Cevap Yaz Önceki Konu Sonraki Konu

Badoo üyeliği nasıl iptal edilir?

Gösterim: 116122 | Cevap: 222
  • badoo nasil iptal edilir
  • badoo uyelik iptali
  • badoo uyelik silme
Misafir
Cevaplanmış   |    4 Eylül 2009 10:08   |   Mesaj #1   |   
Ziyaretçi

Badoo üyeliği nasıl iptal edilir?

badoo üyelini iptal etmek istiyorum
En iyi cevap fadedliver tarafından gönderildi

Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

Alıntı

badoo uyelıyımı hemen iptal etmek istıyorum

Deneyniz..
Alıntı

Badoo sitesine direk giriş yapıyorsunuz yani mail adresini ve şifresinizi girip giriş yapıyorsunuz.Daha sonra sağ üst köşede Çıkış'ın yanında Ayarlar menüsü var oraya tıklıyoruz.Karşımıza yeni bir sayfa açılıcak, burda sol üst köşede şifreni değiştir, email adresini değiştir ve Profili Sil var biz profili Sil'e tıklıyoruz.Daha sonra önüne şöyle bir yazıyla başlayan bir pencere gelicek ''Bu noktaya geldiğine inanmak istemiyoruz (isminiz yazar burada)…'' Altta kilitin önündeki yere Badoo şifremizi tekrar giriyoruz, eğer isterseniz üyeliğinizi silme nedeninide yazabilirsiniz yazmak istemiyorsanız Tamam, hazırım.Profilimi Sil'e Tıklıyoruz.Bu son işlemden sonra üyeliğimi silmiş, iptal etmiş oluyoruz.Email adresimize üyelik iptal ettiğiniz hakkında son kez bir mail yollayabilirler bu linke tıklayın diye sakın gelen linke tıklamayın, yoksa üyeliğinizin iptalini kurtarmış olursunuz ve üyeliğiniz devam eder.Kısacası Tamam, hazırım. Profilimi Sil dedikten sonra gelen maile tıklamayın silin gitsin.

kaynak

Misafir
5 Eylül 2009 14:31   |   Mesaj #2   |   
Ziyaretçi
fadedliver
5 Eylül 2009 14:41   |   Mesaj #3   |   
Ziyaretçi
Alıntı

Alıntı

Deneyniz..
Alıntı

Badoo sitesine direk giriş yapıyorsunuz yani mail adresini ve şifresinizi girip giriş yapıyorsunuz.Daha sonra sağ üst köşede Çıkış'ın yanında Ayarlar menüsü var oraya tıklıyoruz.Karşımıza yeni bir sayfa açılıcak, burda sol üst köşede şifreni değiştir, email adresini değiştir ve Profili Sil var biz profili Sil'e tıklıyoruz.Daha sonra önüne şöyle bir yazıyla başlayan bir pencere gelicek ''Bu noktaya geldiğine inanmak istemiyoruz (isminiz yazar burada)…'' Altta kilitin önündeki yere Badoo şifremizi tekrar giriyoruz, eğer isterseniz üyeliğinizi silme nedeninide yazabilirsiniz yazmak istemiyorsanız Tamam, hazırım.Profilimi Sil'e Tıklıyoruz.Bu son işlemden sonra üyeliğimi silmiş, iptal etmiş oluyoruz.Email adresimize üyelik iptal ettiğiniz hakkında son kez bir mail yollayabilirler bu linke tıklayın diye sakın gelen linke tıklamayın, yoksa üyeliğinizin iptalini kurtarmış olursunuz ve üyeliğiniz devam eder.Kısacası Tamam, hazırım. Profilimi Sil dedikten sonra gelen maile tıklamayın silin gitsin.

kaynak
Rower bu mesajı beğendi.
Misafir
10 Eylül 2009 23:54   |   Mesaj #4   |   
Ziyaretçi
badoyu iptal etmek istiyorum
11 Eylül 2009 00:04   |   Mesaj #5   |   
Rower - avatarı
VIP MazessezaM
İstanbul

21665
2.580 mesaj
Alıntı

badoyu iptal etmek istiyorum

Şimdi Badoo sitesine direk giriş yapıyorsunuz yani mail adresini ve şifresinizi girip giriş yapıyorsunuz.Daha sonra sağ üst köşede Çıkış'ın yanında Ayarlar menüsü var oraya tıklıyoruz.Karşımıza yeni bir sayfa açılıcak, burda sol üst köşede şifreni değiştir, email adresini değiştir ve Profili Sil var biz profili Sil'e tıklıyoruz.Daha sonra önüne şöyle bir yazıyla başlayan bir pencere gelicek ''Bu noktaya geldiğine inanmak istemiyoruz (isminiz yazar burada)…'' Altta kilitin önündeki yere Badoo şifremizi tekrar giriyoruz, eğer isterseniz üyeliğinizi silme nedeninide yazabilirsiniz yazmak istemiyorsanız Tamam, hazırım.Profilimi Sil'e Tıklıyoruz.Bu son işlemden sonra üyeliğimi silmiş, iptal etmiş oluyoruz.Email adresimize üyelik iptal ettiğiniz hakkında son kez bir mail yollayabilirler bu linke tıklayın diye sakın gelen linke tıklamayın, yoksa üyeliğinizin iptalini kurtarmış olursunuz ve üyeliğiniz devam eder.Kısacası Tamam, hazırım. Profilimi Sil dedikten sonra gelen maile tıklamayın silin gitsin

Alıntı
fadedliver adlı kullanıcıdan alıntı

Deneyniz..

kaynak

Misafir
14 Eylül 2009 11:42   |   Mesaj #6   |   
Ziyaretçi
cok tesekkuler bn kayıtlı oldugumu bılmıyodum demekki linke tıklamıs. pekı bır sey solıcem bna nıe msj gelıyordu e-mailim bır tek yazıyor gırınce ama normal msnede kullandıgım sıfremı kabul etmıyoo o zamn nasıl kayıtlı oldugumu anlamdım
Misafir
14 Eylül 2009 11:55   |   Mesaj #7   |   
Ziyaretçi
badoo üyeliğimi iptal etmek istiyorum

bado üyeliğimi iptal etmek istiyorum
Son düzenleyen Misafir; 14 Eylül 2009 11:58. Sebep: Mesajlar Otomatik Olarak Birleştirildi
Misafir
14 Eylül 2009 23:56   |   Mesaj #8   |   
Ziyaretçi
badoo iptali nasıl yapabilirim
Misafir
15 Eylül 2009 16:26   |   Mesaj #9   |   
Ziyaretçi
ya söyledıklerınızın hepsını yaptım fakat ayarlar yok çıkışın yanında profıl ve yazı gönder yazıyo ne yapmam lazım benı aydınlatırsanız sevınırım cvp beklıom mümkünse.
Misafir
15 Eylül 2009 16:40   |   Mesaj #10   |   
Ziyaretçi
ya söylemiş olduklarınızı uyguladım fakat olmadı.ayarlar yok çıkış kısmının yanında sadece profılm ve yazı gönder dıye başlıklar var anlyacağınız ben ayarları bulamadım. bana yardım edermısınız ?
Cevap Yaz
Hızlı Cevap
İsim:

Badoo üyeliği nasıl iptal edilir? Konusuna Benzer Konular

Üyelik nasıl iptal edilir?
Gönderen: Misafir Forum: Soru-Cevap
Cevap: 42
Son Mesaj: 25 Mart 2015 23:03
Java nasıl iptal edilir?
Gönderen: Misafir Forum: Soru-Cevap
Cevap: 3
Son Mesaj: 8 Ekim 2014 17:02