Arama

Total Security programı bilgisayardan nasıl kaldırılır? - Sayfa 3

En İyi Cevap Var Güncelleme: 3 Kasım 2015 Gösterim: 55.482 Cevap: 84
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
13 Eylül 2009       Mesaj #21
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ARKADAŞLAR BU TOTAL SECURİTY İN ÇÖZÜMÜNÜ BULAN OLURSA BİZİ UNUTMASIN YAA.
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
15 Eylül 2009       Mesaj #22
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar bi 5 günün ardından kendiliğinden kalktı bende
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
19 Eylül 2009       Mesaj #23
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

total security sil

nasıl kurtulcam ben bu dalgadan yaw
yardım plsMsn Confused
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
20 Eylül 2009       Mesaj #24
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

total security nasıl kaldırılır

bana yardımcı olun nasıl kaldıracam bu şeyi.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
20 Eylül 2009       Mesaj #25
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
aynı şey benm leptopta var yha durmadan ekrana warnin g yazıları gelio birisi yardım etsin
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
21 Eylül 2009       Mesaj #26
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

total security

MERHABA, BU VİRÜS PROGRAMINI KALDIRABİLEN VAR MI YA DA FORMAT ATILINCA PC DÜZELİYOR MU BANA YARDIMCI OLUR MUSNUZ?
magistra - avatarı
magistra
Ziyaretçi
24 Eylül 2009       Mesaj #27
magistra - avatarı
Ziyaretçi
total security anti virüs yazılımının sahtesi bilgisayarıma indi ve bir ttürlü kaldıramıyorum başlattan çalıştır kısmındaki config,regedit sekmelerini açamıyorum virüs englliyor,masaüstü ekranını tamamen kapladı yazılar var your computer danger falan diye ayrıca yarım saaatte bir bilgisyar kendiliğinden kapanıp açılıyor.malware antivirüs programını indirdim silmek için ama run-time error'0'hatası verip açılmıyor bu virüsten kurtulmanın başka yolu yok mu?acil yardımlarınızı bekliyorum arkadaşlarMsn Sad
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
25 Eylül 2009       Mesaj #28
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşım aynı virüs bana ba bulaştı ve neredeyse kafayı yiyecektim.Hiçbir virüs silme programı işe yaramadı neredeyse hepsini denedim.Yabancı bi sitede nasıl kaldırılacağını anlatıyordu onu uyguladım.Neticede kurtuldum bu illetten.Çok basit kullanımı.Öncelikle görev çubuğuna sağ tıklayıp menüden "görev yöneticisi" ni seçiyorsun.Ardından işlemler menüsüne giriyorsun.Orada çıkanlardan "tsc.exe" dosyasını seçip işlemi sonlandır diyorsun.Uyarı yazısına evet diyorsun.Daha sonra C:/Program files a girip TS klasörünü tümden siliyorsun.Geri dönüşüm kutusundan da silmeyi unutma.

Umarım yararlı olmuştur.Bende işe yaradı.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
25 Eylül 2009       Mesaj #29
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

Arkadaşım aynı virüs bana ba bulaştı ve neredeyse kafayı yiyecektim.Hiçbir virüs silme programı işe yaramadı neredeyse hepsini denedim.Yabancı bi sitede nasıl kaldırılacağını anlatıyordu onu uyguladım.Neticede kurtuldum bu illetten.Çok basit kullanımı.Öncelikle görev çubuğuna sağ tıklayıp menüden "görev yöneticisi" ni seçiyorsun.Ardından işlemler menüsüne giriyorsun.Orada çıkanlardan "tsc.exe" dosyasını seçip işlemi sonlandır diyorsun.Uyarı yazısına evet diyorsun.Daha sonra C:/Program files a girip TS klasörünü tümden siliyorsun.Geri dönüşüm kutusundan da silmeyi unutma.

Umarım yararlı olmuştur.Bende işe yaradı.

allah razı olsun yaa... gerçekten işe yaradıMsn Grin
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
2 Ekim 2009       Mesaj #30
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar benimki vista söylediklerinizden bişey anlamadım yardımcı olurmusunuz...