Arama

ÖSS'den aldığım puanla beden eğitimi öğretmenliğine girebilir miyim?

En İyi Cevap Var Güncelleme: 7 Nisan 2011 Gösterim: 5.570 Cevap: 12
tahaddi - avatarı
tahaddi
Ziyaretçi
1 Ağustos 2009       Mesaj #1
tahaddi - avatarı
Ziyaretçi
slm ben össden 165 puan aldım 0.3 çarpımı ise 187 puan acaba ben beden ögretmenligine gidebilir miyim yardımcı olursanız sevinirim
EN İYİ CEVABI tahaddi verdi
ben hatayda girmek istiyorumda acaba orası kaç puandan alıyor ve ön kayıtları nezaman başlıyor beden ögretmenliginin
Sponsorlu Bağlantılar
fadedliver - avatarı
fadedliver
Ziyaretçi
1 Ağustos 2009       Mesaj #2
fadedliver - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
tahaddi adlı kullanıcıdan alıntı

slm ben össden 165 puan aldım 0.3 çarpımı ise 187 puan acaba ben beden ögretmenligine gidebilir miyim yardımcı olursanız sevinirim

Evet girebilirsiniz.En az tam puan165 olmalı.
Sponsorlu Bağlantılar
tahaddi - avatarı
tahaddi
Ziyaretçi
1 Ağustos 2009       Mesaj #3
tahaddi - avatarı
Ziyaretçi
bu beden ögretmenligi kayıt olurken 0.3 çarpımına mı bakıyorlar yoksa ham puanına mı bakıyorlar
fadedliver - avatarı
fadedliver
Ziyaretçi
1 Ağustos 2009       Mesaj #4
fadedliver - avatarı
Ziyaretçi
2009 yılı ÖSS'ye girmiş olmak ve ÖSS puan türüne bakılmaksızın en az 165.000 veya daha fazla puan almış olmak gerekmektedir. Millî sporcuların ve liselerin spor alan/kol/bölümlerinden mezun olan öğrenciler için ön kayıt ÖSS asgari taban puanı 145.000’dir.
tahaddi - avatarı
tahaddi
Ziyaretçi
1 Ağustos 2009       Mesaj #5
tahaddi - avatarı
Ziyaretçi
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.
ben hatayda girmek istiyorumda acaba orası kaç puandan alıyor ve ön kayıtları nezaman başlıyor beden ögretmenliginin
fadedliver - avatarı
fadedliver
Ziyaretçi
1 Ağustos 2009       Mesaj #6
fadedliver - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

2009-2010 Yetenek Sınavları için linki inceleyiniz

Yukarıdaki linkte özel yetenek sınavı olan okullar ve sınav tarihleri mevcuttur.

Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi için linki inceleyiniz
tahaddi - avatarı
tahaddi
Ziyaretçi
1 Ağustos 2009       Mesaj #7
tahaddi - avatarı
Ziyaretçi
cvp için tşk edrmde hayat ön kayıtlarını ben bilgisayar açmıyorda acaba biri bana hayat üniversitesi ön kayıt tarihini söyleye bilir mi tşk edrm
fadedliver - avatarı
fadedliver
Ziyaretçi
1 Ağustos 2009       Mesaj #8
fadedliver - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

cvp için tşk edrmde hayat ön kayıtlarını ben bilgisayar açmıyorda acaba biri bana hayat üniversitesi ön kayıt tarihini söyleye bilir mi tşk edrm

Şu an kendi sitesinde güncelleme var.Siteyi hergün takip ediniz ön kayıt, mülakat ve sınav tarihleri orada açıklanacak.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
5 Ekim 2009       Mesaj #9
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
merhaba beden öğretmeni olabilmemiz için puanı yeterli mi yoksa ekstradan başka faliyetlere de girilmesi gerekli mi?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
1 Mayıs 2010       Mesaj #10
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaslar ben ygs den 325 aldım bende için avantasım nerde olabılırr cvp yazarmısınız hemen