Arama

Diş yaptırılması durumunda tedavi süresi ve fiyatı ne olur?

Güncelleme: 5 Nisan 2011 Gösterim: 6.138 Cevap: 3
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
8 Eylül 2009       Mesaj #1
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben Aksaray ili ortaköy ilçesinde geçici ikamet etmekteyim. Fransada kalıyorum 5 adet diş yaptırmak itiyorum 2 si sağ üstte 2 si sol üste 1 sol altta olmak üzere 5 adet diş. diş filmini çektirdim cd'si elimde mevcuttur. anlattığım bilgiler doğrultusunda tedavi süresi ve fiatı konusunda gerekli bilgi verirseniz uygun olması durumunda diş tedavimi yaptırmak istiyorum. ilginize teşekkürler
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
6 Ocak 2010       Mesaj #2
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.
merhaba benim kanal tedavisi birde kırılan dişim var kökünden yaptırmak istiyorum, fiyat alabilirmiyim?
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
4 Aralık 2010       Mesaj #3
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ARKADAŞLAR İSTANBUL BAĞDAT CADDESİ GÖZTEPEDE ÇOK İYİ BİR HEKİM VAR FİYATLARI ÇOK ÇOK İYİ ÖDEMEDEDE ÇOK YARIDMCI OLUYOR.. AİLEMDEN ARKADAŞLARIMDAN BİR SÜRÜ KİŞİ GİTTİ VE ÇOK ÇOK MEMNUN KALDIRLAR MUAYENEHANESİ ÇOK LÜKS OLMASINA RAĞMEN GELEN HASTANIN ÖDEME GÜCÜNE GÖRE KOLAYLIK YAPIYOR İSMİ D MURAT TOPALOĞL FİYAT ÖĞRENMEK İSTEYENLER reyhanguven@yahoo.com ADRESİNDEN ASİSTANINA DANIŞABİLİRLER..
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
5 Nisan 2011       Mesaj #4
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben alt üst diş yaptırmak istiyorum agızımda fazla diş kamadı neler uygun olur toplam ücreti neolur ve süreci nekadar sürer