Arama

Ekran kartı nasıl yüklenir? - Sayfa 2

En İyi Cevap Var Güncelleme: 4 Şubat 2013 Gösterim: 48.789 Cevap: 38
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
12 Mayıs 2011       Mesaj #11
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşım benimde bi sorun var metin oyununu açacağım açılmıyor sanırım ekran kartı yeterli değil bende ati indirdim kurdum sonra micsoft DirectX kurdum yine açılmadı ne yapabilirim?
Sponsorlu Bağlantılar
Rower - avatarı
Rower
VIP MazessezaM
12 Mayıs 2011       Mesaj #12
Rower - avatarı
VIP MazessezaM
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

arkadaşım benimde bi sorun var metin oyununu açacağım açılmıyor sanırım ekran kartı yeterli değil bende ati indirdim kurdum sonra micsoft DirectX kurdum yine açılmadı ne yapabilirim?

Metin 2 oyunu yüksek sistem gereksinimleri isteyen bir oyun değil baska bir sorun olabilir. Sorun ekran kartı yetmezliğinden kaynaklanıyorsa değistirmeniz gerekecek baska çaresi yok.
Sponsorlu Bağlantılar
Sisteminizi ve nasıl bir sorun yasadığınızı detaylı bir sekilde yaarsanız yardımcı olmaya çalısırız.

Gölgen misali yanındayım!Msn Thunder
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
28 Mayıs 2011       Mesaj #13
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bilgisayara format attım ama dalgalı oluyo sanrıım ekran kartını yükleyememişim nasıl yüklücem oyun açılırken ekran kartına ihtiyaç duyar diye uyarı geldi ve o an anladım ekran kartının yüklü olmadığını yardımcı olursanız sewinirim
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
30 Haziran 2011       Mesaj #14
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar çok zor durum dayım metin 2 açılmıyor bilgisayarım SyncMaster 793 df driverini bulamadaım yardımm Msn Sad
zakkum - avatarı
zakkum
Ziyaretçi
1 Temmuz 2011       Mesaj #15
zakkum - avatarı
Ziyaretçi
bilgisayarı alırken zaten onunyanında ekran kart cdsi verirler ordan kurulur eğer ki kurduğun halde etki etmediyse ekran kartın yerinden oynamış veya fun ı yeterince soğutmuyo olabilir onu yaptırman gerekir eğer funındada sorun hoksa anakart cdsinden onboard donanımları tanıtabilirsin bnm aklıma gelen sornlar ve çözümleri bnlar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
9 Temmuz 2011       Mesaj #16
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar benim bilgisayarım crea yanlışlıkla ekran kartını kaldır yaptım ekran kartı cd siyoq nasıl yükeleye bilirim eğer bana yardımcı olursanız sizi rep+ yagmuruna tutarım
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
16 Temmuz 2011       Mesaj #17
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
benim akran kartı var ama bir oyun açtığında çok dandik dıyor bunu nasıl yaparim?
bunu söylerseniz çok sevinirim.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
27 Temmuz 2011       Mesaj #18
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
BEYLER EKRAN KARTIM ASUS EAH2400PRO LİNK ATABİLİRMSİNZ
Rower - avatarı
Rower
VIP MazessezaM
28 Temmuz 2011       Mesaj #19
Rower - avatarı
VIP MazessezaM
Alıntı

bilgisayara format attım ama dalgalı oluyo sanrıım ekran kartını yükleyememişim nasıl yüklücem oyun açılırken ekran kartına ihtiyaç duyar diye uyarı geldi ve o an anladım ekran kartının yüklü olmadığını yardımcı olursanız sewinirim

Evet ekran kartı sürücüsü yüklenmemis ekran kartı modeli onboard ise anakart modelini yazarsanız driver konusunda yardım oluruz.

Alıntı

arkadaşlar benim bilgisayarım crea yanlışlıkla ekran kartını kaldır yaptım ekran kartı cd siyoq nasıl yükeleye bilirim eğer bana yardımcı olursanız sizi rep+ yagmuruna tutarım

Crea bu kadar mı? Daha fazla bilgi!

Alıntı

benim akran kartı var ama bir oyun açtığında çok dandik dıyor bunu nasıl yaparim?
bunu söylerseniz çok sevinirim.

Ekran kartı yetersiz yenisini alın güncelleme yap belki açar %10 ihtimal...

Alıntı

BEYLER EKRAN KARTIM ASUS EAH2400PRO LİNK ATABİLİRMSİNZ

Win7 ve Wista 32 bit için >> ASUS EAH2400PRO/HTM/256M

WinXP 32 bit için >> ASUS EAH2400PRO/HTM/256M
Gölgen misali yanındayım!Msn Thunder
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
21 Ağustos 2011       Mesaj #20
Misafir - avatarı
Ziyaretçi