Arama

Ekran kartı nasıl yüklenir?

En İyi Cevap Var Güncelleme: 4 Şubat 2013 Gösterim: 48.847 Cevap: 38
mltm_kzlrmk - avatarı
mltm_kzlrmk
Ziyaretçi
11 Eylül 2009       Mesaj #1
mltm_kzlrmk - avatarı
Ziyaretçi
VGA driver asus V624 ekran kartını nasıl yükeyebilirim? cd yi yükledim ama bilgisayara nasıl yüklerim onu bilemedim sanırım nvidia dosyasını bulmam gerekiyor ama yapamadım.ayrıca dün de sordum hiç cvp vermediniz yakın zamanda sorduum hiçbir soruya cvp alamıyorum
EN İYİ CEVABI Rower verdi
Alıntı
mltm_kzlrmk adlı kullanıcıdan alıntı

VGA driver asus V624 ekran kartını nasıl yükeyebilirim? cd yi yükledim ama bilgisayara nasıl yüklerim onu bilemedim sanırım nvidia dosyasını bulmam gerekiyor ama yapamadım.ayrıca dün de sordum hiç cvp vermediniz yakın zamanda sorduum hiçbir soruya cvp alamıyorum

Ekran kartınızın CD'si varsa bişey yapmanıza gerek yok zaten kurulumu otomatik olarak yapacaktır.
CD'yi taktığınızda kurulum dosyasına tıklayıp sıradan bir oyun kurar gibi kurun.
Sponsorlu Bağlantılar
Kurulum bittiğinde Pc yeniden başlatarak ekran kartınızı tanıtmış olacaksınız.

Ekran kartınızın kurulum CD'si yoksa
buradan Modelini seçip indirip kurunuz.
Rower - avatarı
Rower
VIP MazessezaM
12 Eylül 2009       Mesaj #2
Rower - avatarı
VIP MazessezaM
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.
Alıntı
mltm_kzlrmk adlı kullanıcıdan alıntı

Ekran kartınızın CD'si varsa bişey yapmanıza gerek yok zaten kurulumu otomatik olarak yapacaktır.
CD'yi taktığınızda kurulum dosyasına tıklayıp sıradan bir oyun kurar gibi kurun.
Sponsorlu Bağlantılar
Kurulum bittiğinde Pc yeniden başlatarak ekran kartınızı tanıtmış olacaksınız.

Ekran kartınızın kurulum CD'si yoksa
buradan Modelini seçip indirip kurunuz.
Gölgen misali yanındayım!Msn Thunder
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
1 Ekim 2009       Mesaj #3
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
512 MB PCX G100 PALIT EKRAN KARTIM TAR TANIMLAMASINI YAPAMAMIYORUM CD VAR AMA YİNE OLMUYO (WİNDOWS VİSTA HOME BASIC ) YARDIM CI OLURSANIZ SEVİNİRİM...
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
30 Ocak 2010       Mesaj #4
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bilgisayarıma format attım,tanıtım cd.den kurdum ,fakat ekran dalgalı oldu,ltf.sebebi ve ne yapabilirim
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
5 Haziran 2010       Mesaj #5
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Ya ßen ATI programını indirdim kac kere kurarken hata veriyor .S kurulum varolan donanımınız veya işletim ilgili sorunlar fln diyor ya Yardım Edin.d Lütfen 1 aydır ßişiy yapamıyorum ßilgisayarda Markası Asus EAH3450
DiSs-eR - avatarı
DiSs-eR
Ziyaretçi
5 Haziran 2010       Mesaj #6
DiSs-eR - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

Ya ßen ATI programını indirdim kac kere kurarken hata veriyor .S kurulum varolan donanımınız veya işletim ilgili sorunlar fln diyor ya Yardım Edin.d Lütfen 1 aydır ßişiy yapamıyorum ßilgisayarda Markası Asus EAH3450

Asus 3450 32 bit İşletim Sistemi İÇin Download

Asus 3450 64 Bit İşletim Sistemi İçin Driver İndir Kolay Gelsin.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
9 Aralık 2010       Mesaj #7
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Beyler benim Bir sorunum war eğer araşıtırıp bulup buraya yazarsanız çok sevinirim sorunum : Bazı Oyunları Desteklemiyor + Bazı Oyunları açmıyor mesale Haulin gibi ekran kartımın markası asus p4v8bx-x bulursanız ç0o0ok sevinirim Msn Happy
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
20 Şubat 2011       Mesaj #8
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar SyncMaster 793df ekran kartını bulamadım yardımcı olursanız sevinirim
warlic - avatarı
warlic
Ziyaretçi
6 Mart 2011       Mesaj #9
warlic - avatarı
Ziyaretçi
2 haftalık yeni bir Dell markalı Laptop'um var.Hediye geldi.RAM 2 gb falan fakat ekran kartı Mobile IntelMsn Rainbow 4 Series Express Chipset Family 32 mb di.Dün driverları güncelledim 64 mb e çıkmış.Acaba bunu 128 mb yapabilir miyim?Bios'dan nasıl yükseltebilirim?Msn Happy
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
11 Nisan 2011       Mesaj #10
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Ekran kartım var cdside var cd yi kurdum hala oyun açılmıyor ne yapmalıyım