Arama

Facebook'ta nasıl çevrimiçi olunur? - Sayfa 13

En İyi Cevap Var Güncelleme: 15 Eylül 2012 Gösterim: 135.825 Cevap: 298
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
13 Eylül 2010       Mesaj #121
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
foocebok da cevrım ıcı ol dıyor ama dıklıyorum olmuyor ne ypmam gerekıyor ...@hotmail.com
Sponsorlu Bağlantılar
Son düzenleyen KaNKaWaReZ; 18 Eylül 2010 15:06 Sebep: İletişim Mail Adresi Vermek Yasaktır.
Daisy-BT - avatarı
Daisy-BT
Ziyaretçi
13 Eylül 2010       Mesaj #122
Daisy-BT - avatarı
Ziyaretçi
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

foocebok da cevrım ıcı ol dıyor ama dıklıyorum olmuyor ne ypmam gerekıyor fireman__25@hotmail.com

Herhangi bir Facebook sayfasının sağ alt köşesindeki Sohbet menüsüne tıklayarak çevrimiçi olan arkadaşlarınızı görebilirsiniz. Çevrimiçi ve sohbet için müsait olan arkadaşlarınızın yanında yeşil bir nokta, bir süredir işlem yapmayan arkadaşlarınızın yanında ise yarım ay simgesi belirir. Profillerde ve sitenin başka herhangi bir yerinde, sohbet simgesine tıklamak, o kişiyle konuşma başlatır.
Sponsorlu Bağlantılar

Sohbet mesajı göndermek için, mesajınızı yazıp klavyenizde "Enter" veya "Return" tuşuna basmanız yeterlidir.

Facebook Sohbet'i kullanarak yalnızca onaylanmış arkadaşlarınıza mesaj gönderebileceğinize lütfen dikkat edin.

Daha fazla bilgi için tıklayın.

Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
16 Eylül 2010       Mesaj #123
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
facede sohbet edemiyorum sohbet yerinde şu yazıyor Chat is only available on newer browsers Upgrade browser now bunun açıklamsıda şöyle sohbet sadece yeni tarayıcılarda kullanıla bilir yükseltme tarayıcısı artık söleyin nolur napmam lazım
Daisy-BT - avatarı
Daisy-BT
Ziyaretçi
16 Eylül 2010       Mesaj #124
Daisy-BT - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

facede sohbet edemiyorum sohbet yerinde şu yazıyor Chat is only available on newer browsers Upgrade browser now bunun açıklamsıda şöyle sohbet sadece yeni tarayıcılarda kullanıla bilir yükseltme tarayıcısı artık söleyin nolur napmam lazım

.
Alıntı
Daisy-BT adlı kullanıcıdan alıntı

Herhangi bir Facebook sayfasının sağ alt köşesindeki Sohbet menüsüne tıklayarak çevrimiçi olan arkadaşlarınızı görebilirsiniz. Çevrimiçi ve sohbet için müsait olan arkadaşlarınızın yanında yeşil bir nokta, bir süredir işlem yapmayan arkadaşlarınızın yanında ise yarım ay simgesi belirir. Profillerde ve sitenin başka herhangi bir yerinde, sohbet simgesine tıklamak, o kişiyle konuşma başlatır.

Sohbet mesajı göndermek için, mesajınızı yazıp klavyenizde "Enter" veya "Return" tuşuna basmanız yeterlidir.

Facebook Sohbet'i kullanarak yalnızca onaylanmış arkadaşlarınıza mesaj gönderebileceğinize lütfen dikkat edin.

Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
16 Eylül 2010       Mesaj #125
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
yaa facede cewrim içiydim çktım bida girdim çerim içi ol yazısı yok bida olamıo ama sorun bndedeil bizim bilgisayeardan kmnkine girsen olun muo pff yrdım edin npmm lazım
ener - avatarı
ener
Ziyaretçi
16 Eylül 2010       Mesaj #126
ener - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

yaa facede cewrim içiydim çktım bida girdim çerim içi ol yazısı yok bida olamıo ama sorun bndedeil bizim bilgisayeardan kmnkine girsen olun muo pff yrdım edin npmm lazım

Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
16 Eylül 2010       Mesaj #127
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
yaaaaa arkadaşlar lütfen yardım edin bende sohbet diye bişi çıkmıyo o yüzden çevrimiçi olamıyorum......

yaa bende hiç sohbet diye bişi çıkmıyo...........
Son düzenleyen Misafir; 16 Eylül 2010 13:19 Sebep: Mesajlar Otomatik Olarak Birleştirildi
The Unique - avatarı
The Unique
Kayıtlı Üye
16 Eylül 2010       Mesaj #128
The Unique - avatarı
Kayıtlı Üye
Alıntı

yaaaaa arkadaşlar lütfen yardım edin bende sohbet diye bişi çıkmıyo o yüzden çevrimiçi olamıyorum......

yaa bende hiç sohbet diye bişi çıkmıyo...........

Facebook sağ alt köşede sohbet yazan yere tıklayın seçenekler karşınıza çıkacaktır.
Bir bildiğim varsa hiç bir şey bilmediğimdir. (:
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
16 Eylül 2010       Mesaj #129
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
facede cevrım ıcı olamıyorum
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
16 Eylül 2010       Mesaj #130
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
cevrımıcı olan arkadasları goremıorum daha dogrusu sohbet penceresı gozukmuo sorun ne olabılır arkadaslar?