Hoş geldiniz sayın ziyaretçi Neredeyim ben?!

Web sitemiz; forum, günlük, video ve sohbet bölümlerinin yanı sıra; Skype ile ilgili Türkçe teknik destek makaleleri, resim galerileri, geniş içerikli ansiklopedik bilgiler ve çeşitli soru-cevap konuları sunmaktadır. Daima faydalı olmayı ilke edinmiş sitemize sizin de katkıda bulunmanız bizi son derece memnun eder :) Üye olmak için tıklayınız...

Sohbet (Flash Chat) Forumda Ara

Büro yönetimi ve sekreterlik bölümü mezunlarının iş olanakları nasıldır?

Bu konu Soru-Cevap forumunda zehra56 tarafından 12 Ağustos 2009 (20:43) tarihinde açılmıştır.FacebookFacebook'ta Paylaş
177594 kez görüntülenmiş, 87 cevap yazılmış ve son mesaj 8 Temmuz 2014 (19:04) tarihinde gönderilmiştir.
  • 5 üzerinden 4.33  |  Oy Veren: 15      
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Bu konuyu arkadaşlarınızla paylaşın:    « Önceki Konu | Sonraki Konu »      Yazdırılabilir Sürümü GösterYazdırılabilir Sürümü Göster    AramaBu Konuda Ara  
Eski 25 Şubat 2011, 14:28

#41 (link)
Theni's
Ziyaretçi
Theni's - avatarı
Mezunların Başlıca Çalışma Alanları;
Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı Programı mezunları özel sektör ve kamu kuruluşlarında; başta, TBMM ve Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurulu olmak üzere, Bakanlıklar ve Bağlı Kuruluşlarında ve diğer önemli kamu kuruluşlarında yönetici sekreterleri; çeşitli işletmeler ile kamu ve özel sektöre ait idarelerin; belediyeler, dernekler, odalar, barolar gibi kurumların ilgili bölümlerinde istihdam edilirler. Ayrıca; hukuk, hekimlik, mühendislik, mimarlık bürolarının temel ihtiyacı olan yönetici sekreterliği görevini en iyi bir şekilde yapabilecek elemanlardır.
Bu programdan mezun olanlar Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı Meslek Elemanı unvanını alırlar. Bu unvan teknikerlikle denktir. Mezunlar İletişim Fakültelerinin ilgili bölümlerine dikey geçiş sınavlarındaki başarılarına göre,Anadolu Üniversitesi İşletme ve diğer ilgili Fakültelerine ise doğrudan dikey geçiş yapabilirler.
Ayrıca öğrenciler Dikey Geçiş Sınavı (DGS) na girerek üniversitelerin 4 yıllık eğitim öğretim veren bölümlerine girebilirler. Büro Yönetimi ve Sekreterlik programından mezun olan öğrencilerin DGS'ye girerek yerleşebilecekleri bölümler:
·Büro Yönetimi Öğretmenliği
·Halkla İlişkiler
·Halkla İlişkiler ve Reklamcılık
·Halkla İlişkiler ve Tanıtım
·İşletme Bilgi Yönetimi
·Sağlık Kurumları İşletmeciliği
·Yönetim Bilişim Sistemleri
·Reklamcılık ve Halkla İlişkiler
Rapor Et
Reklam
Eski 10 Mart 2011, 15:18

#42 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
ben geçen yıl yerleştim ama kaydolmadım bu bölüme bu bölümün optisyenlige sınavsız geçiş imkanı varmı
Rapor Et
Eski 1 Nisan 2011, 13:21

#43 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
ya arkadaşlar kimi ıyı dıyor bu bölüme kimisi kötu dıyo surda adam akıllı bırı cevap wersnn bizim için önemlı bu karar anlamıyomusunuzz iş bulma imkanı warmıııııııı soyleyınn işte yha
Rapor Et
Eski 21 Nisan 2011, 12:22

