldığım bölüme yeter ise lise puanınız bu bölümde oyuncu,kameraman,yapımcı,kurgu editörü yetiştiriliyor.
Rapor Et
Eski 17 Eylül 2010, 10:19

#43 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
ben konservatuar okumak istiyorum ama hangi liseden mezun olunur bilmiyorum. normal anadolu liselerine puanım tutmuyor.konservatuar liseside yaşadığım yerde yok. babam da dışarılara izin vermiyor.
Rapor Et
Eski 26 Eylül 2010, 10:53

#44 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
arkadaslar oyuncu sanatcı olmak ıçın konserwatuara girmenız lazım konservatuar sadece düz lisade olup senede 15-20-30 kişi alıor
Rapor Et
Eski 5 Ekim 2010, 14:59

#45 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
bn malatyada oturuyorum ve oyucu olmak istiyorum bildiğiniz bi ajans varmı?
Rapor Et
Eski 6 Ekim 2010, 19:14

#46 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
bn seneye liseye geçicm lise için ne kadar puan hangi lise okumam lazım lütfen cevap verin :
Rapor Et
Eski 26 Ekim 2010, 22:38

#47 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
bn şimdi düz liseyeden oyuncu olunuyo mu ? ( nasıl olunuyo ) lütfen bi bilgii veriin
Rapor Et
Eski 22 Kasım 2010, 16:13

#48 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
oyunculuk için liseye gitmek gerekiyor mu?ben sadece oyunculuk kursunagideceğim.daha sonra bir ajansa başvuracağım.artık şansıma kabul edilirsem
Rapor Et
Eski 27 Kasım 2010, 12:43

lütfen yardım!

#49 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
slm.bn 7.sınıfa gidiorum oyuncu olmak istiorum.güzel sanatlar lisesine gitsem kaç yıl sürer daha sonra ne yapmam gerekir?lütfen yardımcı olun ilk hayalim gerçekleşemiyor bari bu olsun
Rapor Et
Eski 4 Aralık 2010, 18:00

tiyatrofd

#50 (link)
ıljh
Ziyaretçi
ıljh - avatarı
bn lisede yiyatro okumak istiyorum ama konservatuarda lisede tiyatro bölümü varmıfgfbhghj
Rapor Et
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Konservatuarda oyunculuk okumak için hangi liseye gitmek daha uygundur? Konusuna Benzer Konular
Gönderen: tayyip Forum: Soru-Cevap
Cevap: 134
Son Mesaj: 27 Ağustos 2014 10:07
Gönderen: konyalı veysel Forum: Soru-Cevap
Cevap: 53
Son Mesaj: 21 Nisan 2014 19:48
Gönderen: Misafir Forum: Soru-Cevap
Cevap: 2
Son Mesaj: 6 Kasım 2012 15:41
Gönderen: alicens98 Forum: Soru-Cevap
Cevap: 0
Son Mesaj: 14 Ağustos 2012 19:52
Gönderen: sempatiq19 Forum: Soru-Cevap
Cevap: 3
Son Mesaj: 11 Ekim 2011 14:46
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:
Önce bu soruyu cevaplayın

Yeni Soru
Sayfa 0.129 saniyede (66.88% PHP - 33.12% MySQL) 16 sorgu ile oluşturuldu
Şimdi ücretsiz üye olun!
Saat Dilimi: GMT +3 - Saat: 14:42
  • YASAL BİLGİ

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan MsXLabs.org forum adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre tüm kullanıcılarımız yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. MsXLabs.org hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 (üç) iş günü içerisinde MsXLabs.org yönetimi olarak tarafımızdan gerekli işlemler yapıldıktan sonra size dönüş yapılacaktır.
  • » Site ve Forum Kuralları
  • » Gizlilik Sözleşmesi