Arama

Klavyede kopyalama tuşu bazen çalışıyor bazen çalışmıyor, sebebi nedir ?

En İyi Cevap Var Güncelleme: 24 Temmuz 2012 Gösterim: 31.944 Cevap: 17
hsdjdfsfhk - avatarı
hsdjdfsfhk
Ziyaretçi
30 Temmuz 2009       Mesaj #1
hsdjdfsfhk - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar ben mesela bi cümleyi klavyeyle kopyalamak istiyorum ctrl+c tuşuna basıorm kopyalamıo
klavyede c tuşu bozuldu heralde diorm. çaLışıo :o bunun kopyalamama sebebi ne olabilir lütfen bilgi..
EN İYİ CEVABI Misafir verdi
ALT TİRE TUŞUM ÇALIŞMIYOR NE YAPMALIYIM
Sponsorlu Bağlantılar
BrookLyn - avatarı
BrookLyn
Kayıtlı Üye
5 Ağustos 2009       Mesaj #2
BrookLyn - avatarı
Kayıtlı Üye
Alıntı
hsdjdfsfhk adlı kullanıcıdan alıntı

arkadaşlar ben mesela bi cümleyi klavyeyle kopyalamak istiyorum ctrl+c tuşuna basıorm kopyalamıo
klavyede c tuşu bozuldu heralde diorm. çaLışıo :o bunun kopyalamama sebebi ne olabilir lütfen bilgi..

Öncelikle 'C' tuşu ve 'CTRL' tuşları CTRL+C (Kopyalama) dışında çalışıyor mu? 'C' tuşu tek başına kullanıldığında herhangi bir sorun çıkartıyor mu?
Sponsorlu Bağlantılar

Öncelikle bunlardan emin olun. Sonrasında şayet bahsettiğiniz gibi CTRL+C kopyalama yapmıyor ise Bilgisayarım'a sağ tuş yapın Özellikler'e tıklayın, oradan Donanım sekmesine tıklayın, açılan yerde Aygıt Yöneticisine gelin burada karşınıza gelen ekranda alt tarafta bulunan Klavye sekmesine tıklayın Klavye'nin donanım kısımı açılacaktır 'Standart 101/102 Tuşlu ya da Microsoft Natulel PS/2 Klavye' vb. gibi bir yazı göreceksiniz oraya sağ tuş yapıp kaldır seçeneğine tıklayın.

Ardından Bilgisayarınızı resetleyin. Bilgisayarınız açıldığında karşınıza Yeni Donanım Bulundu ekranı gelecektir, büyük ihtimal ilede otomatik tanıyacaktır tekrardan. USB Klavye kullanıyorsanız manuel olarak tanıtmanız gerek PS2 kullanıyorsanız otomatik tanıyacaktır.

Bu şekilde denediğinizde CTRL+C kombinasyonu tekrar işlevini görmeye devam edecektir. Bir çok kişi aynı sorundan muzdarip olmuş ve bu şekilde çözmüştür.

Saygılar,
MsXLabs

Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
31 Ağustos 2009       Mesaj #3
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

ya benımde ctrl tusu üsttekı sayı tusları alt tire ve soru işareti tusları calısmıyor birde delete ve shift tusu calısmıor eskı klavyeme su dokulmustu ondan olabılır dıe yenı klavye aldım yenı klavyeyıde takınca gene aynı sorunla karsılastım ne yapmam gerekıo bu durumda

bna yardım edebılırmısınızz
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
14 Eylül 2009       Mesaj #4
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bende hiç bi şekilde C tuşu çalışmıyor Msn Confused klawyeyi sktüm taktım yine olmadıı Msn ConfusedMsn Confused
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
19 Şubat 2010       Mesaj #5
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.
ALT TİRE TUŞUM ÇALIŞMIYOR NE YAPMALIYIM
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
15 Eylül 2010       Mesaj #6
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar bende direk üstekindeki tuşlar sayılar çalış mıo ne yapim bunlar geli o !'^+%&/()=
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
7 Kasım 2010       Mesaj #7
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Merhaba, kklayemin tuşları bozuldu mesela şuan yazar iken "k" harfine tıklladğmda "lk" böyle çıkıyor.. ve benzeri tuşlara tıkladığımda aynı sorunla karşılaşıyorum lütfen yardımcı olabilirmisinz?

Merhaba, klavyemin tuşları bozuldu, mesela şuan "k" harfine tıkladğımda "kl" böyle çıkıyor.. ve benzeri, tuşlara tıkladğımda aynı sorunla karşılaşıyorum.. Lütfen yardımcı olursanız sevinirim, Şimdiden teşekkürkler..
Son düzenleyen Misafir; 7 Kasım 2010 18:57 Sebep: Mesajlar Otomatik Olarak Birleştirildi
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
2 Aralık 2010       Mesaj #8
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
merhaba ... benim klavyem herhalde kafayı yedi Msn Happy 1 basıorum iki tane 11 yazıor 2 ' ye basıorum 22 yazıor ikileştirior acaba sebebi ney yada nereye basmışımdır nasıl düzeltebilirm lütfen acill destek beklirom teşekkürler ....
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
11 Şubat 2011       Mesaj #9
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
yapışkan tuşların açık olabilir
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
21 Mart 2011       Mesaj #10
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ya ekrandaki birşeyi tümden nasıl kopyalayabilirim? ctrl+c olmadan ve mouse la kopyala yapmadan başka türkü nasıl yapabilirim acaba ? acil gerekio bilen varsa çok mutlu olrum.. Msn Happy