Arama

Sanal ortamda güven duygusu nasıl aşılanır?

Güncelleme: 18 Ağustos 2009 Gösterim: 2.675 Cevap: 6
Te54545 - avatarı
Te54545
Ziyaretçi
18 Ağustos 2009       Mesaj #1
Te54545 - avatarı
Ziyaretçi
Sanal alemde birini kendime nasıl güvendire bilirim Yani pc yle konuşurken nasıl bana güvenir herhangi bir kişi.
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
18 Ağustos 2009       Mesaj #2
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Te54545 adlı kullanıcıdan alıntı

Sanal alemde birini kendime nasıl güvendire bilirim Yani pc yle konuşurken nasıl bana güvenir herhangi bir kişi.

Güvenilir olmadığınıza mı kanaat getirdi o kişi acaba?
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
18 Ağustos 2009       Mesaj #3
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

Soz konusu sanal alemde olsa benim kanaatim herseyi dogru konusmaktir.Halk arasinda derlerya sanal alem yalan alem diye katilmiyorum.Hernekadar sanalda olsa insanlarin birbirlerine guvenmeleri icin dogruyu konusmalari gerektigine inaniyorum.Sizde oyle yapim seviyeli ve yalan soylemeyen biri olun.Zaman icinde karsinizdaki size guvenecektir.
Te54545 - avatarı
Te54545
Ziyaretçi
18 Ağustos 2009       Mesaj #4
Te54545 - avatarı
Ziyaretçi
Hiç yalan sölemedim ama bana güvenmiyor
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
18 Ağustos 2009       Mesaj #5
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

Dedigim gibi size bi anda guvenmesini beklemeyin insanlar birbirlerini tanidikca anlar sever ve guvenirler sabirli olun ve zamana birakinMsn Happyanlayisli nazik ve seviyeli olun ona karsi bi zaman sonra sizin karakterinizi cozup size isinacaktir.
Son düzenleyen Blue Blood; 18 Ağustos 2009 18:33
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
18 Ağustos 2009       Mesaj #6
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

Biz insanlar gerçek hayatta bile dostlarımıza güvenmeyebiliriz.Ta ki sanal ortam biraz vakit zaman ister. Gerçek hayatta bile güven duygusu yarı yarıya düştü.Unutmayın siz doğru dürüst olduktan sonra size güvenen elbet birileri çıkar.
Majeste - avatarı
Majeste
Ziyaretçi
18 Ağustos 2009       Mesaj #7
Majeste - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlarım çok güzel şeyler söylemişler, haklılar. Öncelikle dürüst olmalısın. Karşıdakinin seni tanıması sanal alemde çok kolay değil, bu yüzden verdiğin cevaplarda tutarlı olmalısın. En ufak bi tutarsızlık güvensizliğe yol açabilir. Bunların yanında birçok iyi özellikler olmalıdır tabii ancak eğer yoksa ve öyle göstermeye çalışıyorsanız, yapmacık görünebilirsiniz. Yani en önemlilerinden biri de kendin olmalısın.