Arama

Windows 7 neden yavaş çalışıyor?

En İyi Cevap Var Güncelleme: 14 Aralık 2012 Gösterim: 26.040 Cevap: 32
Melihhh =))) - avatarı
Melihhh =)))
Ziyaretçi
29 Temmuz 2009       Mesaj #1
Melihhh =))) - avatarı
Ziyaretçi
512 mb ram 3 GHZ ve 128 mb ekran kartım var ve windows 7 yükledim...ve çok yavaş çalışıyor...Nedeni nedir??? Normalde XP ve Vistadan daha stabil ve hızlı çalışması gerekmezmi nedeni nedir???
EN İYİ CEVABI Misafir verdi
Dı dı dı dıı.. Baştan ofside kardeşim. 512 mB Ram hayatta o işletim sistemini kaldırmaz. 1gBlık ramle Vista zor çalışıyor Windows 7 biraz kassın bi zahmet. Bi tane 1 gB ram (Tavsiyem kingston) al bu ramin üstüne takmak için yer varsa. 1,5 gB Ram işini görür..

Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
29 Temmuz 2009       Mesaj #2
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.
Dı dı dı dıı.. Baştan ofside kardeşim. 512 mB Ram hayatta o işletim sistemini kaldırmaz. 1gBlık ramle Vista zor çalışıyor Windows 7 biraz kassın bi zahmet. Bi tane 1 gB ram (Tavsiyem kingston) al bu ramin üstüne takmak için yer varsa. 1,5 gB Ram işini görür..

Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
28 Ekim 2009       Mesaj #3
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Yha kardeşimm benim windows 7 2 gb ram var ama çok yavaş vista gibisi varmı yha ama vistaya nasıl çevircez onu düşünüyorum?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
2 Şubat 2010       Mesaj #4
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaslar benım pc intel core2 quad 2.5gh 1 gb ati ekran kartı 4 gb ddr3 ram var ama fifa 8 de bile windows 7 donuo acaba neden bir bilginiz var mı şimdiden teşekkürler
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
19 Şubat 2010       Mesaj #5
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
intel core duo 2 2.00 mhz işlemci 4 gb ram 512 mb ekran kartım var 250 gb hdd windows 7 yüklü çok yavaş
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
24 Şubat 2010       Mesaj #6
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Benim 2.4 Ghz Core 2 Duo E 4600 var. Ekran kartı, NVidia GS7300. HDDde de boş yer war. Acaba ekran kartını mı yükseltmeliyim?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
27 Şubat 2010       Mesaj #7
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bence bu yavaşlık direk win 7 den kaynaklı 1 gb Ram 512 ekran kartı 2.0 GHz ççift çekirdekli işlemcim var ama yavaş yani insanlar win 7 yi sorunsuz kullanmak 2000 tl lik pc mi almak zorunda bu saçma geliyor bana zaten her işlem için soru sormasa daha hızlı olcak
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
24 Nisan 2010       Mesaj #8
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
AMA BENİMKİ YENİ 0 BİLGİSAYAR EN YÜKSEK WE VESTEL AMA BAI LŞEYLEİ ÇOOOOOK YAVAS NE YAPABİLİRİM
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
13 Mayıs 2010       Mesaj #9
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ya bnm pc cok hızlıydı nedense bi gün o kadar yawasladı ki sağ tuş yapıp yenile yapamiodum. pc 4gb ram 2lik ekran kartı (1gb paylaşımlı) 4 çekirdek intel core 2 quad. msn.ye girince hata werio kendini yeniden başlatıo laned olsn böle pc.ye
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
14 Mayıs 2010       Mesaj #10
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Windows 7 kurmadan önce destekliyormu diye bir deneme programı vardı,eğer cd den alıyorsanız mutlaka o programı içine koyar yada sistemini sorar öyle verir.Ama siz direk download yapıyorsanız önce o programı indirmelisiniz,ama ben size yiende mininmum sistem gereksinimlerini yazayım. Msn Wink
1Gb DDR2 RAM
Çift Çekirdekli bir işlemci
15Gb Boş HDD alanı.
Ati hd3650 Nvidia 7800Gt

Oyun oynamıyorsanız ise :
1Gb DDR2 Ram
Pentium 4 işlemci
15 Gb Boş HDD alanı yeterlidir. Msn Wink