Arama

Büro yönetimi ve sekreterlik bölümü mezunlarının iş olanakları nasıldır? - Sayfa 3

En İyi Cevap Var Güncelleme: 14 Ağustos 2018 Gösterim: 261.786 Cevap: 25
sahra - avatarı
sahra
Ziyaretçi
30 Mayıs 2013       Mesaj #21
sahra - avatarı
Ziyaretçi
mrb arkadaslar ben de su an buro yonetımı okuyorm ve daha 1.sınıftayım.bolum cok bos bır bolum bence tercıh etmeyın zaman kaybı derım.hıc bısey ogrenmıyorum.sozde sekreterlık ....zaten ıyı olsaydı barajı gecerek de ogrencı alınmazdı.bu bolumu okumaktansa evde oturun daha ıyı derım.enazından sıkıntı cekmezsınız...
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
27 Temmuz 2013       Mesaj #22
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
mrb ben arzu çukurova üni. ceyhan meslek yuksek okulunda büro yönetimi ve asistan yöneticiligi kazndım ya bana yardım ne olur beni kimse yönlendirmiyo gitsemmi gitmesemmii boş meslek gibi görünüyor ve benninki (İÖ) OLDUGUN için dahada sogumaya basladım allh rızası için bana yardım edinn kimse yetkili burda umarım aban ses verir
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
23 Eylül 2013       Mesaj #23
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar bölümü kötüleyenlerin emin olun çoğu sırf kndileri beceremediği için bazı şeyleri sizinde moralinizi bozarak kendilerine rant sağlama amacıyla boş konuşarak kötülüyorlar.önlisans bölümünde kpss yle en çok atanması yapılan bölüm bu.ayriyeten bu bölümü kazandığımıza göre demekki bizim kapasitemiz ya bu yada bunun biraz ötesi.ne düşünüosunuz acaba şimdi okumayıp bi senenizi boşa harcayıp seneye tıp mı yada hukukmu.bıraın bu işleri hayalci olmayın bu bölüm gayet güzel kulaktan dolma bilgiler yerine kndiniz gidin gözlemleyin.ayriyeten çalışırsan emek verirsen hiç bi zaman kaybetmezsin.oturarak sana kmse ne diploma verir ne de iş
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
6 Kasım 2013       Mesaj #24
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar ben bu bölümün üniversitede eğitimini alıyorum ve çok kapsamlı bir bölüm sizi her şekilde eğitiyorlar. sekreterlik olarak bakmayın bölümü siz orada sekreterlik yapmıyorsunuz büroyu yönetiyorsunuz. ayrıca kendinizi geliştirmeden iş yok zaman kaybı da demeyin. siz kendinizi geliştirmedikten sonra kim size niye iş versin ki iki yıllık bölümlere evet çok giden var dışarıda açıkta bekleyen bir çok öğrenci var bu bölümleri okuyarak ama iş kendini geliştirmekte bitiyor. sen hakkıyla bölümüne çalışık kendini geliştirip dil öğrenmedikten sonra kös kös okusan ne fayda. artık ingilizceyi yabancı dilden bile saymıyor çoğu şirket artık onu anadili olarak görüyor. sadece birden fazla dil bilerek bile bu bölümde yükselebilirsiniz yapmayın lütfen. ayrıca bir arkadaş 4 yıllıklar açıkta geziyor demiş. eğitim fakültesi haricindeki diğer 4 yıllık bölümler sadece eğitimini alıyorlar o kadar eğitim fakültesindeki arkadaşlarda kpss olmadan atanamazlar ve açıkta kalmaları çok doğal. fakat iki yıllık bölümlerde böyle bir durum söz konusu değil. direk meslek eğitimi alıyorsunuz iş hayatı için eğitiliyorsunuz farkındaysanız. biraz araştırma yaparsanız eğer mühendisliklerden öğretmenlerden çok kalifiye elemana ihtiyaç duyulduğunun farkındasınızdır umarım.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
13 Kasım 2015       Mesaj #25
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

ya arkadaşlar kimi ıyı dıyor bu bölüme kimisi kötu dıyo surda adam akıllı bırı cevap wersnn bizim için önemlı bu karar anlamıyomusunuzz iş bulma imkanı warmıııııııı soyleyınn işte yha

Kardeşim kesinlikle okumalısın bunu şiddetle tavsiye ediyorum bilgisayar yada muhasebe bölümü gibi değil istediğin her şehirde iş bulma imkanın var
imkanın varsa kesinlikle okumalısın hem özelde hem kamuda iş bulabilirsin
not bölüm mezunuyum.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
16 Nisan 2017       Mesaj #26
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
benim bildigim kadarıyla agız ve dis saglıgı, halkla iliskiler, reklamcılık, tıbbı dokumantasyon bı kac tane daha var ama bu kadarını hatırlıyorum bende bu bolumu okuyorum buro yanı yani en cok agız ve dıs saglıgı dusunuyorum yanı bu son senem bu sene mezun olcam sana benden abla tavsıyesı agız ve dıs saglıgı ıyı dusun derım kpss sınavına hazırlan gelecegını dusun ve hedefını belırle Msn Happy