Hoş geldiniz sayın ziyaretçi Neredeyim ben?!

Web sitemiz; forum, günlük, video ve sohbet bölümlerinin yanı sıra; Skype ile ilgili Türkçe teknik destek makaleleri, resim galerileri, geniş içerikli ansiklopedik bilgiler ve çeşitli soru-cevap konuları sunmaktadır. Daima faydalı olmayı ilke edinmiş sitemize sizin de katkıda bulunmanız bizi son derece memnun eder :) Üye olmak için tıklayınız...

Sohbet (Flash Chat) Forumda Ara

Yüzümdeki tırnak izi nasıl tedavi edilebilir?

Bu konu Soru-Cevap forumunda Misafir tarafından 8 Eylül 2009 (12:26) tarihinde açılmıştır.FacebookFacebook'ta Paylaş
92706 kez görüntülenmiş, 110 cevap yazılmış ve son mesaj 8 Ağustos 2014 (17:08) tarihinde gönderilmiştir.
  • 5 üzerinden 3.15  |  Oy Veren: 13      
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Bu konuyu arkadaşlarınızla paylaşın:    « Önceki Konu | Sonraki Konu »      Yazdırılabilir Sürümü GösterYazdırılabilir Sürümü Göster    AramaBu Konuda Ara  
Eski 23 Temmuz 2011, 21:49

üzülerek!

#41 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
arkadaşlar biçok kişi benım gibi tırnak izi maduru benım tam anlımda yegenım tarafından 3 ay önce yapılmıs bır tırnak izi var cok pinpirikli biri olarak tam 3 ay boyunca kantaron yagı madecassol contraktubex salyangoz sıvısı cilt kutucu vs. biçok yöntem denedim bunlardan bir kısmı dermatoloji uzmanlarınca verilmiş ilaçlardı lakin iz geçmedi! ve dermatologun bana soyledıgı bu leke eninde sonunda gecer ancak uzun bır zaman alacak! benım cıldım yaglı oldugu ıcın ıyılesmenın 2 3 sene gıbı kısa surecegını kuru cıltlerde bunun 5 6 yılı bulacagını ılettı genede o bolgede hafıf bır ızın kalacagını ve bu lekeninde lazerle gıderielebılecegını soyledı lazer tedavısıne hemen basvurmamı istemedi lekenın evrım gecırmesını yanı kızarıklıgın kahverengı hafıf bır lekeye donusmesını beklemem gerektıgını boylece lazer tedavısının daha etkılı olacagını soyledı! ne yazıkkı durum bu arkadaslar ben yaklasık 4 5 ay kadar daha contraktubex kullanacagım ordakı enfeksıyonların tamamen yok olması ıcın gereklıymıs diğer butun yontemler ve ilaçlar yalandır...
Rapor Et
Reklam
Eski 25 Temmuz 2011, 18:06

#42 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
arkadaşlar benim 3-4 sene önce yeğenim burnumun üst kısmını tırnakladı .
1 hafta önce de diğer yeğenim çizdi burnumu.
çok kötü gözüküyo lütfen yardım edin.
cildiyeciye gitmekten başka çözüm yolu vardır umarım lütfen
Rapor Et
Eski 3 Ağustos 2011, 09:46

#43 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
benim şafamda 3 gün önce oldu yara vardı kavladı sızlıyo bi türlü geçmiyo sinirlerim bozuldu bide abim kalem fırlattı oda burnuma geldi kanadı deri delindi kan aktı yara oda 3 gündür kavlamadı gitti kabuk koy dediler koydum kuruyunca at çöpe dediler attım hiç bişiy yapmadı çıldıraciyim yaw
Rapor Et
Eski 29 Ağustos 2011, 16:14

