Arama

Yüzümdeki tırnak izi nasıl tedavi edilebilir? - Sayfa 2

En İyi Cevap Var Güncelleme: 9 Ağustos 2016 Gösterim: 173.787 Cevap: 123
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
25 Mart 2010       Mesaj #11
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkdaşlar bende bügün bir çocukla dövüştüm süratımda 5 cm lik bir tırnak izi oldu ..... ama nasıl geçecegini bilmiyorum inşallah geçer ....
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
28 Mart 2010       Mesaj #12
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
evet bede de aynı sorun var tırnak izi geçmiyor diyorlar yanlız yaş ilerledikçe deri gerildiği için kayboluyormuş izler bende çok vardı küçükken ama şimdi baya gitti çok az kaldı
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
31 Mart 2010       Mesaj #13
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
benim kolumda ve bacağımda sivilceler çıkıyor tırnak izi olarak kaldı ne yapmalıyım benn
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
3 Mayıs 2010       Mesaj #14
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben 13 yaşındayım yüzümde tırnak izleri var benim yengem in yüzündede varmış ben sordum ona nasıl ggeçtigini büyüdükçe geçer dedi ama ben o kadar bekleyemem piskolojim bozuluyor tırnak izlerini görünce bi tedavi yolu gösterin nolurrr lütfennn....
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
24 Haziran 2010       Mesaj #15
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
kantaron yağı eski ameliyat ve tırnak izlerini kesin olarak geçiriyor mu??kullanan varsa ltf cvp yazsın şimdiden çok tşklerMsn Happy
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
14 Temmuz 2010       Mesaj #16
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bn kardesimin yüzünü kawqa ederken cizdim daha sonra pişman oldum daha 1 qünlük ilerki zamanlarda qecebilirmi eqer qecmezse kendimi hiç affetmiycem Msn Sad lütfen
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
3 Ağustos 2010       Mesaj #17
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
17 yaşında bir genç kızım bebekliğimden beri yüzüm tırnak izleriyle kaplı nasıl geçeceğini bilmiyorum lütfen yardımcı olun çok rahatsız olmaya başladım...
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
14 Eylül 2010       Mesaj #18
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
yüzümde (bazıları derin) tırnak izleri var ve bunlar yeni oluşmadı küçüklükten kalma tırnak izlerini geçirmek için hiç mi umut yok ?
ener - avatarı
ener
Ziyaretçi
14 Eylül 2010       Mesaj #19
ener - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

yüzümde (bazıları derin) tırnak izleri var ve bunlar yeni oluşmadı küçüklükten kalma tırnak izlerini geçirmek için hiç mi umut yok ?

Cildiye doktoruna görünmelisiniz.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
24 Eylül 2010       Mesaj #20
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bendede sorun var yüzümde yani alnım bazen çok kaşınıyo ve kaşındıktan sonra sabah yara oluyor nasıl geçire bilirim bu izleri beni çok rahatsız ediyo ne kulanmalıyım.