Arama

Oyunu DVD ROM olmadan PC'ye yüklemek için ne yapmalıyım?

Güncelleme: 16 Aralık 2011 Gösterim: 7.618 Cevap: 5
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
31 Ağustos 2009       Mesaj #1
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
benim bi oyunum war onu yükleyemiyorum dvd rum istio bilgisayar oyunu yüklemeyide çok istiyorum ama yükleyermiyorum yardımcı olun lütfen
Sponsorlu Bağlantılar
Rower - avatarı
Rower
VIP MazessezaM
31 Ağustos 2009       Mesaj #2
Rower - avatarı
VIP MazessezaM
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

benim bi oyunum war onu yükleyemiyorum dvd rum istio bilgisayar oyunu yüklemeyide çok istiyorum ama yükleyermiyorum yardımcı olun lütfen

Sorunuzu tam anlayamadık ama bilgisayarınıza CD'den oyun kurmak istiyorsanız kasanızda CD sürücüsü olması şart baska bir sekilde yapamazsınız.

Sponsorlu Bağlantılar
Kurmak istediğiniz oyun PC'nizde varsa Daemon Tools sanal CD sürücüsü oluşturma proğramı ile oyunlarınızı CD siz oynayabilirsiniz.

Daemon Tools, popüler sıkıştırılmış disk imaj dosyalarını (.iso, .bin, cue sheet dosyaları, clone cd, nero, blindwrite gibi özel dosya biçimler v.s) okuyabilen kaliteli bir sanal sürücü programıdır.

Program sayesinde Cd oluşturmadan önce kalıp dosyalarının içeriklerini görebilir ve 4 sanal sürücü destegi ile oyunlarinizi cd'ye yazmadan direkt kalıp dosyalari içinden çalıştırabilir, içeriklerine erişebilir ve oynayabilirsiniz.

indirmek için tıklayınız
Gölgen misali yanındayım!Msn Thunder
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
1 Eylül 2009       Mesaj #3
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ama galiba cd rom olmadan iso dosyalrı mount ederek kurabilirsin
İPEK - avatarı
İPEK
Ziyaretçi
6 Haziran 2010       Mesaj #4
İPEK - avatarı
Ziyaretçi
benim de bilgisayarımda dvd sürücüsü yok ben de bu oyunu yüklemek istiorum fakat yükleyemiyorum LÜTFEN YARDIM!!!!!!
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
16 Aralık 2011       Mesaj #5
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar,,Ben bi oyun indirdim internetten.. o oyunu kurmam için deamon tolls istiyo oradaki deamon tools virüslü.deamon toolssuz nasıl oyun kurabilirm????????????? Bana lutfen cevap verin ACİL !!!!!
RuffRyders - avatarı
RuffRyders
Kayıtlı Üye
16 Aralık 2011       Mesaj #6
RuffRyders - avatarı
Kayıtlı Üye
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

Arkadaşlar,,Ben bi oyun indirdim internetten.. o oyunu kurmam için deamon tolls istiyo oradaki deamon tools virüslü.deamon toolssuz nasıl oyun kurabilirm????????????? Bana lutfen cevap verin ACİL !!!!!

Daemon Tools Lite'yi Resmi sitesinden indirmek için yandaki bağlantıyı tıklayın.(Virüs sorunu yoktur) > İndirmek için Bu Yazıya Tıklayın

Ayrıca Alcohol %120 programıda işinizi görür. İnceleyiniz. > Alcohol %120 - CD ve DVD Kopyalama Programı