#44 (link)
misafir
Ziyaretçi
misafir - avatarı
arkadaşlar kızım 2 yaşında çok iyi doktorlara götürdüm.ilk oluştugunda mikrop kapmaması için günde ikikez bactroban krem 10 gün kulanmamı ve bu kremi sürdükten 2 saat sonra dermatix gel krem sürmemi çünkü bacroban antibiyotikli krem olduğu için 2saat sonra dermatix sürmek gerekiyormuş ve dermatix 4 ila 5 ay kullanmamı söyledi.daha sonra tekrar gelmemi söyledi yara oluştugunda 1 er ay ara ile resmini çekin ve karşılaştırma yapın deri rengine minimum 1 yıla döner dermatix ise çukur oluşmasını önler dediler açıkçası yapılacak tek şey bu imiş ayrıca be dermatix iyileşen ve yıllar sonra sürüldüğünde iyi geliyormuş. şimdiden geçmiş olsun.not yaranın kabugunu kaldırmayın.
Rapor Et
Eski 3 Eylül 2011, 16:32

#45 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
kardeş kantoron yağı cidden geçiriomu
Rapor Et
Eski 9 Eylül 2011, 15:14

kantaron yağı

#46 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
bak arkadaşım doğru tırnak izi tamamen geçmez ama belli olmucak şekılde kapanabılır die duydum.bnm yuzumdede tırnak ızı vr kantaron yağının iyi geldığını duydum ve kullanmaya başladım inş. faydasını görücem kırmızı kantaron yağı faydası olrsa msj atarım burdan oky:')
Rapor Et
Eski 9 Eylül 2011, 15:19

tırnak izi geçer mi?

#47 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
yüzümde küçüklükten kalma tırnak izleri vr çok derin değil ama tırnak izleri kırmızı kantaron yağıyla geçer mi?ltfn yardım edın bı bılgınız varsa cevlayın zor durumdayım ltfen bı allah kulu cev. versin kırmızı kantaron yağyla tırnak izleri geçer die duydum ama tam emın değilim. cevlarınızı beklıyorum ..geçer dıosanız acaba ne kdr surede geçer ltfen söleyın
Rapor Et
Eski 9 Eylül 2011, 19:39

#48 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
Bnmde yuzumde 4-5 ay dır tırnak izi var.1 Ay fln contactrubex kullandim.Bayaga bi gecti ama hala kızariklik, kırısıklık var ve bu beni cok rahatsız edio kantaron yağının kesin gecireceginden emin misiniz.??????
Rapor Et
Eski 8 Ekim 2011, 16:01

#49 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
benimde kücüklukten kalma bi izim var. şimdi gidip alıcam kantoron yağını. bakalım ne olacak
Rapor Et
Eski 9 Ekim 2011, 14:53

#50 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
kedilerin tırnaklarının izinden nasıl kurtulabilirim doktora gittim ama verdikleri hiç işime yaramadı yakında düğünümde var ne yapcam mı bilmiyorum lütfen yardımcı olun
Rapor Et
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Yüzümdeki tırnak izi nasıl tedavi edilebilir? Konusuna Benzer Konular
Gönderen: Misafir Forum: Soru-Cevap
Cevap: 8
Son Mesaj: 6 Ağustos 2014 00:47
Cevap: 8
Son Mesaj: 27 Ekim 2013 09:15
Cevap: 3
Son Mesaj: 9 Temmuz 2011 13:10
Cevap: 4
Son Mesaj: 15 Aralık 2010 16:07
Gönderen: Blue Blood Forum: Bunları biliyor musunuz?
Cevap: 0
Son Mesaj: 24 Şubat 2009 12:29
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:
Önce bu soruyu cevaplayın

Yeni Soru
Sayfa 0.142 saniyede (68.66% PHP - 31.34% MySQL) 16 sorgu ile oluşturuldu
Şimdi ücretsiz üye olun!
Saat Dilimi: GMT +3 - Saat: 13:12
  • YASAL BİLGİ

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan MsXLabs.org forum adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre tüm kullanıcılarımız yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. MsXLabs.org hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 (üç) iş günü içerisinde MsXLabs.org yönetimi olarak tarafımızdan gerekli işlemler yapıldıktan sonra size dönüş yapılacaktır.
  • » Site ve Forum Kuralları
  • » Gizlilik Sözleşmesi