Hoş geldiniz sayın ziyaretçi Neredeyim ben?!

Web sitemiz; forum, günlük, video ve sohbet bölümlerinin yanı sıra; Skype ile ilgili Türkçe teknik destek makaleleri, resim galerileri, geniş içerikli ansiklopedik bilgiler ve çeşitli soru-cevap konuları sunmaktadır. Daima faydalı olmayı ilke edinmiş sitemize sizin de katkıda bulunmanız bizi son derece memnun eder :) Üye olmak için tıklayınız...

Sohbet (Flash Chat) Forumda Ara

Badoo üyeliği nasıl iptal edilir?

Bu konu Soru-Cevap forumunda Misafir tarafından 4 Eylül 2009 (10:08) tarihinde açılmıştır.FacebookFacebook'ta Paylaş
109166 kez görüntülenmiş, 221 cevap yazılmış ve son mesaj 25 Mart 2014 (22:31) tarihinde gönderilmiştir.
  • 5 üzerinden 1.83  |  Oy Veren: 18      
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Bu konuyu arkadaşlarınızla paylaşın:    « Önceki Konu | Sonraki Konu »      Yazdırılabilir Sürümü GösterYazdırılabilir Sürümü Göster    AramaBu Konuda Ara  
Eski 4 Eylül 2009, 10:08

#1 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
badoo üyelini iptal etmek istiyorum
En iyi cevap fadedliver tarafından gönderildi

Alıntı:
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı Mesajı Görüntüle

Alıntı:

badoo uyelıyımı hemen iptal etmek istıyorum
Deneyniz..
Alıntı:
Badoo sitesine direk giriş yapıyorsunuz yani mail adresini ve şifresinizi girip giriş yapıyorsunuz.Daha sonra sağ üst köşede Çıkış'ın yanında Ayarlar menüsü var oraya tıklıyoruz.Karşımıza yeni bir sayfa açılıcak, burda sol üst köşede şifreni değiştir, email adresini değiştir ve Profili Sil var biz profili Sil'e tıklıyoruz.Daha sonra önüne şöyle bir yazıyla başlayan bir pencere gelicek ''Bu noktaya geldiğine inanmak istemiyoruz (isminiz yazar burada)…'' Altta kilitin önündeki yere Badoo şifremizi tekrar giriyoruz, eğer isterseniz üyeliğinizi silme nedeninide yazabilirsiniz yazmak istemiyorsanız Tamam, hazırım.Profilimi Sil'e Tıklıyoruz.Bu son işlemden sonra üyeliğimi silmiş, iptal etmiş oluyoruz.Email adresimize üyelik iptal ettiğiniz hakkında son kez bir mail yollayabilirler bu linke tıklayın diye sakın gelen linke tıklamayın, yoksa üyeliğinizin iptalini kurtarmış olursunuz ve üyeliğiniz devam eder.Kısacası Tamam, hazırım. Profilimi Sil dedikten sonra gelen maile tıklamayın silin gitsin.
kaynak
Etiketler:
  • badoo nasil iptal edilir
  • badoo nasil silinir
  • badoo uyelik iptali
  • badoo uyelik iptali nasil yapilir
  • badoo uyelik silme
Benzer Konular:
Rapor Et
Reklam
Eski 5 Eylül 2009, 14:31

#2 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
Rapor Et
Eski 5 Eylül 2009, 14:41

#3 (link)
fadedliver
Ziyaretçi
fadedliver - avatarı
Alıntı:

Alıntı:

Deneyniz..
Alıntı:
Badoo sitesine direk giriş yapıyorsunuz yani mail adresini ve şifresinizi girip giriş yapıyorsunuz.Daha sonra sağ üst köşede Çıkış'ın yanında Ayarlar menüsü var oraya tıklıyoruz.Karşımıza yeni bir sayfa açılıcak, burda sol üst köşede şifreni değiştir, email adresini değiştir ve Profili Sil var biz profili Sil'e tıklıyoruz.Daha sonra önüne şöyle bir yazıyla başlayan bir pencere gelicek ''Bu noktaya geldiğine inanmak istemiyoruz (isminiz yazar burada)…'' Altta kilitin önündeki yere Badoo şifremizi tekrar giriyoruz, eğer isterseniz üyeliğinizi silme nedeninide yazabilirsiniz yazmak istemiyorsanız Tamam, hazırım.Profilimi Sil'e Tıklıyoruz.Bu son işlemden sonra üyeliğimi silmiş, iptal etmiş oluyoruz.Email adresimize üyelik iptal ettiğiniz hakkında son kez bir mail yollayabilirler bu linke tıklayın diye sakın gelen linke tıklamayın, yoksa üyeliğinizin iptalini kurtarmış olursunuz ve üyeliğiniz devam eder.Kısacası Tamam, hazırım. Profilimi Sil dedikten sonra gelen maile tıklamayın silin gitsin.
kaynak
Rapor Et
Eski 10 Eylül 2009, 23:54

