Arama

Bilgisayarın üstündeki simgeler kayboldu, ne yapabilirim?

En İyi Cevap Var Güncelleme: 15 Mart 2012 Gösterim: 3.196 Cevap: 5
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
31 Ağustos 2009       Mesaj #1
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bilgisyarımın üst kısmındaki 'yenile' 'kes'kopyala' gibi seçenekler kayboldu nasıl geri getirebilirim yardımcı olursanız sevinirim acil
EN İYİ CEVABI Rower verdi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

yha arkadaşlar acil yardım geçen akşam biligsayara kapattım 5 dk olmaz açtım tekrar baktığımda masaüstünde simgeler 0 yok başlatta var ama nababilirim accilll bn virüsten sandım ama bilen varsa

Masaüstünde boş bir alana sağ tıklayın, ''Görünüm'' üzerine gelin ve ''Masaüstü Simgelerini Göster'' seçiniz.
Sponsorlu Bağlantılar
İşletim sistemine göre seçenekler farklı olabilir, ''Masaüstü öğelerini göster'' gibi.

Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
31 Ağustos 2009       Mesaj #2
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Sorunu resimle gösterebilirseniz daha iyi yardımcı olunacağını düşünüyorum..
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
31 Ağustos 2009       Mesaj #3
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
yapman gereken sağ tuş yapıp özellikler sonra da masaüstü sekmesinden masaüstünü özelleştir i tıklayın masaüstü simgelerini tik yapıp tamam deyin ve varsayılanı yükleyin deyip
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
15 Mart 2012       Mesaj #4
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
yha arkadaşlar acil yardım geçen akşam biligsayara kapattım 5 dk olmaz açtım tekrar baktığımda masaüstünde simgeler 0 yok başlatta var ama nababilirim accilll bn virüsten sandım ama bilen varsa
Rower - avatarı
Rower
VIP MazessezaM
15 Mart 2012       Mesaj #5
Rower - avatarı
VIP MazessezaM
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

Masaüstünde boş bir alana sağ tıklayın, ''Görünüm'' üzerine gelin ve ''Masaüstü Simgelerini Göster'' seçiniz.
İşletim sistemine göre seçenekler farklı olabilir, ''Masaüstü öğelerini göster'' gibi.
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
Gölgen misali yanındayım!Msn Thunder
kelkit123 - avatarı
kelkit123
Ziyaretçi
15 Mart 2012       Mesaj #6
kelkit123 - avatarı
Ziyaretçi
F11 bas