Hoş geldiniz sayın ziyaretçi Neredeyim ben?!

Web sitemiz; forum, günlük, video ve sohbet bölümlerinin yanı sıra; Skype ile ilgili Türkçe teknik destek makaleleri, resim galerileri, geniş içerikli ansiklopedik bilgiler ve çeşitli soru-cevap konuları sunmaktadır. Daima faydalı olmayı ilke edinmiş sitemize sizin de katkıda bulunmanız bizi son derece memnun eder :) Üye olmak için tıklayınız...

Sohbet (Flash Chat) Forumda Ara

Asker dönüşü erkek arkadaşıma nasıl bir sürpriz yapabilirim?

Bu konu Soru-Cevap forumunda Misafir tarafından 3 Eylül 2009 (01:33) tarihinde açılmıştır.FacebookFacebook'ta Paylaş
13402 kez görüntülenmiş, 8 cevap yazılmış ve son mesaj 21 Eylül 2013 (13:29) tarihinde gönderilmiştir.
  • 5 üzerinden 1.00  |  Oy Veren: 1      
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Bu konuyu arkadaşlarınızla paylaşın:    « Önceki Konu | Sonraki Konu »      Yazdırılabilir Sürümü GösterYazdırılabilir Sürümü Göster    AramaBu Konuda Ara  
Eski 3 Eylül 2009, 01:33

#1 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
sevgilim askerde ve ona gelinje bi süpriz yapmak istiyorum bana yardmcı olurmusunuz
Rapor Et
Reklam
Eski 3 Eylül 2009, 01:41

#2 (link)
Eski Üyelerin Ruhları
Blue Blood - avatarı
Alıntı:
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı Mesajı Görüntüle

sevgilim askerde ve ona gelinje bi süpriz yapmak istiyorum bana yardmcı olurmusunuz
Ailesindeki herkesi o an çağırarak bir yerde yemek verebilir siniz.
Rapor Et
Eski 3 Eylül 2009, 09:11

#3 (link)
αℓσηє ιη тнє ∂αяк
ICE-MAN - avatarı
Mademki sürpriz yapmak istiyorsunuz ozaman bir erkek olarak ve askerliğimi yapmış olarak kendi kişisel tavsiyemi sunayım kabul buyurursanız

Aslında çok ince düşünmeye hiç gerek yok terminale karşılamaya gidin onun sevdiği bir kıyafetiniz varsa onu giyinin otobüsten inince koşarak boynuna sarılın sıkıca, onu nekadar özlediğinizi ve o günü nasıl iple çektiğinizi ve sonunda dedirten anın işte tam ona sarıldığınız ve hasret artık bitti dedirten sıcaklığınızı hissettirin yeter

sadece fikir
Rapor Et
Eski 28 Şubat 2010, 16:11

#4 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
sewgilimm yeni askeree gittiii .. yemin törenine gitmeyi düşünüyorumm ancak 75gün yapıcak acemi brlgni.28gün snra ymn töreni war.. 75gün snra gldgnd ona güzel ve frklı bi süpriz ypmak istiyorumm...yrdım ederseniz sewinirimm...
Rapor Et
Eski 26 Mart 2010, 13:28

#5 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
bugün yemin töreni arkadaşlar sevdiğim hayatımı birleştirmek istediğim rkyin yanında olmadım canım çok yanı onu yanlız bıraktıgım içinde kendimden nefret ediyorum elimde olmayan sebeplerden dolayı gidemedim asker yolu beklemek çok zor arkadaşımızda asker yolu bekliyomuş benim gibi bede öle detaylı bir süprize gerek yok onu karşılamaya gidip ona sıkıca sarılıp onu çok özledigini artık hasretin bittigini kavuştugunu söylemen onu mutlu etmeye yetecektir bence askerin hediyeden çok sevgiye ihtiyacı var bunu sen verebilirsin sevgini özlemini hissettir yeterli olacaktır ben öle yapacam allahın izni ile atarsa 441 şafak karanlık askerim geleceğimiz aydınlık olsun şunu biliyorum ki şafak ne kadar zengin olursa olsun birgün bitecek
Rapor Et
Eski 6 Ağustos 2010, 11:07

ask

#6 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
sevgılım bugun gelıo usta bırlıgı edırneye dustu ve ben ona ıkı gun beraber kalabılcemız ada da bır yer ayarladın ona bu cok ama cok buyuk suprız olucak herkeze hayırlı tezkereler
Rapor Et
Eski 23 Ağustos 2010, 15:21

bence ;))))

#7 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
yHA waLa yernde oLsaaM GİDER ONUU oRDAN ben aLıRIm oRDAA gezerim brazz zaten senii görünce en büyük hediye bu olur onaa))
berbabrr yolculuk yaparsınzz bi düşün dermm )))imkannn warsa kacrmaa dene süper olurr
Rapor Et
Eski 22 Kasım 2010, 09:50

#8 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
ben birçok süpriz yaptım boynuna astıgı bayragın üstüne 460 şafak çizdim odama astım onsuz qünlerimin nasıl qeçtiqini öqrenmesi için bi qünlük tuttum onun sevdigi tatlıyı yaptım havaalanında da doya doya sarıldım o kdar qüseldiki herkes bise bakıodu artık birbirimizi öpmeden yürüyemioduk şimdi erzurum 3.ordu ulaştırmada ama ordanda daqıtım olcakmıs yanına qitmek istiyorum o istemio cok berbat biyermiş çünkü Allah bütün askerlere ve yakınlarının yardımcısı olsun onlara hep ilqi qösteren yeni büyüyen bebek oluyorlar özelliklede sevdigi insanlardan bekliyorlar.... Seni cok seviyorm Askerm .) heee bide odama yazılar yazdım bir sürü sonunda zafer bizim olacak sabret fln bi kaç asker sarkılarının sözlerini yazdım
Rapor Et
Eski 21 Eylül 2013, 13:29

#9 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
arkadaşlar adanada yaşıyorum sevgilim askerden bi kaç güne gelicek ordaki stresden solayı ufak bi tartışma yaşadık bi kaç gün önce,gönlünü alıp süpriz yapmak içinde geldiği zaman adanada sessiz kimsenin olmadığı göl kenarında falan bi süpriz hazırlicam strafor harflerle tek tek hoşgeldin asker yazdırdım yaklaşık bi bacak boyu byüklğünde o harfleri yan yana koyduktan sonra yerlere birsrü minik mumlar yerleştiricem ve özel bi asker pastası yaptırdım o gnde onu ağlayarak arayıp çok kötü bi durumdayım diyip yeri tarif edicem geldiğinde ona kocaman sarılmayı falan düşünüyorum
Etiketler:
  • asker karsilama surprizleri
  • askere surpriz
  • askere surprizler
  • askere yapilacak suprizler
  • sevgilim askerde
Rapor Et
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:
Önce bu soruyu cevaplayın

Yeni Soru
Sayfa 0.170 saniyede (73.12% PHP - 26.88% MySQL) 16 sorgu ile oluşturuldu
Şimdi ücretsiz üye olun!
Saat Dilimi: GMT +3 - Saat: 13:14
  • YASAL BİLGİ

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan MsXLabs.org forum adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre tüm kullanıcılarımız yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. MsXLabs.org hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 (üç) iş günü içerisinde MsXLabs.org yönetimi olarak tarafımızdan gerekli işlemler yapıldıktan sonra size dönüş yapılacaktır.
  • » Site ve Forum Kuralları
  • » Gizlilik Sözleşmesi