Hoş geldiniz sayın ziyaretçi Neredeyim ben?!

Web sitemiz; forum, günlük, video ve sohbet bölümlerinin yanı sıra; Skype ile ilgili Türkçe teknik destek makaleleri, resim galerileri, geniş içerikli ansiklopedik bilgiler ve çeşitli soru-cevap konuları sunmaktadır. Daima faydalı olmayı ilke edinmiş sitemize sizin de katkıda bulunmanız bizi son derece memnun eder :) Üye olmak için tıklayınız...

Sohbet (Flash Chat) Forumda Ara

Bilgisayar açılışı için şifre koymuştum, unuttum, ne yapabilirim?

Bu konu Soru-Cevap forumunda darq_lowe tarafından 8 Ağustos 2009 (22:44) tarihinde açılmıştır.FacebookFacebook'ta Paylaş
72170 kez görüntülenmiş, 66 cevap yazılmış ve son mesaj 11 Eylül 2014 (12:42) tarihinde gönderilmiştir.
  • 5 üzerinden 3.44  |  Oy Veren: 9      
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Bu konuyu arkadaşlarınızla paylaşın:    « Önceki Konu | Sonraki Konu »      Yazdırılabilir Sürümü GösterYazdırılabilir Sürümü Göster    AramaBu Konuda Ara  
Eski 17 Kasım 2010, 19:25

:S

#11 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
arkadaslar f8 yontemi eskiden geçerliydi simdi bi ise yaramıyor.ondan aldırıs etmeyin derim benimde basımda öle bi dert war kesin çözüm bulan birii warsa yazsın sadece...
Rapor Et
Reklam
Eski 8 Aralık 2010, 11:01

#12 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
bende windows 7 var şifre koydum açılmıyor ?? sizin yaptığınız yolları denedim güvenli modda açıldımı kocaman ekran geliyor yine şifre istiyor

ÇOK ACİL YARDIM EDEBİLİRMİSİNİZ
Rapor Et
Eski 8 Aralık 2010, 14:00

#13 (link)
HandSome
Ziyaretçi
HandSome - avatarı
Alıntı:
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı Mesajı Görüntüle

Ya benım bilgisayarım vındows 7 admınstator warya ona sıfre koydum unuttum olmadı f8 yapıyorum guvenlı mod da açıyorum ekran kocaman oluyo ama ne baslat menusu açılıyo ne de denetım masası gene sıfre ıstıyor..alt+del+ctrl yapıyorum olmuyo baska yontem warmı??
Alıntı:
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı Mesajı Görüntüle

bende windows 7 var şifre koydum açılmıyor ?? sizin yaptığınız yolları denedim güvenli modda açıldımı kocaman ekran geliyor yine şifre istiyor

ÇOK ACİL YARDIM EDEBİLİRMİSİNİZ
Windows 7 admin şifresi veya kullanıcı şifresini unuttuysanız sistem kurtarma yazılımı olan ERD Commander ile giriş yapabiliriz.

ERD Commander'i CD veya DVD'ye yazdırın. Eğer Administratordan başka kullanıcı hesabınız varsa ve Administrator'u daha önce hiç kullanmadıysanız ERD Commander'e ihtiyacınız zaten yok. 2 defa CTRL + ALT + DEL ile Administrator'a giriş yapabilirsiniz.

Eğer Administrator'e ve diğer kullanıcı hesabınıza şifre koyduysanız ve hatırlamıyorsanız ilk yapacağınız Administrator'un şifresini ERD Commander ile kırıp Administrator ile giriş yapın. Daha sonra ilgili oturumun şifresini Denetim Masası > Kullanıcı Hesaplarından değiştirebilirsiniz. Aşağıdaki resimde ERD Commander'de nereden şifre değiştireceğiniz gösteriliyor.İndirmek için Tıklayınız.rardan çıkarıp.Cdye yazdırınız.