#4 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
badoyu iptal etmek istiyorum
Rapor Et
Eski 11 Eylül 2009, 00:04

#5 (link)
MazessezaM
Rower - avatarı
Alıntı:

badoyu iptal etmek istiyorum

Şimdi Badoo sitesine direk giriş yapıyorsunuz yani mail adresini ve şifresinizi girip giriş yapıyorsunuz.Daha sonra sağ üst köşede Çıkış'ın yanında Ayarlar menüsü var oraya tıklıyoruz.Karşımıza yeni bir sayfa açılıcak, burda sol üst köşede şifreni değiştir, email adresini değiştir ve Profili Sil var biz profili Sil'e tıklıyoruz.Daha sonra önüne şöyle bir yazıyla başlayan bir pencere gelicek ''Bu noktaya geldiğine inanmak istemiyoruz (isminiz yazar burada)…'' Altta kilitin önündeki yere Badoo şifremizi tekrar giriyoruz, eğer isterseniz üyeliğinizi silme nedeninide yazabilirsiniz yazmak istemiyorsanız Tamam, hazırım.Profilimi Sil'e Tıklıyoruz.Bu son işlemden sonra üyeliğimi silmiş, iptal etmiş oluyoruz.Email adresimize üyelik iptal ettiğiniz hakkında son kez bir mail yollayabilirler bu linke tıklayın diye sakın gelen linke tıklamayın, yoksa üyeliğinizin iptalini kurtarmış olursunuz ve üyeliğiniz devam eder.Kısacası Tamam, hazırım. Profilimi Sil dedikten sonra gelen maile tıklamayın silin gitsin

Alıntı:
fadedliver adlı kullanıcıdan alıntı Mesajı Görüntüle

Deneyniz..

kaynak
Rapor Et
Eski 14 Eylül 2009, 11:42

#6 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
cok tesekkuler bn kayıtlı oldugumu bılmıyodum demekki linke tıklamıs. pekı bır sey solıcem bna nıe msj gelıyordu e-mailim bır tek yazıyor gırınce ama normal msnede kullandıgım sıfremı kabul etmıyoo o zamn nasıl kayıtlı oldugumu anlamdım
Rapor Et
Eski 14 Eylül 2009, 11:55

#7 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
badoo üyeliğimi iptal etmek istiyorum

bado üyeliğimi iptal etmek istiyorum
Son Düzenleyen Misafir; 14 Eylül 2009 @ 11:58. Sebep: Mesajlar Otomatik Olarak Birleştirildi
Rapor Et
Eski 14 Eylül 2009, 23:56

#8 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
badoo iptali nasıl yapabilirim
Rapor Et
Eski 15 Eylül 2009, 16:26

#9 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
ya söyledıklerınızın hepsını yaptım fakat ayarlar yok çıkışın yanında profıl ve yazı gönder yazıyo ne yapmam lazım benı aydınlatırsanız sevınırım cvp beklıom mümkünse.
Rapor Et
Eski 15 Eylül 2009, 16:40

#10 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
ya söylemiş olduklarınızı uyguladım fakat olmadı.ayarlar yok çıkış kısmının yanında sadece profılm ve yazı gönder dıye başlıklar var anlyacağınız ben ayarları bulamadım. bana yardım edermısınız ?
Rapor Et
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:
Önce bu soruyu cevaplayın

Yeni Soru
Sayfa 0.197 saniyede (74.64% PHP - 25.36% MySQL) 17 sorgu ile oluşturuldu
Şimdi ücretsiz üye olun!
Saat Dilimi: GMT +3 - Saat: 22:57
  • YASAL BİLGİ

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan MsXLabs.org forum adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre tüm kullanıcılarımız yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. MsXLabs.org hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 (üç) iş günü içerisinde MsXLabs.org yönetimi olarak tarafımızdan gerekli işlemler yapıldıktan sonra size dönüş yapılacaktır.
  • » Site ve Forum Kuralları
  • » Gizlilik Sözleşmesi