Arama

Yüzümdeki tırnak izi nasıl tedavi edilebilir? - Sayfa 3

En İyi Cevap Var Güncelleme: 9 Ağustos 2016 Gösterim: 173.851 Cevap: 123
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
6 Ekim 2010       Mesaj #21
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaslar kantaron yağının gözle görülür bi etkisi war. benmki nerdysse 1 günde iyileşt
ii 3 cm yanık izi wardı simdi eser yok .ben yüzümü cizdikten 10dakka sonra sürdm 3 günde eser kalmadı. sadece 2 50 tl.
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
13 Kasım 2010       Mesaj #22
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
iz için hücre yenileme özelliqi olan bir ilaç kullanabilirsiniz. benim önerim contractubex ameliyat izimi yok etti mutlaka deneyn tavsiye ederm Msn Happy
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
27 Kasım 2010       Mesaj #23
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
yha lütfen yardım edin banaaa tırnak izi nasi geçer kesin bi sonuç söleyinnn
ener - avatarı
ener
Ziyaretçi
27 Kasım 2010       Mesaj #24
ener - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

yha lütfen yardım edin banaaa tırnak izi nasi geçer kesin bi sonuç söleyinnn

Çirkin görünümlü bir yara izi yok edilebilir. Ancak bu yaranın şekline bağlıdır. Bazı ciltlerde çok çabuk yara izi kalabilir. Yüzde bir yara olur olmaz derhal tedbir almalı, ilk altı ay içinde tedavi etmek için uğraşmalıdır. Bu izleri silmek için kimyevi müstahzarlar, elektrik tedavileri, masajlar, ultraviyole ışınlar gerekli olabilir. Yara mikropsuzlaştırılır, gümüş nitratlı kalemle kenarlarına bastırarak dağlanır ve sıkı pansuman yapılır.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
7 Aralık 2010       Mesaj #25
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
kantaron yağı geçiriyor öneririm yan etkisi yok tamamen doğal
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
24 Aralık 2010       Mesaj #26
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ewet arkadaslar kantaron yağı kullanınnnn
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
2 Ocak 2011       Mesaj #27
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ne olur bana yardım edin şu yüzümdeki çizikler için bunun bir çaresi varm ?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
7 Şubat 2011       Mesaj #28
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
benim kardeşim demir bir sopa ile yanağımı cizdi 6-7 cm büyüklüğünde çok üzülüyorum birisi bana lütfennnnnnnnnnnnnnnnn yardım etsin yardım edin lütfen bu halimle benimle dalga gecenler var soylemiş olayım benım 6 ay once fln oldu ve kabuğunu yanlışlıkla kopardım lutfen yardım edin krem fln surduk o znm ama fayda etmedi yardımlarınızı beklıyorum arkadaşlar
ener - avatarı
ener
Ziyaretçi
7 Şubat 2011       Mesaj #29
ener - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

benim kardeşim demir bir sopa ile yanağımı cizdi 6-7 cm büyüklüğünde çok üzülüyorum birisi bana lütfennnnnnnnnnnnnnnnn yardım etsin yardım edin lütfen bu halimle benimle dalga gecenler var soylemiş olayım benım 6 ay once fln oldu ve kabuğunu yanlışlıkla kopardım lutfen yardım edin krem fln surduk o znm ama fayda etmedi yardımlarınızı beklıyorum arkadaşlar

Çirkin görünümlü bir yara izi yok edilebilir. Ancak bu yaranın şekline bağlıdır. Bazı ciltlerde çok çabuk yara izi kalabilir. Yüzde bir yara olur olmaz derhal tedbir almalı, ilk altı ay içinde tedavi etmek için uğraşmalıdır. Bu izleri silmek için kimyevi müstahzarlar, elektrik tedavileri, masajlar, ultraviyole ışınlar gerekli olabilir. Yara mikropsuzlaştırılır, gümüş nitratlı kalemle kenarlarına bastırarak dağlanır ve sıkı pansuman yapılır.
Ayrıyetten cildiye doktoruna görünebilirsiniz.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
10 Şubat 2011       Mesaj #30
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
kantoran yagı geçirir mi emin misin?