#44 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
Arkadaşlar bölüm şuanki ismi büro yönetimi ve yönetici asistanlığı kötü düşünmeyin 2 yıllıklar arasında çok guzel bir bölüm ve KPSS sınavında devletın alacagı bölümlerden ılk sıralarda gelıyo
Rapor Et
Eski 19 Temmuz 2011, 09:51

iş olanakları

#45 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
arkadaşlar ben bu bölümden muzun oldum. iş olanakalrını siz kendiniz yaratacaksınız iş size gelmez sizin işe gitmeniz gerekir. eğer bu bölümü okuyanlar varsa iki yıl boyunca kpss sınavına iyi hazırlansın. çünkü en çok memur ataması yapılan bölümlerden birisi.
Rapor Et
Eski 23 Temmuz 2011, 23:44

Eleman aranıyor

#46 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
İstanbul Ataşehir de çalışacak Büro yöneticisi ve Yönetici asistan aranıyor. Askerliğini yapmış İngilizceyi iyibilen en az 5 yıl iş deneyimi olan Yönetici asistanı alınacaktır başvuru için projel@istanbul.com adresine ingilizce cv nizi göndermeniz rica olunur
Rapor Et
Eski 26 Temmuz 2011, 15:45

#47 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
bu bolumun getirisi nelerdir...kapsamlı bi bilgi olmak istiorum..terchlerimn arasında bulnması yararlı olr mu...
Rapor Et
Eski 26 Temmuz 2011, 17:21

#48 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
ben bu bölümü okuyorum 2. sınıfa geçtim gayet memnunum iki yıllık okuyup da boş gören arkadaşlar demek ki hayatta hiçbiryere gelemezler önlisans bölümlerinin hepsi için geçerli olan bişey var ki o da kpss.2 yıllık hangi bölüm olursa olsun bitirin sonra oturup kpss ye hazırlanın tamamdır
Rapor Et
Eski 15 Ağustos 2011, 13:43

#49 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
büro yönetimi öğrencisiyim ama bu bölümü okumak istemiyorum üniversitede hangi bölümlere geçiş yapabilirim?
Rapor Et
Eski 28 Ağustos 2011, 01:55

#50 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
ARKADAŞLAR İŞE YARAMIYAN MESLEK YOKTUR HER MESLEĞİM KENDİNE ÖZGÜ BİLİMSEL TEORİLERİ VARDIR BUNU GELİŞTİRMEK KENDİ ELİMİZDE ARKADAŞ DEMİŞ 2006 MEZUNUYUM İŞ BULAMADIM TABİ EVDE OTURARAK YADA SA DA SOL DA DOLAŞARAK İŞ BULUNMA Z KENDİNİZİ GELİŞTİRMEYE BAKIN BEN 2011 BÜRO YÖNETİMİ MEZUNUYUM VE ÇOK TA İŞ OLANAKLARI VAR HERŞEY KENDİ ELİNİZDE
Etiketler:
  • buro yonetimi bolumu
  • buro yonetimi is imkanlari
  • buro yonetimi is olanaklari
  • buro yonetimi ve sekreterlik
  • buro yonetimi ve sekreterlik bolumu
Rapor Et
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Büro yönetimi ve sekreterlik bölümü mezunlarının iş olanakları nasıldır? Konusuna Benzer Konular
Gönderen: Misafir Forum: Soru-Cevap
Cevap: 3
Son Mesaj: 30 Ağustos 2014 23:25
Gönderen: ZİYARETÇİ Forum: Soru-Cevap
Cevap: 116
Son Mesaj: 10 Ocak 2014 15:36
Cevap: 1
Son Mesaj: 26 Temmuz 2013 01:36
Cevap: 1
Son Mesaj: 21 Ağustos 2012 21:22
Cevap: 6
Son Mesaj: 16 Ekim 2011 11:02
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:
Önce bu soruyu cevaplayın

Yeni Soru
Sayfa 0.139 saniyede (65.01% PHP - 34.99% MySQL) 16 sorgu ile oluşturuldu
Şimdi ücretsiz üye olun!
Saat Dilimi: GMT +3 - Saat: 15:21
  • YASAL BİLGİ

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan MsXLabs.org forum adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre tüm kullanıcılarımız yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. MsXLabs.org hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 (üç) iş günü içerisinde MsXLabs.org yönetimi olarak tarafımızdan gerekli işlemler yapıldıktan sonra size dönüş yapılacaktır.
  • » Site ve Forum Kuralları
  • » Gizlilik Sözleşmesi