PC Görünümü Üye Ol
Forum Ana Sayfa
Soru-Cevap > Büro yönetimi ve sekreterlik bölümü mezunlarının iş olanakları nasıldır?
12 34...Son
«Önceki KonuSonraki Konu»
Misafir17:53, 29 Ekim 2009 
erkekler için nasıl bir bölümdür? ve bu bölümü okuyan erkekler bayanlara göre iş bulabilirler mi?
Cevap
Misafir21:00, 10 Aralık 2009 
ya erkeklerede büro yönetimi ve tıp sekreterlik bölümünde kesin iş bulabiliyorlar mı
Cevap
Misafir15:21, 15 Aralık 2009 
BEN BÜRO YÖNETİMİ VE SEKRETERLİK BÖLÜMÜNÜ OKUYORUM BİLECİK ÜNİVERSİTESİ
GÖLPAZARI M.Y.O 1.SINIF ÖĞRENCİSİYİM ACABA MEZUN OLDUĞUM ZAMAN İŞ BULABİLİR MİYİM
KOKUSU SARIYOR BENİ BUNUNLA İLGİLİ ARKADAŞLARDAN BİLGİ ALABİLİR MİYİM ACABA.
Cevap
Misafir15:53, 15 Aralık 2009 
bizim okulda 5 - 6 tane bu bölümün öğretmenleri vardı ve bizim seçme derslere giriyolardı.illa o alana gidiyosunuz diye iş bulamama gibi durum pek olmaz diye düşünüyorum...
Cevap
Misafir17:29, 15 Ocak 2010 
bnde büro okuyorm ve memnunum
Cevap
Misafir07:22, 20 Ocak 2010 
ay bizler bu mesajları okuya okuya bölümümüzden soğuyoruz sizce büro yönetimi ve sekreterlik bölümünün iş olanakları yüksek mi?
Cevap
Misafir emineee07:29, 20 Ocak 2010 
ben büro yönetimi sekreterlik bölümünün 2. sınıfındayım çok memnunum iş olanakları konusunda korkmayın
Cevap
Misafir19:23, 26 Ocak 2010 
ben de büro yönetimin de okuyorum iş olanakları fazla kararı kendiniz verin ve gidin başkalarının sözüyle haraket etmeyin bulduğunuz her sertifikalı programlara katılın çünkü sertifikası fazla olan insanlara öncelik tanınıyor ön yargılı bakmayın
Cevap
Misafir13:43, 16 Şubat 2010 
öğretmenliği istiosan ygs sınavına girip barajı aşıp daha sonrada lys sınavına giriceksin bu seneki öğretmenlik puanı 309 puan umarım tutturursun.bölümün öğretmenliği bir tek gazi üni.var başarılar
Cevap
Misafir13:45, 16 Şubat 2010 
nası iş olanağı yok demkki bu işle ilgili bilgin yok bu bölümü okuyan istediği yerde işe girer hastanelerde devlet dairelerinde holdinglerde şirketlerde...... girdiğin iş yerine görede maaşın değişir

iş olanakları gayet güzel kısıtlı bi yer yok. mesela bi bankacı sadece bankalarda çalışabilir ama bizim bölümümz öyle deil şirketlerde hastanelerde holdinglerde devlet dairelerinde istedğn yerde işe girebilirsin maaşında iş yerine göre değişir
Cevap
12 34...Son
«Önceki KonuSonraki Konu»
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adınız:
Doğrulama