PC Görünümü Üye Ol
Forum Ana Sayfa
Soru-Cevap > Nasıl vampir olunur?
İlk...12202122 232432...Son
«Önceki KonuSonraki Konu»
yağmur_12316:24, 15 Ekim 2010 
belkide zaten herkes olsaydı nasıl yaşamaya devam edebilirlerki neyseee yaaaa
Cevap
Misafir18:55, 15 Ekim 2010 
bence vampir die bişiy var adanada bi kız ölmüş kocası 3 gün rüyalarında bni mezardan çıkar die karısını görüomuş bi gitmişler bakmışlar elinde bir çocuk kadın dirilmiş nasıl olduysa???????
Cevap
new zeland00:30, 16 Ekim 2010 
Mesaj linki 28 olan arkadaşım acaba herşey elimde derken ne demek istedin! Yaptığın hazırlıklar neler ne tür çalışmalar yapıyorsun...? Bende vampirlerin var olduğuna inanıyorum. İnanlarıda destekliyorum. Lütfen cevaplarsan sorumu çünkü önemli gerçekten.şimdiden sağol.
Cevap
Misafir20:16, 16 Ekim 2010 
bence vampirler var uzaylılar ve psişik yetenekler olupta buwampriler neden olmasın... bu wampirlerin iyiside vardır kötüsüde şimdi dersiniz sen nerden biliyon vampirlerin kötüsü ve iyisi olduğunu çünkü allahın yarattığı tüm varlıklar 2 türlüdür iti kötü diye allah karanlığı kötülüğü yaratmamıştır aydınlığın yokluğu karanlıktır sıcağın yokluğu soğuktur. allahın en değerli varlıkları biziz ve en güçlü ve en akıllı varlıkta insanlardır bunu psişik hakkında araştırma yaparak anlayabilirsiniz.vampir konusunda bilime göre zaten bu vampiri nerden buldular.hem vampirleri insanlar hep görmeye görmeye inanmamaya başlıyorlar şimdi vampirler salakmı bir şehre gelecektte kendini tehlikeye atacak onlar geneelikle ormanlık tenha yerlerde oluyor zaten satanistlerde bunlardan faydalanmış hem vampriler o kadar kamuflaşta ustalarki nerdeyse bir aparmanın içine giren bir insan vampri apartmanın içinde bile göremez.
Cevap
Misafir08:19, 17 Ekim 2010 
iste bunlarda eskiden olan vampirler:
Blow Çobanı: Bir zamanlar Blow kasabasında yaşayan bir çoban, bilinmeyen bir nedenden ötürü ölür ve gömülür. Gömülmesinden birkaç gün sonra, geceleri ortaya çıkmaya ve önüne gelen herkese saldırmaya başlar; ve saldırdığı herkes 8 gün içinde ölür. Gece baskınlarının sayısı artınca, halk çobanın mezarını açar ve kalbine bir kazık saplayarak tekrar kapatırlar. O gece, çoban çok daha öfkeli ve saldırgan olarak tekrar ortaya çıkar - elinde kalbine saklanan kazıkla birlikte. Artık çok korkmuş olan halk, ertesi gün cesedi mezarından tekrar çıkarır ve ateşe verir


Arnold Paul: 1700 yılında Medvegia'da doğmuştur. 1727 yılında genç bir asker olan Arnold Paul, Belgrad civarındaki kasabasına geri döner ve askerliği boyunca biriktirdiği parayla bir ev alıp evlenir. Arnold'un üzerinden asla atamadığı melankoninin sebebini uzun bir süre boyunca merak eden karısına Arnold en sonunda gerçeği açıklar ve askerliği sırasında uzak bir kasabada boynunu ısıran ve kanını emmeye çalışan bir vampirle mücadele etmek zorunda kaldığını söyler. Vampiri mezarına kadar takip edip onu öldürmeyi başardığını, ve bir vampire dönüşmemek için söylentilerden öğrendiği gibi vampirin mezar toprağından yediğini, kanından içtiğini ve yaralarını vampir kanıyla yıkadığını itiraf eder.
