Cevap Yaz En İyi Cevabı Gör Önceki Konu Sonraki Konu

Nasıl vampir olunur? - Sayfa 22

Gösterim: 408883 | Cevap: 1660
  • vampir kostümü nasıl yapılır
15 Ekim 2010 16:24   |   Mesaj #211   |   
yağmur_123 - avatarı
MsXLabs Üyesi
istanbul
34
21 mesaj
Kayıt Tarihi:Üyelik: 19-08-2010

Cvp: Nasıl vampir olunur?

belkide zaten herkes olsaydı nasıl yaşamaya devam edebilirlerki neyseee yaaaa
Patron bu mesajı beğendi.
Misafir
15 Ekim 2010 18:55   |   Mesaj #212   |   
Avatarı yok
Ziyaretçi

Cvp: Nasıl vampir olunur?

bence vampir die bişiy var adanada bi kız ölmüş kocası 3 gün rüyalarında bni mezardan çıkar die karısını görüomuş bi gitmişler bakmışlar elinde bir çocuk kadın dirilmiş nasıl olduysa???????
Patron bu mesajı beğendi.
new zeland
16 Ekim 2010 00:30   |   Mesaj #213   |   
Avatarı yok
Ziyaretçi

Cvp: Nasıl vampir olunur?

Mesaj linki 28 olan arkadaşım acaba herşey elimde derken ne demek istedin! Yaptığın hazırlıklar neler ne tür çalışmalar yapıyorsun...? Bende vampirlerin var olduğuna inanıyorum. İnanlarıda destekliyorum. Lütfen cevaplarsan sorumu çünkü önemli gerçekten.şimdiden sağol.
Patron bu mesajı beğendi.
Misafir
16 Ekim 2010 20:16   |   Mesaj #214   |   
Avatarı yok
Ziyaretçi

Cvp: Nasıl vampir olunur?

bence vampirler var uzaylılar ve psişik yetenekler olupta buwampriler neden olmasın... bu wampirlerin iyiside vardır kötüsüde şimdi dersiniz sen nerden biliyon vampirlerin kötüsü ve iyisi olduğunu çünkü allahın yarattığı tüm varlıklar 2 türlüdür iti kötü diye allah karanlığı kötülüğü yaratmamıştır aydınlığın yokluğu karanlıktır sıcağın yokluğu soğuktur. allahın en değerli varlıkları biziz ve en güçlü ve en akıllı varlıkta insanlardır bunu psişik hakkında araştırma yaparak anlayabilirsiniz.vampir konusunda bilime göre zaten bu vampiri nerden buldular.hem vampirleri insanlar hep görmeye görmeye inanmamaya başlıyorlar şimdi vampirler salakmı bir şehre gelecektte kendini tehlikeye atacak onlar geneelikle ormanlık tenha yerlerde oluyor zaten satanistlerde bunlardan faydalanmış hem vampriler o kadar kamuflaşta ustalarki nerdeyse bir aparmanın içine giren bir insan vampri apartmanın içinde bile göremez.
Patron bu mesajı beğendi.
Misafir
17 Ekim 2010 08:19   |   Mesaj #215   |   
Avatarı yok
Ziyaretçi

Cvp: Nasıl vampir olunur?

iste bunlarda eskiden olan vampirler:
Blow Çobanı: Bir zamanlar Blow kasabasında yaşayan bir çoban, bilinmeyen bir nedenden ötürü ölür ve gömülür. Gömülmesinden birkaç gün sonra, geceleri ortaya çıkmaya ve önüne gelen herkese saldırmaya başlar; ve saldırdığı herkes 8 gün içinde ölür. Gece baskınlarının sayısı artınca, halk çobanın mezarını açar ve kalbine bir kazık saplayarak tekrar kapatırlar. O gece, çoban çok daha öfkeli ve saldırgan olarak tekrar ortaya çıkar - elinde kalbine saklanan kazıkla birlikte. Artık çok korkmuş olan halk, ertesi gün cesedi mezarından tekrar çıkarır ve ateşe verir


Arnold Paul: 1700 yılında Medvegia'da doğmuştur. 1727 yılında genç bir asker olan Arnold Paul, Belgrad civarındaki kasabasına geri döner ve askerliği boyunca biriktirdiği parayla bir ev alıp evlenir. Arnold'un üzerinden asla atamadığı melankoninin sebebini uzun bir süre boyunca merak eden karısına Arnold en sonunda gerçeği açıklar ve askerliği sırasında uzak bir kasabada boynunu ısıran ve kanını emmeye çalışan bir vampirle mücadele etmek zorunda kaldığını söyler. Vampiri mezarına kadar takip edip onu öldürmeyi başardığını, ve bir vampire dönüşmemek için söylentilerden öğrendiği gibi vampirin mezar toprağından yediğini, kanından içtiğini ve yaralarını vampir kanıyla yıkadığını itiraf eder.
Bu itiraftan sadece birkaç gün sonra, Arnold oldukça yüksek bir saman yükünün tepesinden düşer ve 3 gün sonra can verir. Gömülmesinden bir ay sonra köy halkı, Arnold'un geceleri dolaşırken görüldüğünü söylemeye başlar. Onunla direkt temasa geçen kişilerse birkaç gün geçmeden ölürler. Birkaç gece saldırısının ardından, konu yetkililere iletilir. Arnold'un mezarı açıldığında bedeninin hiç bozulmadığı ve dudağının kenarlarında taze kan kalıntıları bulunduğu görülür. Arnold'un kalbine bir kazık saplanır ve Arnold yüksek sesle haykırır; bunun üzerine bedeni yakılır. Aynı işlem, Arnold'un saldırısı sonucu öldüğü söylenen kişilerin bedenlerine de uygulanır.
Olaydan beş sene sonra, 1731 yılında, aynı bölgede gece saldırıları tekrar başgösterir. 3 ay işçinde 17 kişi saldırıya uğrar. Yetkililer tarafından ifadeler doğrultusunda açılan bir takım mezarlarda vampirlere rastlanır. Bu yeni vampirler de yakıldıktan sonra, bölge tekrar huzura kavuşur. Bu olay hakkında aralarında askeri doktorlar ve yöneticilerin de bulunduğu tanıkların verdiği ifadeler, bir takım dosyalarda hala saklanmaktadır.

