Hoş geldiniz sayın ziyaretçi Neredeyim ben?!

Web sitemiz; forum, günlük, video ve sohbet bölümlerinin yanı sıra; Skype ile ilgili Türkçe teknik destek makaleleri, resim galerileri, geniş içerikli ansiklopedik bilgiler ve çeşitli soru-cevap konuları sunmaktadır. Daima faydalı olmayı ilke edinmiş sitemize sizin de katkıda bulunmanız bizi son derece memnun eder :) Üye olmak için tıklayınız...

Sohbet (Flash Chat) Forumda Ara

Vista kurtarma CD'si ile nasıl format atılır?

Bu konu Soru-Cevap forumunda hsyn0123 tarafından 10 Eylül 2009 (09:43) tarihinde açılmıştır.FacebookFacebook'ta Paylaş
13770 kez görüntülenmiş, 6 cevap yazılmış ve son mesaj 29 Haziran 2012 (15:56) tarihinde gönderilmiştir.
  • Bu konuyu beğendiniz mi?   
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Bu konuyu arkadaşlarınızla paylaşın:    « Önceki Konu | Sonraki Konu »      Yazdırılabilir Sürümü GösterYazdırılabilir Sürümü Göster    AramaBu Konuda Ara  
Eski 10 Eylül 2009, 09:43

#1 (link)
hsyn0123
Ziyaretçi
hsyn0123 - avatarı
herkeze merhaba ben bilgisayarıma format atacağım bnde vista ürün kurtarma cd'si var onla nasıl format atacağımı bilmiyorum lütfen yardım edin
Benzer Konular: Etiketler:
  • kurtarma cd si ile format atma
  • kurtarma cdsi ile format atma
  • urun kurtarma cd si ile format atma
  • urun kurtarma cdsi ile format atma
  • vista urun kurtarma
Rapor Et
Reklam
Eski 15 Eylül 2009, 13:11

#2 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
Not: Bu aşağıdaki yazı " khramn " dan alıntıdır.

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Açılıştaki Hp logolu mavi ekranda (zaten alt kısımda yazıyordur) F10 tuşuna basın. Tam kurtamamı satandart kurtarmamı yapmak istiyorsunuz diye soracak. Tam kurtamayı seçerseniz tüm HDD biçimlendirilerek (tüm bilgiler silinerek) aldığınız güngü duruma dönecektir.Standart kurtarmayı seçerseniz sadece sistem dosyaları ve sürücüler yeniden yüklenecek bilgilerinize zarar gelmeyecektir.Tam kurtarma 60-100 dakika arası standart kurtarma 15-30 dakika arası sürecektir (önceden kurulu programlar çalışmayacaktır).Kurtarma işleminde sorun olursa format atmadan bilgilerinizin yedeğini alıp servise müracaat edin. Bilgisayarın kendi işletim sistemi (recovery bölümü yada dvd leri)haricinde bir medya ile format atıldığı takdirde recovery yazılımı garantisi devre dışı kalmakta ve recovery seti için ücret talep edilmektedir.
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Gokhanx1:

Cd ni tak bilgisayarı yeniden başlat,zaten ekranın altında boot (f8) vs. şeklide yönledirecek sen o tuşa bas atıyorum 1 diyor orda bastın açmadı.Birdaha bilgisayarı yeniden başlatırsın o ekrana gelmeden daha önceden 1-1-1 diye durmadan basarsın direk girersin zaten seni adım adım yönlendirecek.Kolay gelsin =)
- - - - - - -Son - - - - - - -
Rapor Et
Eski 12 Mart 2010, 18:10

#3 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
yha msxlabs bak ilkokul 6.sınıfıa gıdıom bilgisaar masaüstü de vista cd ler yok virüs var babam kızacak yha format nasıl atılırrrr bilen yokmuuuu????
Rapor Et
Eski 28 Temmuz 2010, 12:51

SAOLLL

#4 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
khramn arkadaşa çok teşekkürler aynı zamanda misafir arkadaşımız sanada teşekkürler yayınladığın için saol
Rapor Et
Eski 28 Ocak 2011, 14:34

#5 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
ya f10 a basıyorum ama normal menü geliyor ve ingilizce tam kurtarma falan filan yok
Rapor Et
Eski 4 Nisan 2012, 22:00

Cvp: Vista kurtarma CD'si ile nasıl format atılır?

#6 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
benim hp laptopbum var recovery cd kayıp ve recovery dosyasını sildim ne yapmalıyım
Rapor Et
Eski 29 Haziran 2012, 15:56

Cvp: Vista kurtarma CD'si ile nasıl format atılır?

#7 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
kardeş cd yi takıp yeniden başlattım her tuşa basıyorum birşey olmuyor. bir kere çıkmışdı bir bir tuşa basınmı ne diyodu bastım.ve yükleme başladı sonra yükleme yarıda kesildi bıktım valla bir çözüm yokmu
Rapor Et
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:
Önce bu soruyu cevaplayın

Yeni Soru
Sayfa 0.152 saniyede (70.19% PHP - 29.81% MySQL) 16 sorgu ile oluşturuldu
Şimdi ücretsiz üye olun!
Saat Dilimi: GMT +3 - Saat: 15:11
  • YASAL BİLGİ

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan MsXLabs.org forum adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre tüm kullanıcılarımız yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. MsXLabs.org hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 (üç) iş günü içerisinde MsXLabs.org yönetimi olarak tarafımızdan gerekli işlemler yapıldıktan sonra size dönüş yapılacaktır.
  • » Site ve Forum Kuralları
  • » Gizlilik Sözleşmesi