PC Görünümü Üye Ol
Forum Ana Sayfa
Soru-Cevap > TOBB'a burs için başvuru nasıl yapılmaktadır?
«Önceki KonuSonraki Konu»
Misafir12:51, 9 Eylül 2009 
tobb burs başvurusu
Benzer Konular:
Etiketler:
  • tobb burs
  • tobb burs basvurusu
  • tobb bursu
Cevap
fadedliver13:44, 9 Eylül 2009 
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı:
tobb burs başvurusu
Burs Veren Kuruluşlar içni tıklayınız
Cevap
Misafir12:31, 7 Ekim 2009 
/25 /50 burslar kaç lira bölümleri neler şartları neler açıklarmısınız
Cevap
yaşar.ayhan12:02, 29 Aralık 2009 
sizlerden öncelikle böyle bir maddi yardım talebinde bulundugum için özür diliyorum ama başka çarem kalmadıgından bana maddi konuda yardımcı olacagınızı umuyorum şu an 2 tane çocuk okutmaktayım vede çok zor durumdayım. selam ve dua ile ALLAHA EMANET OLUN ACİL CEVAP VERİRSENİZ SEVİNİRİM.
Cevap
ebu dücane12:05, 1 Temmuz 2010 
selamün aleyküm.. sizlee başvurmamın sebebi şudur; ben üniversite okumakta olup maddi sıkıntılarım bulunmaktadır. bundan dolayı eğitimimi devam ettirmekte zorluk çekmekteyim.. biz 2 kardeş üniversite okuduğumuzdan dolayıda ailem bizi okutmakta zorluk çekiyor..okuyup milletime hizmet etmeyi canı gönülden isterim ancak maddi sıkıntılardan dolayı bu isteğimin boşa çıkmaması için sizden yardım talep etmek zorundayım sizin de gereğinin yapacağınızdan canı gönülden inanıyorum.. urusu ile ilgili daha fazla bilgi istiyorum[/QUOTE]
Cevap
Misafir12:54, 29 Ağustos 2010 
Alıntı:
tobb bursu ile ilgili daha fazla bilgi istiyorum

merhaba.ben hacettepe matematikte okuyorum.bu bölüme 2009 ösys ile yerleştim.şu an ailemden ayrı olarak ankara da ikamet etmekteyim.6 kardeşiz ve hepimiz okuyoruz.ailemin maddi durumu eğitimimizi karşılayamıyor ve ben şu an hiçbir yerden burs alamıyorum.burs konusunda ilgililerin yardımına ihtiyaç duymaktayım.lütfen yardımcı olunuz,çok acil..
Cevap
Misafir18:23, 8 Ekim 2010 
merhaba,ismim gül gaziosmanpaşa üniversitesi hemşirelik 3.sınıfta okuyorum.alttan dersim yok ve ortalamam 3,75.ailem elbistanda ikamet ediyor.babam çiftçi ailemde benden başka bi üniversite bir yüksek lisans bir de dersane öğrencisi var.çok zor şartlarda okuyorum aldığım 200 lira öğrenim kredisi ile geçinmeye çalışıyorumyüksek lisans hayallerimi bile ertelemek zorunda kaldım lütfen yardım edin bana.şimdiden teşekkür ederim.
Cevap
Daisy-BT18:25, 8 Ekim 2010 
merhaba.ben hacettepe matematikte okuyorum.bu bölüme 2009 ösys ile yerleştim.şu an ailemden ayrı olarak ankara da ikamet etmekteyim.6 kardeşiz ve hepimiz okuyoruz.ailemin maddi durumu eğitimimizi karşılayamıyor ve ben şu an hiçbir yerden burs alamıyorum.burs konusunda ilgililerin yardımına ihtiyaç duymaktayım.lütfen yardımcı olunuz,çok acil..
merhaba,ismim gül gaziosmanpaşa üniversitesi hemşirelik 3.sınıfta okuyorum.alttan dersim yok ve ortalamam 3,75.ailem elbistanda ikamet ediyor.babam çiftçi ailemde benden başka bi üniversite bir yüksek lisans bir de dersane öğrencisi var.çok zor şartlarda okuyorum aldığım 200 lira öğrenim kredisi ile geçinmeye çalışıyorumyüksek lisans hayallerimi bile ertelemek zorunda kaldım lütfen yardım edin bana.şimdiden teşekkür ederim.

Burs Veren Kuruluşlar için tıklayınız
Cevap
Misafir17:27, 1 Eylül 2011 
nasıl burs başvurusu yapabilirim
Cevap
Misafir15:33, 3 Ağustos 2012 
meraba ben bu sene üniversite sınavına gırdim.Azerbaycan kafkas üniversitesinde kimya mühendisliği ingilizce bölümünde % 50 burslu okumaya hak kazandım lakin azerbaycan şartlarında yapılan indirim gene de yeterli değil.yardımlarınızı ve bilgilerinizi bekliyorum..buna gerçekten ihtiyacım var
Cevap
«Önceki KonuSonraki Konu»
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adınız:
Doğrulama