Bu itiraftan sadece birkaç gün sonra, Arnold oldukça yüksek bir saman yükünün tepesinden düşer ve 3 gün sonra can verir. Gömülmesinden bir ay sonra köy halkı, Arnold'un geceleri dolaşırken görüldüğünü söylemeye başlar. Onunla direkt temasa geçen kişilerse birkaç gün geçmeden ölürler. Birkaç gece saldırısının ardından, konu yetkililere iletilir. Arnold'un mezarı açıldığında bedeninin hiç bozulmadığı ve dudağının kenarlarında taze kan kalıntıları bulunduğu görülür. Arnold'un kalbine bir kazık saplanır ve Arnold yüksek sesle haykırır; bunun üzerine bedeni yakılır. Aynı işlem, Arnold'un saldırısı sonucu öldüğü söylenen kişilerin bedenlerine de uygulanır.
Olaydan beş sene sonra, 1731 yılında, aynı bölgede gece saldırıları tekrar başgösterir. 3 ay işçinde 17 kişi saldırıya uğrar. Yetkililer tarafından ifadeler doğrultusunda açılan bir takım mezarlarda vampirlere rastlanır. Bu yeni vampirler de yakıldıktan sonra, bölge tekrar huzura kavuşur. Bu olay hakkında aralarında askeri doktorlar ve yöneticilerin de bulunduğu tanıkların verdiği ifadeler, bir takım dosyalarda hala saklanmaktadır.

alıntı
California Devlet Üniversitesi Araştırmacılarından Kimya Profesörü Wayne Tikkanen’in yaptığı araştırmaya göre vampirliğin asıl sebebinin Porfiria hastalığı olduğu tespit edilmiştir. 1700’lü yıllarda hastalık hakkında bilgisi olmayan Avrupalılar, hastaları vampir olarak niteleyerek lanetlemekteydiler. Bir çeşit kan zehirlenmesi olan Porfirya hastalığının ilerlemesiyle derinin kızılötesi ışınlara karşı zayıfladığı ve bu nedenle karardığını açıklayan Tikkanen, “Hastada anormal kıllanma görülür. Dudaklar kuruyup çekildiği için dişler ortaya çıkar. Hasta çok acı çeker. Sonunda çıldırır.” diyerek hastalığı açıklamıştır. Bu hastaların derilerinin hassaslığı nedeniyle sadece geceleri çıkabildiklerini ve tedavi amacıylada hayvan kanı içtiklerini belirten Tikkanen “Hikayelerde vampirlerin neden gece dışarı çıkıp kan içtiklerinin yanıtı işte bu.” demiştir!!!!!!
alıntı
buda 2.kanıtım bilimsel olarak ta kabul ediliyo
Cevap
Misafir19:16, 21 Ekim 2010 
ben wanpirin olduğua inanıyorum varlardır ama ölümsüz değillerdir allah kimseyi ölümsüz yapmaz ama ben vanpirlerin olduğuna inanıyorum genelde güçlülerdir soğuklardır ve güneşe çıkmazlar inter nette vanpirlerle ilgili sayfaya bakarken tanıdığımız insanlardan birisi bile vanpir olbilirmiş bende vanpir olmak istiyorum
Cevap
Misafir21:09, 21 Ekim 2010 
vampirlere inanıyor musunuz lütfen mesaj yazın !!!
Cevap
Misafir14:52, 25 Ekim 2010 
arkadaşlar olduklarına deır kısılere ınanıorum evet bnce olabılırler bı arkadasım dogru dms kuranda herseyden bahsedılmıyo sadece gereken şeylerden bahsediliyo umarım vardırlar ne dıyelım
Cevap
Misafir10:20, 28 Ekim 2010 
bende vampir olmak istiyorum ama olamıyorum yardım edin
Cevap
Misafir14:00, 6 Kasım 2010 
bn vampir olmayi çok istiorum bi gün vampir olcagımmı düşünüorumm
Cevap
İlk...12202122 232432...Son
«Önceki KonuSonraki Konu»
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adınız:
Doğrulama
Mesaj:
Tüm Soru-Cevap Konuları
Benzer Konular
Güç nasıl kazanılır, nasıl güçlü olunur?
Nokia model cep telefonu için vampir teması nasıl bulabilirim?
Nasıl yakışıklı olunur?
Vampir Günlükleri dizisinin 9. bölüm sonundaki müziği nasıl bulabilirim?
Petepet nasıl bir sitedir, nasıl üye olunur?