Arama

Göğüste ağrı, kulaklarda ve başta ağırlık duygusu, baş dönmesi ne belirtisi olabilir?

En İyi Cevap Var Güncelleme: 8 Haziran 2010 Gösterim: 4.910 Cevap: 3
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
3 Eylül 2009       Mesaj #1
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben 20yaşındayım güğöslerimde ağrılar var. kulaklarımda vebaşımda ağırlık var.başım dönüryor.her an düşecekmiş gibi dengesiz hisediyorum kendimi vebunlar sürekli oluyor
EN İYİ CEVABI Misafir verdi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

ben 20yaşındayım güğöslerimde ağrılar var. kulaklarımda vebaşımda ağırlık var.başım dönüryor.her an düşecekmiş gibi dengesiz hisediyorum kendimi vebunlar sürekli oluyor

Sürekli oluyorsa size en iyi teşhisi doktor koyacaktır.Doktora gidiniz.Geçmiş Olsun.
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
3 Eylül 2009       Mesaj #2
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

Sürekli oluyorsa size en iyi teşhisi doktor koyacaktır.Doktora gidiniz.Geçmiş Olsun.
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
8 Haziran 2010       Mesaj #3
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
kulaklarım başım dönüyor boynum ağrıyorbaçaklarımda ve kollarımdağırlık halsizlik var
biruni - avatarı
biruni
VIP Önce Sağlık
8 Haziran 2010       Mesaj #4
biruni - avatarı
VIP Önce Sağlık
göğüs ağrıları mide rahatsızlıklarından sebep çok olur. geçmiyosa 3-4 günde, doktora baktırın.

halsizlik, ayaklarda yorgunluk vb, sinir sistemi bozukluklarına ve vitaminsizliğe işaret.
Düşüncene katılmam şart değil, düşünceni anlatman için savaşırım...