Hoş geldiniz sayın ziyaretçi Neredeyim ben?!

Web sitemiz; forum, günlük, video ve sohbet bölümlerinin yanı sıra; Skype ile ilgili Türkçe teknik destek makaleleri, resim galerileri, geniş içerikli ansiklopedik bilgiler ve çeşitli soru-cevap konuları sunmaktadır. Daima faydalı olmayı ilke edinmiş sitemize sizin de katkıda bulunmanız bizi son derece memnun eder :) Üye olmak için tıklayınız...

Sohbet (Flash Chat) Forumda Ara

MSN adresi almak için girdiğim hesap adları kabul edilmiyor, bu nasıl çözümlenir?

Bu konu Soru-Cevap forumunda hukukçu tarafından 27 Ağustos 2009 (12:53) tarihinde açılmıştır.FacebookFacebook'ta Paylaş
17956 kez görüntülenmiş, 11 cevap yazılmış ve son mesaj 28 Kasım 2013 (17:49) tarihinde gönderilmiştir.
  • 5 üzerinden 3.20  |  Oy Veren: 5      
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Bu konuyu arkadaşlarınızla paylaşın:    « Önceki Konu | Sonraki Konu »      Yazdırılabilir Sürümü GösterYazdırılabilir Sürümü Göster    AramaBu Konuda Ara  
Eski 27 Ağustos 2009, 12:53

MSN adresi almak için girdiğim hesap adları kabul edilmiyor, bu nasıl çözümlenir?

#1 (link)
hukukçu
Ziyaretçi
hukukçu - avatarı
meraba, kullanmak istediğim msn adresini yazyorum doldurulması gereken kısma. fakat kullanılabirliği onayla kısmına bastığım zaman kabul etmiyor değiştiriyorum yine kabul etmiyor çok sıkıldım kullanmak istediğim msn adresini sürekli değiştirerek yazmaktan ve bir sonuç alamamaktan en kısa zamanda cevap bekliyorum
En iyi cevap Blue Blood tarafından gönderildi

Alıntı:
hukukçu adlı kullanıcıdan alıntı Mesajı Görüntüle

meraba, kullanmak istediğim msn adresini yazyorum doldurulması gereken kısma. fakat kullanılabirliği onayla kısmına bastığım zaman kabul etmiyor değiştiriyorum yine kabul etmiyor çok sıkıldım kullanmak istediğim msn adresini sürekli değiştirerek yazmaktan ve bir sonuç alamamaktan en kısa zamanda cevap bekliyorum
Zaten kullanılıyorsa o adresİ alamazsınız. Bunun bir çözümü olamaz sanırım.Kullanılıyorsa alamazsınız dediğim gibi.
Nokta'lar(.) ayraç'lar(-,_) koyarak deneyiniz.
Rapor Et
Reklam
Eski 27 Ağustos 2009, 13:00

#2 (link)
Eski Üyelerin Ruhları
Blue Blood - avatarı
Alıntı:
hukukçu adlı kullanıcıdan alıntı Mesajı Görüntüle

Zaten kullanılıyorsa o adresİ alamazsınız. Bunun bir çözümü olamaz sanırım.Kullanılıyorsa alamazsınız dediğim gibi.
Nokta'lar(.) ayraç'lar(-,_) koyarak deneyiniz.
Rapor Et
Eski 11 Şubat 2010, 11:01

#3 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
Alıntı:
msn onayla
msn onayla
Rapor Et
Eski 7 Nisan 2010, 15:36

msn onayla

#4 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
lütfen msnimi onaylammama yardımcı olun .
ne yapmalıyım?
Rapor Et
Eski 7 Nisan 2010, 15:52

#5 (link)
MsXTeam
Valeria - avatarı
Alıntı:
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı Mesajı Görüntüle

lütfen msnimi onaylammama yardımcı olun .
ne yapmalıyım?
Geçerliliği olan adreslere onay verir. Onay alana dek deneyiniz.
Rapor Et
Eski 10 Şubat 2011, 13:22

#6 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
msn adresi bulamıyorum yardımcı olun!
Rapor Et
Eski 26 Şubat 2011, 20:31

#7 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
msn onayla
Rapor Et
Eski 12 Mart 2011, 15:46

Sitene Ait Msn Almak

#8 (link)
BilgiMerkezi06
Ziyaretçi
BilgiMerkezi06 - avatarı
Arkadaşlar benim bir sitem var www.bilgimerkezi06.tr.gg Bu Siteme Bir Msn Adresi alıcam

Örnek: info@bilgimerkezi06.tr.gg Aldım fakat bir türlü onaylayamadım Onaylanmıyor bu yüzdende msn adresimi kullanamıyorum..Lütfen yardım edin..
Rapor Et
Eski 15 Haziran 2011, 14:47

sızı sevıyorum

#9 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
açılmıyor yardım edın
Rapor Et
Eski 5 Nisan 2012, 13:24

yardım

#10 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
eposta kabul etmiyor uygununu bulmama yardım edin lütfen
Rapor Et
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:
Önce bu soruyu cevaplayın

Yeni Soru
Sayfa 0.181 saniyede (72.18% PHP - 27.82% MySQL) 17 sorgu ile oluşturuldu
Şimdi ücretsiz üye olun!
Saat Dilimi: GMT +3 - Saat: 07:53
  • YASAL BİLGİ

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan MsXLabs.org forum adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre tüm kullanıcılarımız yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. MsXLabs.org hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 (üç) iş günü içerisinde MsXLabs.org yönetimi olarak tarafımızdan gerekli işlemler yapıldıktan sonra size dönüş yapılacaktır.
  • » Site ve Forum Kuralları
  • » Gizlilik Sözleşmesi