Cevap Yaz En İyi Cevabı Gör Önceki Konu Sonraki Konu

Fizyoterapistler ne kadar maaş alırlar? - Sayfa 2

Gösterim: 445251 | Cevap: 186
  • fizyoterapist maaslari
  • fizyoterapist maaslari 2013
  • ftr maaslari
Misafir
28 Kasım 2009 17:20   |   Mesaj #11   |   
Ziyaretçi
iki yıll okuyan fizyoterapist olmuyorrrr onlar fizyoterapist yardımcıları olarak çalışırrr ancak
Patron ve BenceHicBakmaxD bu mesajı beğendi.
Misafir
28 Aralık 2009 10:36   |   Mesaj #12   |   
Ziyaretçi
ist da özel hastanede ne kadar maaş alıyor fizyoterapistler
Misafir
5 Şubat 2010 21:37   |   Mesaj #13   |   
Ziyaretçi
merhaba , ben yurddisindan romanyadan yaziyorum ve bu bolumu okumaya kadar verdim.universitenin denkligi varmi yokmu bilmiyorum,sizce turkiyede is bulma imkanim nedir? avrupa birligi bi ulkenin mezunu olmam is bulmami kolaylastirirmi?tesekurler.
Daisy-BT
5 Şubat 2010 22:00   |   Mesaj #14   |   
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

iki yıll okuyan fizyoterapist olmuyorrrr onlar fizyoterapist yardımcıları olarak çalışırrr ancak

Alıntı

ist da özel hastanede ne kadar maaş alıyor fizyoterapistler

Alıntı

merhaba , ben yurddisindan romanyadan yaziyorum ve bu bolumu okumaya kadar verdim.universitenin denkligi varmi yokmu bilmiyorum,sizce turkiyede is bulma imkanim nedir? avrupa birligi bi ulkenin mezunu olmam is bulmami kolaylastirirmi?tesekurler.

Net maaş bilgisi verilemez, Kurumlar ihtiyaca göre fizyoterapist istihdam ederler. Özel ya da devlet kurumlarında ücretler farklıdır. Aşağıdaki mesajı inceleyiniz.

Fizyoterapistler, sağlığın hizmetindedirler ve bu nedenle de hastanelerde, kliniklerde, çocuk ve yetişkin rehabilite merkezlerinde, yaşlı bakım evlerinde çalışabilirler. Devletin ve özel sektörün bu alanlarda çok sayıda işyeri bulunmaktadır. Çocuk, sakat ve yaşlılara doğru fizyoterapiyi sadece eğitimli uzmanlar verebilir.

Aldıkları ücret ise devlet kurumlarında ve özel sektörde değişmektedir. Ayrıca özel sektörde saat başı ücretle de çalışabilmektedirler.

Yurt dışından mezun olmanız değil, kendinizi bu alanda ne kadar geliştirdiğiniz, yeni teknik ve gelişmeleri izlemeniz ve deneyiminizle daha iyi koşulları siz sağlayabilirsiniz. Ülkemizde her meslekte ne kadar donanımlıysanız geleceğiniz o kadar açıktır.
Misafir
7 Şubat 2010 13:23   |   Mesaj #15   |   
Ziyaretçi
arkadaslar fizik tedavi uzmanligiyla,fizyoterapistlik ayni seylermi?
Misafir
16 Şubat 2010 10:40   |   Mesaj #16   |   
Ziyaretçi
son düzenlemelere göre 6 yıl tıp fak bitirip 5 yıl fizik tedavi üzerine uzmanlığını yapanlara bundan böyle fiziksel tıp uzmanı denilecek.sağlık bilimleri fak veya sağlık yüksek okullarının 4 yıllık fizik tedavi ve rehabilitasyon bölümünü bitirenlere ise fizyoterapist denilmektedir.aralarındaki fark ise,hasta ilk olarak fiziksel tıp uzmanına gider,muayene olur,teşhisi neyse konulur ve tedavi edilmek üzere fizyoterapistlere gönderilir,fizyoterapistler ise tanısı konulmuş hastayı,konulan tanı doğrultusunda tedaviye alır,her hastaya özgün tedavi programları çizer.
Misafir
19 Haziran 2010 22:55   |   Mesaj #17   |   
Ziyaretçi
fizyoterapist olmak istiyorum.ama yeterli bi bilgi bulamadım . detaylı bi bilgi verirseniz sevinirim
Misafir
12 Temmuz 2010 16:13   |   Mesaj #18   |   
Ziyaretçi

sLmm...

ArKADaşLArr LiSe SOn SıNıff öqRenCiSiYİmm SÜRekLi TIP İStiORduMM aMa FİzYOTeRapist oLMayı Da İsTiOrum SiZden YarDIm İstİOrummm
TIP Mı okUYaYım YokSa FİZYOTERAPİST Mi HanqiSi DHa İyi YArDımCI oLurSaNız SeVinRİm..!!!
Misafir
15 Temmuz 2010 10:42   |   Mesaj #19   |   
Ziyaretçi
arkadasım ben FTR 1. sınıfı bitirdim ,tıp ı uzman olmadıktan sonra okumanın bir anlamı kalmadı artık ya uzmanlık için de tus ta ekstra bir efor ve fazla zamana ihtiyac var gecen sene öss de tır ı yazacaktım ama şöyle düzgün bir tıp tuttursaydım uzmanlık için bana bişey verebilecek hacettepe,çapa,ankara ünv. .... gibi ama diğerlerini incele pratisyen hekim yuvası diğerleri... fizyoterapist olmak pratisyen hekime göre emin ol hem maddi hem manevi olarak daha tatmin edecektir...ömür boyu ezberdeki max. 50-100 tane ilacı receteye yazmak istiyorsan sen bilirsin ama buyuk üç beş ünversitesin tır ı nı puanın tutarsa yaz bence....başarılar
Misafir
15 Temmuz 2010 13:56   |   Mesaj #20   |   
Ziyaretçi

fizik tedavi mi diş hekimliği mi

ii günler bn bu sene össye daha doğrusu ygs-lysye girdim sıralamam 11binlerde fizik tedavi ve rahabilitasyon(say 2 puanı ile alan) ya da diş hekimliği istiorum henüz karar veremedim bu bölümlerde okuyan arkadaşlar varsa yardımcı olabilirlerse çok memnun olurum şimdiden teşekkür ederim tekrar ii günler
Cevap Yaz En İyi Cevabı Gör
Hızlı Cevap
İsim:

Fizyoterapistler ne kadar maaş alırlar? Konusuna Benzer Konular

Astronotlar ne kadar maaş alırlar?
Gönderen: Misafir Forum: Soru-Cevap
Cevap: 6
Son Mesaj: 4 Ocak 2015 00:28
CEO'lar ne kadar maaş alırlar?
Gönderen: kurukafa Forum: Soru-Cevap
Cevap: 1
Son Mesaj: 21 Mayıs 2014 17:34
Grafikerler ortalama ne kadar maaş alırlar?
Cevap: 0
Son Mesaj: 24 Ekim 2013 20:34
Diyaliz teknikerleri ne kadar maaş alırlar?
Cevap: 1
Son Mesaj: 3 Mart 2013 16:00
Diyetisyenler ne kadar maaş alırlar?
Cevap: 10
Son Mesaj: 7 Şubat 2013 11:07
Etiketler:
  • fizyoterapist maaslari
  • fizyoterapist maaslari 2013
  • ftr maaslari
Sayfa 0.312 saniyede 9 sorgu ile oluşturuldu