Cevap Yaz Önceki Konu Sonraki Konu

Beden eğitimi öğretmenliği sınavlarına nasıl girebilirim?

Gösterim: 17170 | Cevap: 22
berhan
Cevaplanmış   |    31 Temmuz 2009 20:49   |   Mesaj #1   |   
Ziyaretçi

Beden eğitimi öğretmenliği sınavlarına nasıl girebilirim?

slm ben sayısal öğrencisiyim busene hiç hazırlanmadım ama sınava girdim ve barajı aaştım beden eğitimi öğretmenli için girmek istiyorum ve hangi ildeki yetenek sınavına girmem gerektini bilemiyorum puanı nedir kaç puandan alıyor bilmiyorum bu konuda yardımcı olursanız sevinirim tam olarak 145 mi yoksa 165 mi ham puan almak gerekiyor
En iyi cevap fadedliver tarafından gönderildi

Alıntı
berhan adlı kullanıcıdan alıntı

slm ben sayısal öğrencisiyim busene hiç hazırlanmadım ama sınava girdim ve barajı aaştım beden eğitimi öğretmenli için girmek istiyorum ve hangi ildeki yetenek sınavına girmem gerektini bilemiyorum puanı nedir kaç puandan alıyor bilmiyorum bu konuda yardımcı olursanız sevinirim tam olarak 145 mi yoksa 165 mi ham puan almak gerekiyor

2009 yılı ÖSS'ye girmiş olmak ve ÖSS puan türüne bakılmaksızın en az 165.000 veya daha fazla puan almış olmak gerekmektedir. Millî sporcuların ve liselerin spor alan/kol/bölümlerinden mezun olan öğrenciler için ön kayıt ÖSS asgari taban puanı 145.000’dir.
2009-2010 Yetenek Sınavları için linki inceleyiniz

Yukarıdaki linkte özel yetenek sınavı olan okullar ve sınav tarihleri mevcuttur.

fadedliver
31 Temmuz 2009 21:02   |   Mesaj #2   |   
Ziyaretçi
Alıntı
berhan adlı kullanıcıdan alıntı

2009 yılı ÖSS'ye girmiş olmak ve ÖSS puan türüne bakılmaksızın en az 165.000 veya daha fazla puan almış olmak gerekmektedir. Millî sporcuların ve liselerin spor alan/kol/bölümlerinden mezun olan öğrenciler için ön kayıt ÖSS asgari taban puanı 145.000’dir.
2009-2010 Yetenek Sınavları için linki inceleyiniz

Yukarıdaki linkte özel yetenek sınavı olan okullar ve sınav tarihleri mevcuttur.
ozti bu mesajı beğendi.
tahaddi
1 Ağustos 2009 11:56   |   Mesaj #3   |   
Ziyaretçi

Beden öğretmenliği mülakatları nasıl oluyor ve kayıtları ne zaman ?

mhb ben hatay beden ögretmenligini düşünüyorum bu alandaki mülakatlarda ne var bilen var mı birde buranın ön kayıtları ne zaman başlıyor acaba bana yardımcı olursanız sevinirim
Misafir
17 Ekim 2009 09:01   |   Mesaj #4   |   
Ziyaretçi
slm ben erzurum spor lısısınde okuyorum mıllı sporcuyum hentbol. oss de mulakatlardan bıraz bahsede bılır mısınız
Misafir
6 Aralık 2009 17:16   |   Mesaj #5   |   
Ziyaretçi
bnde anadolu teknik lisesi bilqisayar bölümündeyim aynı zamanda onemli bir klupte basketbol oynuyorum beden eqitimi öqretmenliqini okumak istiyorum taban puanı ve qiriş kosulları hakkında yardımcı olabilirmisiniz xD
Misafir
28 Aralık 2009 20:23   |   Mesaj #6   |   
Ziyaretçi
Benim Tek Bidiğim Kolay Yer Olarak Çukur Ova Üniversitesi var sadece mekik koşusubu koşun (ileri geri depar) halinde dikey sıçrama 1500m koşu 100m me koşu kordinasyon haraketleri sadece bunlar bunlarda basit şeyler sadece tek yapman gereken "çalışmak çalışmak çalışmak" Bende İstanbulda Büyük Bir Kulüpte Kalecilik Yapıyorum bende beden eğitimi öğretmenliğine girmek istiyorum bende bu araştırmalara vardım
Misafir
19 Nisan 2010 19:39   |   Mesaj #7   |   
Ziyaretçi

Beden Eğitimi Öğretmenliği

Arkdaslar Bir Yardımınıza İhtiyacım Var

Beden Eğitimi Öğretmenliği ile İlgili Bilgi Gerekiyor Ulasabilen Yazsın ....
Misafir
30 Nisan 2010 12:22   |   Mesaj #8   |   
Ziyaretçi

sasddsdssd

yaa milli sporcuyum beden egitimine girmek istiyorum ygs den kaç puan almış olmam gerekiyoo????????
sahass
31 Mayıs 2010 03:08   |   Mesaj #9   |   
Ziyaretçi
beden eğitimi hakkında bilgi verebilirim..msn pek kullanmıyorm..face eklemek isteyen olursa yardımcı olabilirm..
İsmail saha (i harfini büyük yazarak aratırsanız bulabilirsinz)..herkese başarılar..
konyalı veysel bu mesajı beğendi.
Misafir
20 Ekim 2010 21:52   |   Mesaj #10   |   
Ziyaretçi
arkadaşlar daha lise 3 gidiyorum siirtliyim en az kaç puan almalıyım beden öğretmenliği için bide 2 sendedir kurtalan sporda oynuyorum
Cevap Yaz
Hızlı Cevap
İsim:

Beden eğitimi öğretmenliği sınavlarına nasıl girebilirim? Konusuna Benzer Konular

Beden eğitimi öğretmenliği için hangi liseye gitmek gerekir?
Gönderen: konyalı veysel Forum: Soru-Cevap
Cevap: 55
Son Mesaj: 16 Kasım 2014 19:47
Beden eğitimi öğretmenliği tanımı nedir?
Gönderen: Ziyaretçi Forum: Soru-Cevap
Cevap: 4
Son Mesaj: 7 Eylül 2014 14:13
Cevap: 58
Son Mesaj: 17 Ağustos 2014 19:13
2010 beden eğitimi öğretmenliği taban puanı kaçtır?
Gönderen: Misafir Forum: Soru-Cevap
Cevap: 104
Son Mesaj: 31 Mayıs 2013 13:17
Beden eğitimi öğretmenliği ile ilgili hikaye var mı?
Gönderen: Ziyaretçi Forum: Soru-Cevap
Cevap: 2
Son Mesaj: 20 Aralık 2009 13:27
Sayfa 0.316 saniyede 12 sorgu ile oluşturuldu