Hoş geldiniz sayın ziyaretçi Neredeyim ben?!

Web sitemiz; forum, günlük, video ve sohbet bölümlerinin yanı sıra; Skype ile ilgili Türkçe teknik destek makaleleri, resim galerileri, geniş içerikli ansiklopedik bilgiler ve çeşitli soru-cevap konuları sunmaktadır. Daima faydalı olmayı ilke edinmiş sitemize sizin de katkıda bulunmanız bizi son derece memnun eder :) Üye olmak için tıklayınız...

Forumda Ara

TOBB'a burs için başvuru nasıl yapılmaktadır?

Bu konu Soru-Cevap forumunda Misafir tarafından 9 Eylül 2009 (12:51) tarihinde açılmıştır.
17057 kez görüntülenmiş, 9 cevap yazılmış ve son mesaj 3 Ağustos 2012 (15:33) tarihinde gönderilmiştir.
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Eski 9 Eylül 2009, 12:51

#1 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
Sponsorlu Bağlantılar Sponsorlu Bağlantılar
tobb burs başvurusu
Sponsorlu Bağlantılar
Rapor Et
Eski 9 Eylül 2009, 13:44

#2 (link)
fadedliver
Ziyaretçi
fadedliver - avatarı
Alıntı:
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı Mesajı Görüntüle

tobb burs başvurusu
Burs Veren Kuruluşlar içni tıklayınız
Rapor Et
Eski 7 Ekim 2009, 12:31

Üniversitede Burs Almak için Bilgi Alabilirmiyim?

#3 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
/25 /50 burslar kaç lira bölümleri neler şartları neler açıklarmısınız
Rapor Et
Eski 29 Aralık 2009, 12:02

#4 (link)
yaşar.ayhan
Ziyaretçi
yaşar.ayhan - avatarı
sizlerden öncelikle böyle bir maddi yardım talebinde bulundugum için özür diliyorum ama başka çarem kalmadıgından bana maddi konuda yardımcı olacagınızı umuyorum şu an 2 tane çocuk okutmaktayım vede çok zor durumdayım. selam ve dua ile ALLAHA EMANET OLUN ACİL CEVAP VERİRSENİZ SEVİNİRİM.
Rapor Et
Eski 1 Temmuz 2010, 12:05

#5 (link)
ebu dücane
Ziyaretçi
ebu dücane - avatarı
selamün aleyküm.. sizlee başvurmamın sebebi şudur; ben üniversite okumakta olup maddi sıkıntılarım bulunmaktadır. bundan dolayı eğitimimi devam ettirmekte zorluk çekmekteyim.. biz 2 kardeş üniversite okuduğumuzdan dolayıda ailem bizi okutmakta zorluk çekiyor..okuyup milletime hizmet etmeyi canı gönülden isterim ancak maddi sıkıntılardan dolayı bu isteğimin boşa çıkmaması için sizden yardım talep etmek zorundayım sizin de gereğinin yapacağınızdan canı gönülden inanıyorum.. urusu ile ilgili daha fazla bilgi istiyorum[/QUOTE]
Rapor Et
Eski 29 Ağustos 2010, 12:54

#6 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
Alıntı:
tobb bursu ile ilgili daha fazla bilgi istiyorum

merhaba.ben hacettepe matematikte okuyorum.bu bölüme 2009 ösys ile yerleştim.şu an ailemden ayrı olarak ankara da ikamet etmekteyim.6 kardeşiz ve hepimiz okuyoruz.ailemin maddi durumu eğitimimizi karşılayamıyor ve ben şu an hiçbir yerden burs alamıyorum.burs konusunda ilgililerin yardımına ihtiyaç duymaktayım.lütfen yardımcı olunuz,çok acil..
Rapor Et
Eski 8 Ekim 2010, 18:23

#7 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
merhaba,ismim gül gaziosmanpaşa üniversitesi hemşirelik 3.sınıfta okuyorum.alttan dersim yok ve ortalamam 3,75.ailem elbistanda ikamet ediyor.babam çiftçi ailemde benden başka bi üniversite bir yüksek lisans bir de dersane öğrencisi var.çok zor şartlarda okuyorum aldığım 200 lira öğrenim kredisi ile geçinmeye çalışıyorumyüksek lisans hayallerimi bile ertelemek zorunda kaldım lütfen yardım edin bana.şimdiden teşekkür ederim.
Rapor Et
Eski 8 Ekim 2010, 18:25

#8 (link)
Daisy-BT
Ziyaretçi
Daisy-BT - avatarı
Alıntı:

merhaba.ben hacettepe matematikte okuyorum.bu bölüme 2009 ösys ile yerleştim.şu an ailemden ayrı olarak ankara da ikamet etmekteyim.6 kardeşiz ve hepimiz okuyoruz.ailemin maddi durumu eğitimimizi karşılayamıyor ve ben şu an hiçbir yerden burs alamıyorum.burs konusunda ilgililerin yardımına ihtiyaç duymaktayım.lütfen yardımcı olunuz,çok acil..
Alıntı:

merhaba,ismim gül gaziosmanpaşa üniversitesi hemşirelik 3.sınıfta okuyorum.alttan dersim yok ve ortalamam 3,75.ailem elbistanda ikamet ediyor.babam çiftçi ailemde benden başka bi üniversite bir yüksek lisans bir de dersane öğrencisi var.çok zor şartlarda okuyorum aldığım 200 lira öğrenim kredisi ile geçinmeye çalışıyorumyüksek lisans hayallerimi bile ertelemek zorunda kaldım lütfen yardım edin bana.şimdiden teşekkür ederim.

Burs Veren Kuruluşlar için tıklayınız
Rapor Et
Eski 1 Eylül 2011, 17:27

#9 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
nasıl burs başvurusu yapabilirim
Rapor Et
Eski 3 Ağustos 2012, 15:33

Cvp: TOBB'a burs için başvuru nasıl yapılmaktadır?

#10 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
meraba ben bu sene üniversite sınavına gırdim.Azerbaycan kafkas üniversitesinde kimya mühendisliği ingilizce bölümünde % 50 burslu okumaya hak kazandım lakin azerbaycan şartlarında yapılan indirim gene de yeterli değil.yardımlarınızı ve bilgilerinizi bekliyorum..buna gerçekten ihtiyacım var
Sponsorlu Bağlantılar
Rapor Et
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:
Önce bu soruyu cevaplayın

Yeni Soru
Sayfa 0.187 saniyede (71.99% PHP - 28.01% MySQL) 16 sorgu ile oluşturuldu
Şimdi ücretsiz üye olun!
Saat Dilimi: GMT +2 - Saat: 13:22
  • YASAL BİLGİ

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan MsXLabs.org forum adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre tüm kullanıcılarımız yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. MsXLabs.org hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 (üç) iş günü içerisinde MsXLabs.org yönetimi olarak tarafımızdan gerekli işlemler yapıldıktan sonra size dönüş yapılacaktır.
  • » Site ve Forum Kuralları
  • » Gizlilik Sözleşmesi