Hoş geldiniz sayın ziyaretçi Neredeyim ben?!

Web sitemiz; forum, günlük, video ve sohbet bölümlerinin yanı sıra; Skype ile ilgili Türkçe teknik destek makaleleri, resim galerileri, geniş içerikli ansiklopedik bilgiler ve çeşitli soru-cevap konuları sunmaktadır. Daima faydalı olmayı ilke edinmiş sitemize sizin de katkıda bulunmanız bizi son derece memnun eder :) Üye olmak için tıklayınız...

Sohbet (Flash Chat) Forumda Ara

Max Payne part 2 nasıl geçilir?

Bu konu Soru-Cevap forumunda operator94 tarafından 3 Ağustos 2009 (16:16) tarihinde açılmıştır.FacebookFacebook'ta Paylaş
6523 kez görüntülenmiş, 4 cevap yazılmış ve son mesaj 13 Temmuz 2014 (20:16) tarihinde gönderilmiştir.
  • 5 üzerinden 2.00  |  Oy Veren: 1      
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Bu konuyu arkadaşlarınızla paylaşın:    « Önceki Konu | Sonraki Konu »      Yazdırılabilir Sürümü GösterYazdırılabilir Sürümü Göster    AramaBu Konuda Ara  
Eski 3 Ağustos 2009, 16:16

#1 (link)
operator94
Ziyaretçi
operator94 - avatarı
kardeş ben max payne part 2 de kaldım bir türlü geçemiyorum labirent gibi bir yer dönüp dolaşıp aynı yere geliyorum,nasıl geçilecegini bilen varsa lütfen yardım edin.
Etiketler:
  • max payne 2 2 bolum nasil gecilir
  • max payne 2 3 bolum nasil gecilir
  • max payne 2 nasil gecilir
  • max payne 2 part2 nasil gecilir
  • max payne labirent bolumu
Benzer Konular:
Rapor Et
Reklam
Eski 3 Ağustos 2009, 16:26

#2 (link)
Blue Blood
Ziyaretçi
Blue Blood - avatarı
Alıntı:
operator94 adlı kullanıcıdan alıntı Mesajı Görüntüle

kardeş ben max payne part 2 de kaldım bir türlü geçemiyorum labirent gibi bir yer dönüp dolaşıp aynı yere geliyorum,nasıl geçilecegini bilen varsa lütfen yardım edin.
linke tıklayınız umarım yardımcı olur.
Rapor Et
Eski 1 Mart 2012, 15:51

#3 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
ya ben part 2 de polis karakolunda kaldım napacam
Rapor Et
Eski 24 Mart 2012, 23:10

#4 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
ben de max payne1 oyununun ilk yerinde kaldım düğmeye basıyorum adamlar çıkıyor ama geçilmiyor yardım
Rapor Et
Eski 13 Temmuz 2014, 20:16

max payne karakol görevi

#5 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
max payne karakolda kalanlar anlatıyorum:
ilk önce bilgisayarların oraya gidin en üstte sağda bilgisayarın yanına gidin e ye basın olmassa başka bilgisayarları deneyin bilgisayara oturunca sora geri kalkacak ondan sora kız arkadaşımız ve 2 tane kızı sorguya çekecekler sorgu çekilen yere gidin 1 2 dk bekleyin ifade veren adamla konuşacaksınız ondan sonra altta blunan zindanlara gidin kız arkadaşımızla konuşacaksınız ondan sora git maşımdan max dicek ondan sora bir bayan memur orda oturuyor olacak onun yanındada bi telefon var telefonu açın e ye basın sora telefona bakarak bida e ye basın adamlar mekanı basacakdolaplarda sila ağrı kesici vs.var tüm adamları öldürün otoparktaki çıkıştan çıkın bölüm geçilmiş olcak.

Yardımcı olduysam ne mutlu bana....
Rapor Et
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:
Önce bu soruyu cevaplayın

Yeni Soru
Sayfa 0.143 saniyede (67.93% PHP - 32.07% MySQL) 16 sorgu ile oluşturuldu
Şimdi ücretsiz üye olun!
Saat Dilimi: GMT +3 - Saat: 16:03
  • YASAL BİLGİ

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan MsXLabs.org forum adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre tüm kullanıcılarımız yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. MsXLabs.org hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 (üç) iş günü içerisinde MsXLabs.org yönetimi olarak tarafımızdan gerekli işlemler yapıldıktan sonra size dönüş yapılacaktır.
  • » Site ve Forum Kuralları
  • » Gizlilik Sözleşmesi