Hoş geldiniz sayın ziyaretçi Neredeyim ben?!

Web sitemiz; forum, günlük, video ve sohbet bölümlerinin yanı sıra; Skype ile ilgili Türkçe teknik destek makaleleri, resim galerileri, geniş içerikli ansiklopedik bilgiler ve çeşitli soru-cevap konuları sunmaktadır. Daima faydalı olmayı ilke edinmiş sitemize sizin de katkıda bulunmanız bizi son derece memnun eder :) Üye olmak için tıklayınız...

Sohbet (Flash Chat) Forumda Ara

Metin2'yi kurarken Win32 hatası alıyorum, ne yapmalıyım?

Bu konu Soru-Cevap forumunda KaaN98 tarafından 8 Ağustos 2009 (19:11) tarihinde açılmıştır.FacebookFacebook'ta Paylaş
5982 kez görüntülenmiş, 18 cevap yazılmış ve son mesaj 13 Ekim 2012 (23:25) tarihinde gönderilmiştir.
  • Bu konuyu beğendiniz mi?   
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Bu konuyu arkadaşlarınızla paylaşın:    « Önceki Konu | Sonraki Konu »      Yazdırılabilir Sürümü GösterYazdırılabilir Sürümü Göster    AramaBu Konuda Ara  
Eski 8 Ağustos 2009, 19:11

#1 (link)
KaaN98
Ziyaretçi
KaaN98 - avatarı
Arkadaşlar yeni bilgisayar aldım yeni.Windows Vista Home Premium kullanıyorum.Metin 2'yi download ettim ama bilgisayar kuramıyor.Win32 hatası veriyor.Hatada şöyle yazıyor:
C:\User\acer\Deskop\Downloader_Metin2_tr.exe geçerli bir Win32 uygulaması değil.

Yardım edebilir misiniz??
En iyi cevap Misafir tarafından gönderildi

arkadaşlar lütfen yardım edermisiniz ben metin 2 yi açıyorum ve hata veriyor hata da söyle yazıyor

sorry your system does notsupport 3D graphics please check your hardware and system configeration then try again

yazıyor ne yabmalıyım
Rapor Et
Reklam
Eski 12 Ağustos 2009, 12:02

#2 (link)
KaaN98
Ziyaretçi
KaaN98 - avatarı
5 Gün oldu hala yazan yokmu??
Rapor Et
Eski 3 Eylül 2009, 17:15

#3 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
arkadaşlar lütfen yardım edermisiniz ben metin 2 yi açıyorum ve hata veriyor hata da söyle yazıyor

sorry your system does notsupport 3D graphics please check your hardware and system configeration then try again

yazıyor ne yabmalıyım
Rapor Et
Eski 9 Eylül 2009, 18:44

#4 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
tekrar yükle
ama benim soruma yazan ok
Rapor Et
Eski 11 Ekim 2009, 11:30

#5 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
arkadaş lar buhata yı önlemek icin 3d grephics indir meniz lazım
yoksa oline ounları oynayamazsınız benim bildğim bukadar bb
Rapor Et
Eski 15 Haziran 2010, 19:10

İSTE CVP BURA

#6 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
beyler o sordunuz sorry your system does notsupport 3D graphics please check your hardware and system configeration then try again ekran kartı yüklü olmadıgında yada uyumlu olmadıgında verir siz ekran kartını bastan indirip kurun veya cdden kurun cddeki aççılmasssa cdden ismini googleye yazıp upLayın koLay geLsn bide bnde win32 hatası aLıorum onu biLen varmı
Rapor Et
Eski 29 Eylül 2010, 19:03

#7 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
Merhaba arkadaşlar hemen konuya gelelim bende şöle bi sorun alıyorum metin2 yi kurmak 1,5 saat sürüoya o yüklenio %100 doluo ondn snra tkrr bişey çıkıo onda da tam çeyreğine gelio hata verio dvm et diorum tekrr yükleyin dio ben bu oyunu 21defa yükledim hep öle oluo lütfen bi bakın ya ben bu oyunu çok seviorum umarım siz bir çzözüm bulursunuz ve ayrıca unutmadan bizim pC vista ondan da kaynaklanabilirmi 5 tne arkadasım evet ondn kaynaklanr dedi ama siz siz olun asla vista yüklettirmeyin yada vista almayın...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!...!!!!!!!!!!!!!!!!
Rapor Et
Eski 31 Aralık 2010, 17:17

#8 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
metin2 girerken 3d graphics hatası verıyor lutfen yardım edın
Rapor Et
Eski 20 Ocak 2011, 20:09

#9 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
benmde windows 7 dir . win 32 hatası veriyo metin2 us de nasıl düzeltip oynaya bilirim oyunu lütfen yardıııııım!!!
Rapor Et
Eski 24 Ocak 2011, 21:25

#10 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
arkadaşlar bende error var oyunu kurdum basıyorrum mt2 ye errror felan var napim
Rapor Et
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:
Önce bu soruyu cevaplayın

Yeni Soru
Sayfa 0.171 saniyede (70.59% PHP - 29.41% MySQL) 17 sorgu ile oluşturuldu
Şimdi ücretsiz üye olun!
Saat Dilimi: GMT +3 - Saat: 01:04
  • YASAL BİLGİ

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan MsXLabs.org forum adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre tüm kullanıcılarımız yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. MsXLabs.org hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 (üç) iş günü içerisinde MsXLabs.org yönetimi olarak tarafımızdan gerekli işlemler yapıldıktan sonra size dönüş yapılacaktır.
  • » Site ve Forum Kuralları
  • » Gizlilik Sözleşmesi