Hoş geldiniz sayın ziyaretçi Neredeyim ben?!

Web sitemiz; forum, günlük, video ve sohbet bölümlerinin yanı sıra; Skype ile ilgili Türkçe teknik destek makaleleri, resim galerileri, geniş içerikli ansiklopedik bilgiler ve çeşitli soru-cevap konuları sunmaktadır. Daima faydalı olmayı ilke edinmiş sitemize sizin de katkıda bulunmanız bizi son derece memnun eder :) Üye olmak için tıklayınız...

Sohbet (Flash Chat) Forumda Ara

Bepanten Plus kreminin faydaları nedir?

Bu konu Soru-Cevap forumunda Siyah Cin tarafından 9 Eylül 2009 (08:40) tarihinde açılmıştır.FacebookFacebook'ta Paylaş
131885 kez görüntülenmiş, 20 cevap yazılmış ve son mesaj 2 Ekim 2013 (20:49) tarihinde gönderilmiştir.
  • 5 üzerinden 3.67  |  Oy Veren: 3      
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Bu konuyu arkadaşlarınızla paylaşın:    « Önceki Konu | Sonraki Konu »      Yazdırılabilir Sürümü GösterYazdırılabilir Sürümü Göster    AramaBu Konuda Ara  
Eski 9 Eylül 2009, 08:40

#1 (link)
Siyah Cin
Ziyaretçi
Siyah Cin - avatarı
Arkadaşlar Çoğu Yerde Duydum Bepanten Plus Kremi Sivilcelere Ve Yara izlerine faydalıymıs acaba bilgiler doğrumu hatta doğrulayan resimlerde gördüm yalan oldunu sanmıyorum çünkü reklamcı değildi sizden cevap bekliyorum arkadşalar
En iyi cevap Snake_2834 tarafından gönderildi

Bepanthene Plus krem tıbbi bir krem aslında. Hekimlerin dermetit ve pişiklerde cilt kuruluğunda sıkça kullandıkları bir krem. Suna dumankaya da Bu kremin güzelliğinden faydalanıp kuruciltlere hitaben güzel bir cilt bakım kremi hazırlamış. Kullanım süresi 3 ay. İşte tarifimiz.
MALZEMELER: 1 date Bepanthene plus krem 7-8 damla kayısı yağı 1 adet Evingen ampul.
KULLANIMI : Bütün malzemeleri karıştırıp krem haline getirdikten sonra cildinize sürün.
ÖNEMLİ UYARI : Bu kremi gece yatarken kullanın. Yağlı krem olduğundan güneş lekesi yapacaktır. Gece bakım kremi olarak kullanmak daha uygun.
Rapor Et
Reklam
Eski 9 Eylül 2009, 14:12

#2 (link)
fadedliver
Ziyaretçi
fadedliver - avatarı
Alıntı:
Siyah Cin adlı kullanıcıdan alıntı Mesajı Görüntüle

Arkadaşlar Çoğu Yerde Duydum Bepanten Plus Kremi Sivilcelere Ve Yara izlerine faydalıymıs acaba bilgiler doğrumu hatta doğrulayan resimlerde gördüm yalan oldunu sanmıyorum çünkü reklamcı değildi sizden cevap bekliyorum arkadşalar
Bahsettiğiniz ilaç doktor tavsiyesi alan bir kremdir.Büyük ihtimalle kullanan için faydalı olacaktır.
Rapor Et
Eski 20 Ekim 2009, 17:11

#3 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
bepanthen ile bepanthene arasında fark var mı?
Rapor Et
Eski 13 Şubat 2010, 21:32

#4 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
prospektüse göre plus olanın içinde bir baska etken madde de var oda yara iyileşme süresini hızlandırıyomuş ben sordum doktora herzaman nemlendirmek için kullanıma uygun değildir dedi.
Rapor Et
Eski 18 Şubat 2010, 07:32