ERDCommander2005_lock
Rapor Et
Eski 30 Aralık 2010, 20:23

#14 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
lütfen bilqisayarıma şifre koydum unuttum 78 tuşuna bas diyolar olmasa bi da açamıcam die korkuom ne yapcam
bi çaresi olmalı format atsam olurmu
Rapor Et
Eski 13 Şubat 2011, 18:34

#15 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
ben leptopuma şifre koydum ama bulamıyorum unuttum ne yapabilirim acil yardım
Rapor Et
Eski 27 Mart 2011, 12:34

#16 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
Ya benım bilgisayarım vındows 7 admınstator warya ona sıfre koydum unuttum olmadı f8 yapıyorum guvenlı mod da açıyorum ekran kocaman oluyo ama ne baslat menusu açılıyo ne de denetım masası gene sıfre ıstıyor..alt+del+ctrl yapıyorum olmuyo baska yontem warmı??
Rapor Et
Eski 20 Mayıs 2011, 16:57

kullanıcı hesabı

#17 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
benim bilgsyrm parolamı kabul etmiyordu sonunda cok ugrastım ve yaptım parolam rakamdan olusyordu 0 tusuna basmak için m tusunu kullandım acıldı fakat denetim masamı actıgımda kullanıcı hesaplarından sifremi kaldırmaya calısyorum fakat kullanıcı hesapları bomboş cıkıyor ne yapmam gerek hala sifremde 0 yerine m ye basıyorum ancak o zmn oluyor lütfen cok acil bi yardım istiyorum
Rapor Et
Eski 13 Ağustos 2011, 21:22

#18 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
1-Bilgisayarın acıyoruz.
2-acılırken sürekli F8 tusuna basıyoruz
3-biraz bekledikten sonra ekran acılıyor
4-daha sonra güvenli moda tıklıyoruz
5-administrator paneline giroruz
6-daha sonra baslat denedim masası değip şifre değiştirebiliyoruz
Rapor Et
Eski 1 Eylül 2011, 11:55

#19 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
adminstatör de şifreli
Rapor Et
Eski 1 Eylül 2011, 15:58

#20 (link)
asikayakci
Ziyaretçi
asikayakci - avatarı
boot özelliği olan recovery programlarını cd.ye yazdırarak
bilgisayarı cd den başlatın ve şifreyi kaldırın..
Etiketler:
  • bilgisayar sifresini unuttum
  • bilgisayara sifre koydum unuttum
  • bilgisayarima sifre koydum unuttum
  • bilgisayarin sifresini unuttum
  • pc ye sifre koydum unuttum
Rapor Et
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Bilgisayar açılışı için şifre koymuştum, unuttum, ne yapabilirim? Konusuna Benzer Konular
Gönderen: Misafir Forum: Soru-Cevap
Cevap: 75
Son Mesaj: 24 Ağustos 2014 17:13
Gönderen: mlxlabsprensesi Forum: Soru-Cevap
Cevap: 2
Son Mesaj: 14 Şubat 2014 16:06
Gönderen: Ziyaretç Forum: Soru-Cevap
Cevap: 33
Son Mesaj: 10 Ocak 2014 15:02
Gönderen: Meow Forum: Soru-Cevap
Cevap: 1
Son Mesaj: 7 Nisan 2012 15:32
Gönderen: awarem Forum: Soru-Cevap
Cevap: 7
Son Mesaj: 5 Şubat 2011 17:42
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:
Önce bu soruyu cevaplayın

Yeni Soru
Sayfa 0.140 saniyede (63.60% PHP - 36.40% MySQL) 15 sorgu ile oluşturuldu
Şimdi ücretsiz üye olun!
Saat Dilimi: GMT +3 - Saat: 21:19
  • YASAL BİLGİ

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan MsXLabs.org forum adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre tüm kullanıcılarımız yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. MsXLabs.org hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 (üç) iş günü içerisinde MsXLabs.org yönetimi olarak tarafımızdan gerekli işlemler yapıldıktan sonra size dönüş yapılacaktır.
  • » Site ve Forum Kuralları
  • » Gizlilik Sözleşmesi