Arama

MSN sohbet günlükleri nasıl silinir ve kayıt dışı bırakılır? - Sayfa 2

En İyi Cevap Var Güncelleme: 27 Şubat 2012 Gösterim: 74.644 Cevap: 76
sessiz peri - avatarı
sessiz peri
Ziyaretçi
7 Eylül 2009       Mesaj #11
sessiz peri - avatarı
Ziyaretçi
En basit yol pluse komple kaldırın.
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
15 Eylül 2009       Mesaj #12
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
şu plas denen şeye nasıl giriliyo bende msn live kullanıyom lütfen destek
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
17 Eylül 2009       Mesaj #13
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

sohbet günlüklerim nasıl kaldırılır

msn günlüklerim hiç kayıt almasın
CrasHofCinneT - avatarı
CrasHofCinneT
VIP Pragmatist Çılgın Zat...
17 Eylül 2009       Mesaj #14
CrasHofCinneT - avatarı
VIP Pragmatist Çılgın Zat...
Parolayı koyan kişiden parolayı öğrenip kaldırabilirsiniz. Keylogger koyarak öğrenebilirsiniz (akıl akıldan üstündür.) MSN Plus'ı kaldırabilirsiniz.
Ölmediğine sevindim, hala acı çekebiliyorsun...
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
24 Eylül 2009       Mesaj #15
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ya bende onları silemiyon ** nasıl yapılcakbana biri yardımm etsiiiiin
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
25 Eylül 2009       Mesaj #16
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Önce konuştuğunuz alanda ki kapatma düğmesinin altındaki tırnağı yani menüyü göster çubuğunu açın. Plus! dan tercih & seçeneklere girin, sonra soldaki sohbet günlüklemeyi açın varsayılan olarak ileti günlüklemeyi etkinleştir deki onayı kaldırın. Sonra bir zahmet tamama tıklayın. Daha sonrada geçmişteki konuşmalarınızı sohbet günlüğünde seçerek şhift ve delete tuşlarına basarak silin. Bunu da yapamıyorsanız sağ tuş sil ve geri dönüşümden silin. Sohbet günlüğümü aç dediğinizde artık açılmaz. Bunu da yapamıyorsanız kendinizi bir yerden atın.
güneşin_kızı - avatarı
güneşin_kızı
Ziyaretçi
5 Ekim 2009       Mesaj #17
güneşin_kızı - avatarı
Ziyaretçi
Öncelikle konuyu yanlış yere açtıysam şimdiden özür dilerim....Benim msnde konuştuğum kişilerin adresleri bilgisayarımda kayıt olarak kalıyor...Bunları nasıl komple kaldırabilirim..ve bir daha böyle adreslerin kayıtlı kalmasını istemiyorum...Ayrıca bilgisayarımdada geçmiş msn iletilerinide silmek istiyorum ve bunlarda kayıt olarak bilgisayrda yer alıyor...yardımcı olursanız minnet duyarım teşekkürler...
güneşin_kızı - avatarı
güneşin_kızı
Ziyaretçi
5 Ekim 2009       Mesaj #18
güneşin_kızı - avatarı
Ziyaretçi
Öncelikle konuyu yanlış yere açtıysam şimdiden özür dilerim....Benim msnde konuştuğum kişilerin adresleri bilgisayarımda kayıt olarak kalıyor...Bunları nasıl komple kaldırabilirim..ve bir daha böyle adreslerin kayıtlı kalmasını istemiyorum...Ayrıca bilgisayarımdada geçmiş msn iletilerinide silmek istiyorum ve bunlarda kayıt olarak bilgisayrda yer alıyor...yardımcı olursanız minnet duyarım teşekkürler...

Lütfen bilen varsa yazsın...
fadedliver - avatarı
fadedliver
Ziyaretçi
5 Ekim 2009       Mesaj #19
fadedliver - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
güneşin_kızı adlı kullanıcıdan alıntı

Messenger // Araçlar // Seçenekler // İletiler sekmesinden

İleti geçmişlerini kaldırın. (İletileriniz kaydedilmez)

Sonra

Belgelerim // Alınan dosyalar // msn adresi(Klasör) siliniz

Belgelerim // Sohbet günlüklerim // msn adresi(Klasör) siliniz
RuffRyders - avatarı
RuffRyders
Kayıtlı Üye
5 Ekim 2009       Mesaj #20
RuffRyders - avatarı
Kayıtlı Üye
Araçlar / Seçenekler / İletiler - "Görüşmelerimin geçmişini otomatik olarak sakla" seçeneği seçiliyse kaldır... "Konuşmalarımı bu klasöre kaydet" yazısının altında önceki konuşmalarını nereye saklandığı yazıyordur...