#5 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
Burun kenarlarımda biraz kırmızılık ve tahriş var.bir ara sivilcelerimden dolayı kimyasal peelig kullandım.bu kızarıklığa bepanthene plus iyi gelirmi acaba?
Rapor Et
Eski 20 Mayıs 2010, 16:32

bepanten pomat

#6 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
Ben yaklaşık 5 aydır yüzüme bepanten pomat kullanıyorum.Yüzümde inanılmaz derecede
iyileşmlere oldu.Yüzüm sizvilce lekeleriyle doluydu ve sürekli sivilceler çıkıyordu.Bu bepanten pomatı
(Mavi kutu) her gün yüzüme sürmeye düzenli olarak başladım.Pomat Yağlı ve tok görünsede yüzümde sivilce çıkmamasını sağladı ve izlerini kaybettirdi.
ben çok memnun kaldım ve sizlere tavsiye ederim.Yanlız arada yüzünüzü 1 hafta kremsiz dinlendirin ve sonra tekrar başlayın.Sivilcesiz günler diliyorum...
Rapor Et
Eski 14 Temmuz 2010, 10:19

Bebanten plus

#7 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
Merhaba arkadaşlar sabah ofiste arkadaşlarla konumuz buydu kardeşim epilasyona giriyor, ve epilasyona girdiği günün ertesi uyandığında yüzü berbat, yanmış malum sıcak havalarında etkisi. Sabah kalkıp salona gitti bebanten plus kullanmasını, ve bu yanığın normal olduğunu söylemişler. gülsuyuyla yıkayıp bebanten kremi sürdüğünde 3 günde geçer demişler. ve gerçekten de dün cildi öncekinden daha iyiydi. bebanten plus ı normal günlerde de kullanablirsiniz denmiş, önce gül suyu ile bütün vücunuzu güzelce silip ardından bebanteni sürüyorsunuz, ve cildi yenileme özelliği taşıyor. ben de 2 gündür kullanmaya başladım. Tavsiyede ediyorum. anında değişikliği farkediyorsunuz.
Rapor Et
Eski 22 Aralık 2010, 18:53

#8 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
bendede gripten dolayı burun kenarlarında deri soyulması,kırmızılık gibi şeyler oldu bepanten kremi tavsiye ettiler 2-3 qündür kullanıyrum bişey farketmedi bana belki çok peçete kullandığın için öyle oldu dediler herkese faydasını qöstermiş bi bana qöstermedi
Rapor Et
Eski 13 Haziran 2011, 12:44

#9 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
bepanten plus mucize gibi bişey ya daha yeni yeni kullanıyorum ama cildim bi hayli düzeldi)
Rapor Et
Eski 13 Haziran 2011, 14:50

#10 (link)
Snake_2834
Ziyaretçi
Snake_2834 - avatarı
Bepanthene Plus krem tıbbi bir krem aslında. Hekimlerin dermetit ve pişiklerde cilt kuruluğunda sıkça kullandıkları bir krem. Suna dumankaya da Bu kremin güzelliğinden faydalanıp kuruciltlere hitaben güzel bir cilt bakım kremi hazırlamış. Kullanım süresi 3 ay. İşte tarifimiz.
MALZEMELER: 1 date Bepanthene plus krem 7-8 damla kayısı yağı 1 adet Evingen ampul.
KULLANIMI : Bütün malzemeleri karıştırıp krem haline getirdikten sonra cildinize sürün.
ÖNEMLİ UYARI : Bu kremi gece yatarken kullanın. Yağlı krem olduğundan güneş lekesi yapacaktır. Gece bakım kremi olarak kullanmak daha uygun.
Rapor Et
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:
Önce bu soruyu cevaplayın

Yeni Soru
Sayfa 0.167 saniyede (74.46% PHP - 25.54% MySQL) 17 sorgu ile oluşturuldu
Şimdi ücretsiz üye olun!
Saat Dilimi: GMT +3 - Saat: 12:07
  • YASAL BİLGİ

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan MsXLabs.org forum adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre tüm kullanıcılarımız yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. MsXLabs.org hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 (üç) iş günü içerisinde MsXLabs.org yönetimi olarak tarafımızdan gerekli işlemler yapıldıktan sonra size dönüş yapılacaktır.
  • » Site ve Forum Kuralları
  • » Gizlilik Sözleşmesi