PC Görünümü Üye Ol
Forum Ana Sayfa
Soru-Cevap > MSN adresi almak için girdiğim hesap adları kabul edilmiyor, bu nasıl çözümlenir?
1 2
«Önceki KonuSonraki Konu»
hukukçu12:53, 27 Ağustos 2009 
meraba, kullanmak istediğim msn adresini yazyorum doldurulması gereken kısma. fakat kullanılabirliği onayla kısmına bastığım zaman kabul etmiyor değiştiriyorum yine kabul etmiyor çok sıkıldım kullanmak istediğim msn adresini sürekli değiştirerek yazmaktan ve bir sonuç alamamaktan en kısa zamanda cevap bekliyorum
En iyi cevap Blue Blood tarafından gönderildi

hukukçu adlı kullanıcıdan alıntı:
meraba, kullanmak istediğim msn adresini yazyorum doldurulması gereken kısma. fakat kullanılabirliği onayla kısmına bastığım zaman kabul etmiyor değiştiriyorum yine kabul etmiyor çok sıkıldım kullanmak istediğim msn adresini sürekli değiştirerek yazmaktan ve bir sonuç alamamaktan en kısa zamanda cevap bekliyorum
Zaten kullanılıyorsa o adresİ alamazsınız. Bunun bir çözümü olamaz sanırım.Kullanılıyorsa alamazsınız dediğim gibi.
Nokta'lar(.) ayraç'lar(-,_) koyarak deneyiniz.
Benzer Konular:
Etiketler:
  • hesap adlari
  • msn adresi bulamiyorum
  • yeni msn hesabi acma
Cevap
Blue Blood13:00, 27 Ağustos 2009 
hukukçu adlı kullanıcıdan alıntı:
Zaten kullanılıyorsa o adresİ alamazsınız. Bunun bir çözümü olamaz sanırım.Kullanılıyorsa alamazsınız dediğim gibi.
Nokta'lar(.) ayraç'lar(-,_) koyarak deneyiniz.
Cevap
Misafir11:01, 11 Şubat 2010 
Alıntı:
msn onayla
msn onayla
Cevap
Misafir15:36, 7 Nisan 2010 
lütfen msnimi onaylammama yardımcı olun .
ne yapmalıyım?
Cevap
Valeria15:52, 7 Nisan 2010 
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı:
lütfen msnimi onaylammama yardımcı olun .
ne yapmalıyım?
Geçerliliği olan adreslere onay verir. Onay alana dek deneyiniz.
Cevap
Misafir13:22, 10 Şubat 2011 
msn adresi bulamıyorum yardımcı olun!
Cevap
Misafir20:31, 26 Şubat 2011 
msn onayla
Cevap
BilgiMerkezi0615:46, 12 Mart 2011 
Arkadaşlar benim bir sitem var www.bilgimerkezi06.tr.gg Bu Siteme Bir Msn Adresi alıcam

Örnek: info@bilgimerkezi06.tr.gg Aldım fakat bir türlü onaylayamadım Onaylanmıyor bu yüzdende msn adresimi kullanamıyorum..Lütfen yardım edin..
Cevap
Misafir14:47, 15 Haziran 2011 
açılmıyor yardım edın
Cevap
Misafir13:24, 5 Nisan 2012 
eposta kabul etmiyor uygununu bulmama yardım edin lütfen
Cevap
1 2
«Önceki KonuSonraki Konu»
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adınız:
Doğrulama