Hoş geldiniz sayın ziyaretçi Neredeyim ben?!

Web sitemiz; forum, günlük, video ve sohbet bölümlerinin yanı sıra; Skype ile ilgili Türkçe teknik destek makaleleri, resim galerileri, geniş içerikli ansiklopedik bilgiler ve çeşitli soru-cevap konuları sunmaktadır. Daima faydalı olmayı ilke edinmiş sitemize sizin de katkıda bulunmanız bizi son derece memnun eder :) Üye olmak için tıklayınız...

Sohbet (Flash Chat) Forumda Ara

Kol kaslarımı nasıl geliştirebilirim?

Bu konu Soru-Cevap forumunda Misafir tarafından 31 Ağustos 2009 (16:48) tarihinde açılmıştır.FacebookFacebook'ta Paylaş
6900 kez görüntülenmiş, 12 cevap yazılmış ve son mesaj 25 Nisan 2014 (20:03) tarihinde gönderilmiştir.
  • 5 üzerinden 5.00  |  Oy Veren: 1      
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Bu konuyu arkadaşlarınızla paylaşın:    « Önceki Konu | Sonraki Konu »      Yazdırılabilir Sürümü GösterYazdırılabilir Sürümü Göster    AramaBu Konuda Ara  
Eski 31 Ağustos 2009, 16:48

#1 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
tekvando kursuna gidiyorum bayanım ve kol kaslarımı geliştirmek istiyorum bunu nasıl yapabilirim
Rapor Et
Reklam
Eski 31 Ağustos 2009, 16:52

#2 (link)
Blue Blood
Ziyaretçi
Blue Blood - avatarı
Alıntı:
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı Mesajı Görüntüle

tekvando kursuna gidiyorum bayanım ve kol kaslarımı geliştirmek istiyorum bunu nasıl yapabilirim
Linke tıklayınız yardımcı olacağından eminim.
Rapor Et
Eski 23 Ekim 2009, 18:11

#3 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
ben kol kaslarımı geliştirmek ıstıyorum ne yapmalıyım cok meraklıyım kaslara ama bı turlu kol kaslarım gelısmıyor ne yapmalıyım gelısmesı ıcın
Rapor Et
Eski 25 Haziran 2010, 10:05

Kol kaslarını en çabuk nasıl geliştirebilirim?

#4 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
ya arkadaşlar aylardır çalışıyorum omuz ve göğüs kaslarım inanılmaz şekilde gelişti amakollarda fazla bir gelişme kollarımı enkısa zamanda nasıl geliştire bilirim
Rapor Et
Eski 25 Haziran 2010, 23:48

#5 (link)
Önce Sağlık
biruni - avatarı
l-carnitin vitamini destekli spora devam,
triple - aminoasit gıda takviyeleri ile kaslara yardımcı olabilirsiniz.
Vitamin Power
http://www.birtat.com.tr/urunlerimiz/yeni_saglik_urunleri/weider_urunleri.htm
Rapor Et
Eski 7 Eylül 2011, 00:41

14 yaşındayım kol kaslarımı nasıl kolay şekilde geliştirebilirim

#6 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
arkadaşlar ben 14 yaşındayım evde 1 tane 7kg ve 3kg birer adet olmak üzere dambılım var çalışıyorum siz bana nasıl çalışacahıma örnek verebilirmisiniz.
Rapor Et
Eski 7 Eylül 2011, 01:25

#7 (link)
MazessezaM
Rower - avatarı
Alıntı:
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı Mesajı Görüntüle

arkadaşlar ben 14 yaşındayım evde 1 tane 7kg ve 3kg birer adet olmak üzere dambılım var çalışıyorum siz bana nasıl çalışacahıma örnek verebilirmisiniz.

Öncelikle kol kaslarını gelistermek isityorsan düzenli beslenmelisin bol vitaminli proteinli yapıcı besinlere yönel, çalısmalara mutlaka yemekten 1 1,5 saat sonra baslamalısın.

Simdi kendine bir sandalye bul ve normal bi sekilde otur, sağ bacağını biraz daha ileriye doğru uzat, sol elin sol bacağının diz kapağında avuçlarmıs gibi olsun , sağ kolunun dirseğini sağ bacağının diz kapağına getir biraz eğiliyorsun yani, sağ eline al dambılı omuz hizasına kadar kaldırmaya basla, dambılı kaldırırken nefes vericeksin indirirken nefes alıcaksın bunlara mutlaka dikkat et.

Çalısmalara baslarken rakamla çalıs dambılı kaldırırken artık kolunda yanma hissediyorsan fzla zorlama mesela 30 kere mi kaldırdın bırak sol kolunla çalısmaya devam et.

Her çalısmada rakamı 3 5 arttır artık ağırlığın hafif geldiğini düsünüyorsan dambılı değis çalısmaya devam et, bu sekilde düzenli olarka çalısırsan kısa zaman da kas yaparsan.

Günlük 10 15 artık ne kadar çekebiliyosan sınav da çeksen iyi olur ona da düzenli bi sekilde devam et herkül gibi olursun
Rapor Et
Eski 14 Eylül 2011, 12:23

#8 (link)
GreatKing
Ziyaretçi
GreatKing - avatarı
Pazartesi:Mekik:50 Şınav:30 Barfiks:30 Bolca protein bol vitaminli besinler.
Salı:Tatil
Çarşamba:Mekik:55 Şınav:35 Barfiks:35 ''
Perşembe:Tatil
Cuma:Mekik:60 Şınav:40 Barfiks:40

HER TATİL SONRASI ZORLA 5 KERE 5 KERE DEVAM ET BUNU TOPLAM:4 AY DEVAM ETTİR KOLAY GELSİN ..
Rapor Et
Eski 2 Ağustos 2012, 15:35

Cvp: Kol kaslarımı nasıl geliştirebilirim?

#9 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
Bende yaklasık 3 yıldır kas calısıyorum evımde 11 kg 2 adet 15 kg 1 atet dumbel var 15 yasımdayım vıcudumdakı her yer şekıllendı kanatlarım genısledı sırtık gelıstı acıldı bacaklarıma dahı kaslar sayılıyor ama kollarım, kollara gelınce kalınlar tamam da cok yavas gelısıyolar asırı yavas gelısıyoolar ne yapmalıyım nıtrofull kullandım bazı ınternet sıtelerı onermedı at dedıler doktum bırseu onerın lutfen kollarımı gelıstırmek ıstıyorum
Rapor Et
Eski 2 Ağustos 2012, 16:05

Cvp: Kol kaslarımı nasıl geliştirebilirim?

#10 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
bakın size tavsiyem sakın kol kası yapmayın boy uzamasını engeller bunu bilin !!!! inanmıyorsanız google den de araştırablrsiniz daha gelişme cagındasınız 20 21 yaşında başlayın kaslara
Rapor Et
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:
Önce bu soruyu cevaplayın

Yeni Soru
Sayfa 0.182 saniyede (74.19% PHP - 25.81% MySQL) 16 sorgu ile oluşturuldu
Şimdi ücretsiz üye olun!
Saat Dilimi: GMT +3 - Saat: 05:22
  • YASAL BİLGİ

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan MsXLabs.org forum adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre tüm kullanıcılarımız yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. MsXLabs.org hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 (üç) iş günü içerisinde MsXLabs.org yönetimi olarak tarafımızdan gerekli işlemler yapıldıktan sonra size dönüş yapılacaktır.
  • » Site ve Forum Kuralları
  • » Gizlilik Sözleşmesi