Arama

Mail'e aynı anda birden fazla fotoğraf eklemek istiyorum yardım eder misiniz?

Güncelleme: 8 Ağustos 2009 Gösterim: 7.385 Cevap: 4
butterfly-434 - avatarı
butterfly-434
Ziyaretçi
27 Temmuz 2009       Mesaj #1
butterfly-434 - avatarı
Ziyaretçi
daha önce hotmailde mail gönderirken ekle butonunun altında fotoğraf yada dosya diye 2 sekme vardı.ne oldu bilmiyorum ama bende bu sekmeler kayboldu ekle diyince artık direkt dosya seçtiriyor ve bu yöntemle foto göndermek çok zorlaşıyor. lütfen yardım eder misinizzz???Msn Sad
Sponsorlu Bağlantılar
MesirKentli - avatarı
MesirKentli
Ziyaretçi
27 Temmuz 2009       Mesaj #2
MesirKentli - avatarı
Ziyaretçi
Ekle sekmesinden direkt olarak Gözat açılıyor buradan eklemek istediğin resim mp3 vs seçip Tamam diyeceksin hepsi bu kadar.

Sponsorlu Bağlantılar
Sınır 10 MB Önceki gibi.
butterfly-434 - avatarı
butterfly-434
Ziyaretçi
27 Temmuz 2009       Mesaj #3
butterfly-434 - avatarı
Ziyaretçi
onu zaten biliyorum teşekkür ederim ama ben aynı anda birden fazla fotoğraf eklemekten bahsediyrum. ekle<fotoğraf diyince istedğin kadar ftoyu işaretleyip ekle diyip ekleyebiliyordum ama artık yapamıyorum.ekle diyince direkt gözat çıkıyor. tekrar eski haline nasıl getiebilirim diye sruyorum
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
27 Temmuz 2009       Mesaj #4
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Alıntı
butterfly-434 adlı kullanıcıdan alıntı

onu zaten biliyorum teşekkür ederim ama ben aynı anda birden fazla fotoğraf eklemekten bahsediyrum. ekle<fotoğraf diyince istedğin kadar ftoyu işaretleyip ekle diyip ekleyebiliyordum ama artık yapamıyorum.ekle diyince direkt gözat çıkıyor. tekrar eski haline nasıl getiebilirim diye sruyorum

Windows Live Hotmail servisindeki iyileştirme çalışmalarından dolayı geçici olarak bu özellik devre dışı bırakıldı, yakın zamanda tekrar işlevsel olacak. Alternatif olarak Windows Live Mail'i kullanabilirsiniz: Mail - Windows Live
Son derece gururlu insanlar, susmayı ve yalnızlığı sever.
buuterfly-434 - avatarı
buuterfly-434
Ziyaretçi
8 Ağustos 2009       Mesaj #5
buuterfly-434 - avatarı
Ziyaretçi
TEŞEKKÜR EDERİM BİLGİLENDİRDİĞİN İÇİNN..