alıntı
California Devlet Üniversitesi Araştırmacılarından Kimya Profesörü Wayne Tikkanen’in yaptığı araştırmaya göre vampirliğin asıl sebebinin Porfiria hastalığı olduğu tespit edilmiştir. 1700’lü yıllarda hastalık hakkında bilgisi olmayan Avrupalılar, hastaları vampir olarak niteleyerek lanetlemekteydiler. Bir çeşit kan zehirlenmesi olan Porfirya hastalığının ilerlemesiyle derinin kızılötesi ışınlara karşı zayıfladığı ve bu nedenle karardığını açıklayan Tikkanen, “Hastada anormal kıllanma görülür. Dudaklar kuruyup çekildiği için dişler ortaya çıkar. Hasta çok acı çeker. Sonunda çıldırır.” diyerek hastalığı açıklamıştır. Bu hastaların derilerinin hassaslığı nedeniyle sadece geceleri çıkabildiklerini ve tedavi amacıylada hayvan kanı içtiklerini belirten Tikkanen “Hikayelerde vampirlerin neden gece dışarı çıkıp kan içtiklerinin yanıtı işte bu.” demiştir!!!!!!
alıntı
buda 2.kanıtım bilimsel olarak ta kabul ediliyo
Patron bu mesajı beğendi.
Misafir
21 Ekim 2010 19:16   |   Mesaj #216   |   
Avatarı yok
Ziyaretçi

Cvp: Nasıl vampir olunur?

ben wanpirin olduğua inanıyorum varlardır ama ölümsüz değillerdir allah kimseyi ölümsüz yapmaz ama ben vanpirlerin olduğuna inanıyorum genelde güçlülerdir soğuklardır ve güneşe çıkmazlar inter nette vanpirlerle ilgili sayfaya bakarken tanıdığımız insanlardan birisi bile vanpir olbilirmiş bende vanpir olmak istiyorum
Patron bu mesajı beğendi.
Misafir
21 Ekim 2010 21:09   |   Mesaj #217   |   
Avatarı yok
Ziyaretçi

vampirler

vampirlere inanıyor musunuz lütfen mesaj yazın !!!
Patron bu mesajı beğendi.
Misafir
25 Ekim 2010 14:52   |   Mesaj #218   |   
Avatarı yok
Ziyaretçi

Cvp: Nasıl vampir olunur?

arkadaşlar olduklarına deır kısılere ınanıorum evet bnce olabılırler bı arkadasım dogru dms kuranda herseyden bahsedılmıyo sadece gereken şeylerden bahsediliyo umarım vardırlar ne dıyelım
Patron bu mesajı beğendi.
Misafir
28 Ekim 2010 10:20   |   Mesaj #219   |   
Avatarı yok
Ziyaretçi

Cvp: Nasıl vampir olunur?

bende vampir olmak istiyorum ama olamıyorum yardım edin
Patron bu mesajı beğendi.
Misafir
6 Kasım 2010 14:00   |   Mesaj #220   |   
Avatarı yok
Ziyaretçi

Cvp: Nasıl vampir olunur?

bn vampir olmayi çok istiorum bi gün vampir olcagımmı düşünüorumm
Patron bu mesajı beğendi.
Cevap Yaz En İyi Cevabı Gör
Hızlı Cevap
İsim:
Mesaj:
Önceki Konu Sonraki Konu

Nasıl vampir olunur? benzer konular

Etiketler:
  • vampir kostümü nasıl yapılır
Güç nasıl kazanılır, nasıl güçlü olunur?
ben güçlü olmak istiyorum ama olamıyorum
Forum: Soru-Cevap Cevap: 71
Son Mesaj: 7 Mart 2015 19:51
Nokia model cep telefonu için vampir teması nasıl bulabilirim?
Slm arkadaşlar bende 5228 ve 5230 cep telefonu var. Ben telefonum için tema arıyorum özellikle vampir teması. Başka qüzel temalarda olabilir. Birde temaları telefona attıqımda sıs diye bir hata veriyor. Ne hatası olduqunu bilmiyorum onla ilqide bilqi verirseniz sevinirim.İyi qünler...
Forum: Soru-Cevap Cevap: 2
Son Mesaj: 6 Aralık 2014 09:13
Vampir Günlükleri dizisinin 9. bölüm sonundaki müziği nasıl bulabilirim?
vampir günlüklerinin o 9. bölümünde hani klaus bayan lockwoodu öldürürken bi müzik çalıyodu ya o müziği bilen var mı ??
Forum: Soru-Cevap Cevap: 0
Son Mesaj: 1 Ocak 2013 17:43
Petepet nasıl bir sitedir, nasıl üye olunur?
ya arkadaşlar ben petepete üye oldum girmiyo çok yakında diyo bide nasıl birrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr site
Forum: Soru-Cevap Cevap: 18
Son Mesaj: 13 Eylül 2012 21:38
Nasıl astrolog olunur?
Astrolog olmak için neler yapılabilir?Bir astroloğun yaptığı faaliyetler nelerdir??
Forum: Soru-Cevap Cevap: 1
Son Mesaj: 30 Haziran 2011 18:00
 
Sayfa 0.349 saniyede 10 sorgu ile oluşturuldu