Arama

Telefonuma neden mesaj gelmiyor?

En İyi Cevap Var Güncelleme: 15 Ocak 2012 Gösterim: 21.587 Cevap: 7
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
29 Ağustos 2009       Mesaj #1
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
telefonuma mesaj gelmioo reset attım yine gelmio neden acaba
EN İYİ CEVABI Misafir verdi
e250 telefonum war mesaj atabiliyorum ama mesaj gelmiyor neden olabilir bi çüzüme varabilirmiyim
Sponsorlu Bağlantılar
fadedliver - avatarı
fadedliver
Ziyaretçi
29 Ağustos 2009       Mesaj #2
fadedliver - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

telefonuma mesaj gelmioo reset attım yine gelmio neden acaba

Telefonunuzda bulunan mesaj ayarları bölümünde kullandığınız operatörün mesaj merkez numarası kayıtlı mı?
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
19 Ekim 2009       Mesaj #3
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.
e250 telefonum war mesaj atabiliyorum ama mesaj gelmiyor neden olabilir bi çüzüme varabilirmiyim
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
7 Aralık 2009       Mesaj #4
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bana atılan mesajlar gelmiyor ben başkasına atıyorum onlar benm mesajlarımı okuyabilioyr ben ne iletim roporlarını nede gelen mesajları okuyamyorum
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
21 Haziran 2011       Mesaj #5
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
aynı sorun bendede war bi yolunu buldunuz mu? mesaj gönderebiliyorum fakat bana mesaj gönderemiyorlar onlarda mesaj gönderilemedi yazıyor. telefonumla ilgili bi sorun olsa mesaj gelir fakat ben okuyamam ve farklı bi telefona takıp denedim aynı sorun o telefondada oldu... müşteri hizmetleri bu işlemi yapmamı söyledi #35*0000*16# fakat bu engelleme oluyor ben internetten araştırdım *35*0000*16# yapınca etkinleştirme oluyormuş. Ben bunları yaptım ama sorun çözülmedi ne yapmam gerekiyor... turkcell hat kullanıyorum..
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
31 Ağustos 2011       Mesaj #6
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar buna benzer sorunu bende yaşıyorum. Ben mesaj atabiliyorum ve banada mesaj geliyor ancak gelen mesaj bomboş geliyor. Kesinlikle telefonla ilgili sorun değil çünkü hattımı farklı farklı 5-6 tane telefona taktım ama hala bomboş geliyor mesajlar kimden gelirse gelsin hep bomboş. Kafayı yiyeceğim neredeyse. Müşteri hizmetlerini aradım, TİM'e gittim yok olmuyor. Turkcellden soğudum resmen.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
14 Ekim 2011       Mesaj #7
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ya gt türkcell bayısıne halletsnler Msn Grin
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
15 Ocak 2012       Mesaj #8
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
telefonuma mesaj gelsin istemiyorum lütfen yardım edin eski sevgilim beni çok rahatsız ediyor