Hoş geldiniz sayın ziyaretçi Neredeyim ben?!

Web sitemiz; forum, günlük, video ve sohbet bölümlerinin yanı sıra; Skype ile ilgili Türkçe teknik destek makaleleri, resim galerileri, geniş içerikli ansiklopedik bilgiler ve çeşitli soru-cevap konuları sunmaktadır. Daima faydalı olmayı ilke edinmiş sitemize sizin de katkıda bulunmanız bizi son derece memnun eder :) Üye olmak için tıklayınız...

Forumda Ara

Bepanten Plus kreminin faydaları nedir?

Bu konu Soru-Cevap forumunda Siyah Cin tarafından 9 Eylül 2009 (08:40) tarihinde açılmıştır.
136142 kez görüntülenmiş, 20 cevap yazılmış ve son mesaj 2 Ekim 2013 (20:49) tarihinde gönderilmiştir.
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Eski 13 Haziran 2011, 14:57

#11 (link)
MsXLabs Üyesi
vuslat 26 - avatarı
Sponsorlu Bağlantılar Sponsorlu Bağlantılar
Alıntı:
Snake_2834 adlı kullanıcıdan alıntı Mesajı Görüntüle

Bepanthene Plus krem tıbbi bir krem aslında. Hekimlerin dermetit ve pişiklerde cilt kuruluğunda sıkça kullandıkları bir krem. Suna dumankaya da Bu kremin güzelliğinden faydalanıp kuruciltlere hitaben güzel bir cilt bakım kremi hazırlamış. Kullanım süresi 3 ay. İşte tarifimiz.
MALZEMELER: 1 date Bepanthene plus krem 7-8 damla kayısı yağı 1 adet Evingen ampul.
KULLANIMI : Bütün malzemeleri karıştırıp krem haline getirdikten sonra cildinize sürün.
ÖNEMLİ UYARI : Bu kremi gece yatarken kullanın. Yağlı krem olduğundan güneş lekesi yapacaktır. Gece bakım kremi olarak kullanmak daha uygun.
evingen ampulun içeriği nedir .cevap yazabilirmisiniz.
Sponsorlu Bağlantılar
Rapor Et
Eski 23 Eylül 2011, 18:54

#12 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
sivilcelerimi sıkıp bepanthen sürüyorum,bir gecede iyileşiyor.teşekkürler bepanthen, iyi ki varsın!
Rapor Et
Eski 10 Aralık 2011, 14:30

#13 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
Bu krem ağda sonucu oluşan kızarıklıkları önleyebiliyormu? 1 günde ama
Rapor Et
Eski 19 Aralık 2011, 16:57

penisede iyi qeliyor mu sivilce cıktı da

#14 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
Benm penisimde büyük svilce gbi bşey cıktı ve patladı kendliğinden kan aktı baya bi bu bepanthn kremini kullansam bunada iyi qelrmi ? sonuçta yaraydı
Rapor Et
Eski 4 Mayıs 2012, 15:13

Cvp: Bepanten Plus kreminin faydaları nedir?

#15 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
slm arkadaşlar özellekle lekelere ve siyah noktalara iyi geliyormu!!! ??? lütfen ama lütfen ail cvp verin çok önemli
Rapor Et
Eski 26 Mayıs 2012, 00:37

#16 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
mrb ben iğneli epilasyona gidiorm we yüzüm çok kötü yara oluyo bepanthen plusu önerdiler bugun aldım acaba faydalımı cwp bekliorm
Rapor Et
Eski 29 Mayıs 2012, 19:35

#17 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
benim bacaklarımda batık lekelerim var acaba bu kremi kullansam lekeleri geçirirmi?
Rapor Et
Eski 20 Eylül 2012, 12:45

#18 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
arkadaşlar çok sivilce izim var bepantenin hangiisini alıcam şaşırdım yardımcı olun
Rapor Et
Eski 17 Ekim 2012, 05:54

#19 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
Bu yaz çok fena bronzlaşmıştım fazla yanmıştım, bepanthen plus aldım eczaneden. Yüzümde de bir kaç sivilce çıkmıştı o zaman, tabi ben bu arada bepantheni vucudumla beraber yüzüme de uyguluyorum neyse aradan bir kaç gün geçti gerçekten yüzüm bebek gibi oldu. Ve yağlanma falan da yapmıyor kesinlikle miktarını doğru ayarlarsan tabiki. Yazdan beri kullanıyorum düzenlice, çatlaklara da iyi geliyor diye duydum. Benden bilgi bu kadar sevgiyle kalın bayanlar
Rapor Et
Eski 12 Aralık 2012, 22:11

e

#20 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
bepanthen plusu bir haftadır kullanıyorum bence çok güzel sivilcelerimin hepsini yok ettı herkese tavsiye ederim
Sponsorlu Bağlantılar
Rapor Et
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Bepanten Plus kreminin faydaları nedir? Konusuna Benzer Konular
Gönderen: fulya Forum: Soru-Cevap
Cevap: 64
Son Mesaj: 12 Kasım 2014 20:24
Gönderen: Ziyaretçi Forum: Soru-Cevap
Cevap: 16
Son Mesaj: 23 Eylül 2014 07:32
Gönderen: Misafir Forum: Soru-Cevap
Cevap: 1
Son Mesaj: 30 Nisan 2012 08:08
Cevap: 2
Son Mesaj: 31 Mart 2011 23:38
Cevap: 1
Son Mesaj: 22 Şubat 2010 20:20
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:
Önce bu soruyu cevaplayın

Yeni Soru
Sayfa 0.167 saniyede (66.65% PHP - 33.35% MySQL) 16 sorgu ile oluşturuldu
Şimdi ücretsiz üye olun!
Saat Dilimi: GMT +2 - Saat: 19:05
  • YASAL BİLGİ

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan MsXLabs.org forum adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre tüm kullanıcılarımız yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. MsXLabs.org hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 (üç) iş günü içerisinde MsXLabs.org yönetimi olarak tarafımızdan gerekli işlemler yapıldıktan sonra size dönüş yapılacaktır.
  • » Site ve Forum Kuralları
  • » Gizlilik Sözleşmesi