Hoş geldiniz sayın ziyaretçi Neredeyim ben?!

Web sitemiz; forum, günlük, video ve sohbet bölümlerinin yanı sıra; Skype ile ilgili Türkçe teknik destek makaleleri, resim galerileri, geniş içerikli ansiklopedik bilgiler ve çeşitli soru-cevap konuları sunmaktadır. Daima faydalı olmayı ilke edinmiş sitemize sizin de katkıda bulunmanız bizi son derece memnun eder :) Üye olmak için tıklayınız...

Sohbet (Flash Chat) Forumda Ara

Beden eğitimi öğretmenliği sınavlarına nasıl girebilirim?

Bu konu Soru-Cevap forumunda berhan tarafından 31 Temmuz 2009 (20:49) tarihinde açılmıştır.FacebookFacebook'ta Paylaş
16412 kez görüntülenmiş, 22 cevap yazılmış ve son mesaj 20 Kasım 2012 (13:59) tarihinde gönderilmiştir.
  • 5 üzerinden 3.00  |  Oy Veren: 2      
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Bu konuyu arkadaşlarınızla paylaşın:    « Önceki Konu | Sonraki Konu »      Yazdırılabilir Sürümü GösterYazdırılabilir Sürümü Göster    AramaBu Konuda Ara  
Eski 31 Temmuz 2009, 20:49

#1 (link)
berhan
Ziyaretçi
berhan - avatarı
slm ben sayısal öğrencisiyim busene hiç hazırlanmadım ama sınava girdim ve barajı aaştım beden eğitimi öğretmenli için girmek istiyorum ve hangi ildeki yetenek sınavına girmem gerektini bilemiyorum puanı nedir kaç puandan alıyor bilmiyorum bu konuda yardımcı olursanız sevinirim tam olarak 145 mi yoksa 165 mi ham puan almak gerekiyor
En iyi cevap fadedliver tarafından gönderildi

Alıntı:
berhan adlı kullanıcıdan alıntı Mesajı Görüntüle

slm ben sayısal öğrencisiyim busene hiç hazırlanmadım ama sınava girdim ve barajı aaştım beden eğitimi öğretmenli için girmek istiyorum ve hangi ildeki yetenek sınavına girmem gerektini bilemiyorum puanı nedir kaç puandan alıyor bilmiyorum bu konuda yardımcı olursanız sevinirim tam olarak 145 mi yoksa 165 mi ham puan almak gerekiyor
2009 yılı ÖSS'ye girmiş olmak ve ÖSS puan türüne bakılmaksızın en az 165.000 veya daha fazla puan almış olmak gerekmektedir. Millî sporcuların ve liselerin spor alan/kol/bölümlerinden mezun olan öğrenciler için ön kayıt ÖSS asgari taban puanı 145.000’dir.
2009-2010 Yetenek Sınavları için linki inceleyiniz

Yukarıdaki linkte özel yetenek sınavı olan okullar ve sınav tarihleri mevcuttur.
Rapor Et
Reklam
Eski 31 Temmuz 2009, 21:02

#2 (link)
fadedliver
Ziyaretçi
fadedliver - avatarı
Alıntı:
berhan adlı kullanıcıdan alıntı Mesajı Görüntüle

2009 yılı ÖSS'ye girmiş olmak ve ÖSS puan türüne bakılmaksızın en az 165.000 veya daha fazla puan almış olmak gerekmektedir. Millî sporcuların ve liselerin spor alan/kol/bölümlerinden mezun olan öğrenciler için ön kayıt ÖSS asgari taban puanı 145.000’dir.
2009-2010 Yetenek Sınavları için linki inceleyiniz

Yukarıdaki linkte özel yetenek sınavı olan okullar ve sınav tarihleri mevcuttur.
Rapor Et
Eski 1 Ağustos 2009, 11:56

Beden öğretmenliği mülakatları nasıl oluyor ve kayıtları ne zaman ?

#3 (link)
tahaddi
Ziyaretçi
tahaddi - avatarı
mhb ben hatay beden ögretmenligini düşünüyorum bu alandaki mülakatlarda ne var bilen var mı birde buranın ön kayıtları ne zaman başlıyor acaba bana yardımcı olursanız sevinirim
Rapor Et
Eski 17 Ekim 2009, 09:01

#4 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
slm ben erzurum spor lısısınde okuyorum mıllı sporcuyum hentbol. oss de mulakatlardan bıraz bahsede bılır mısınız
Rapor Et
Eski 6 Aralık 2009, 17:16

#5 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
bnde anadolu teknik lisesi bilqisayar bölümündeyim aynı zamanda onemli bir klupte basketbol oynuyorum beden eqitimi öqretmenliqini okumak istiyorum taban puanı ve qiriş kosulları hakkında yardımcı olabilirmisiniz xD
Rapor Et
Eski 28 Aralık 2009, 20:23

#6 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
Benim Tek Bidiğim Kolay Yer Olarak Çukur Ova Üniversitesi var sadece mekik koşusubu koşun (ileri geri depar) halinde dikey sıçrama 1500m koşu 100m me koşu kordinasyon haraketleri sadece bunlar bunlarda basit şeyler sadece tek yapman gereken "çalışmak çalışmak çalışmak" Bende İstanbulda Büyük Bir Kulüpte Kalecilik Yapıyorum bende beden eğitimi öğretmenliğine girmek istiyorum bende bu araştırmalara vardım
Rapor Et
Eski 19 Nisan 2010, 19:39

Beden Eğitimi Öğretmenliği

#7 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
Arkdaslar Bir Yardımınıza İhtiyacım Var

Beden Eğitimi Öğretmenliği ile İlgili Bilgi Gerekiyor Ulasabilen Yazsın ....
Rapor Et
Eski 30 Nisan 2010, 12:22

sasddsdssd

#8 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
yaa milli sporcuyum beden egitimine girmek istiyorum ygs den kaç puan almış olmam gerekiyoo????????
Rapor Et
Eski 31 Mayıs 2010, 03:08

#9 (link)
sahass
Ziyaretçi
sahass - avatarı
beden eğitimi hakkında bilgi verebilirim..msn pek kullanmıyorm..face eklemek isteyen olursa yardımcı olabilirm..
İsmail saha (i harfini büyük yazarak aratırsanız bulabilirsinz)..herkese başarılar..
Rapor Et
Eski 20 Ekim 2010, 21:52

#10 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
arkadaşlar daha lise 3 gidiyorum siirtliyim en az kaç puan almalıyım beden öğretmenliği için bide 2 sendedir kurtalan sporda oynuyorum
Rapor Et
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:
Önce bu soruyu cevaplayın

Yeni Soru
Sayfa 0.173 saniyede (71.58% PHP - 28.42% MySQL) 17 sorgu ile oluşturuldu
Şimdi ücretsiz üye olun!
Saat Dilimi: GMT +3 - Saat: 01:30
  • YASAL BİLGİ

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan MsXLabs.org forum adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre tüm kullanıcılarımız yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. MsXLabs.org hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 (üç) iş günü içerisinde MsXLabs.org yönetimi olarak tarafımızdan gerekli işlemler yapıldıktan sonra size dönüş yapılacaktır.
  • » Site ve Forum Kuralları
  • » Gizlilik Sözleşmesi