Cevap Yaz Önceki Konu Sonraki Konu

Fizyoterapistler ne kadar maaş alırlar?

Gösterim: 435645 | Cevap: 183
  • fizyoterapist maaslari
  • fizyoterapist maaslari 2013
  • ftr maaslari
Misafir
Cevaplanmış   |    13 Eylül 2009 15:15   |   Mesaj #1   |   
Ziyaretçi

Fizyoterapistler ne kadar maaş alırlar?

fizyoterapistler tam olarak ne kadar maaş alır

sadece 4 yıllık okumuş bi fizyoterapist kolayca iş bulabilir mii?
En iyi cevap Daisy-BT tarafından gönderildi

Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

ben meslek konusunda karar veremiyorum ve fizik tedaviyi önerdiler ne gibi avantajları var bi doktordan farkı ne ve alığı ücret konusunda bilgi verebilir misiniz teşekkürler...

Fizyoterapist, doktor değildir. Alanında doktorun öngördüğü tedaviyi uzman eliyle uygular. İnsan sağlığı için önemli bir destek tedavi olduğundan iş bulmak da kolay olacaktır.
Alttaki mesajları inceleyiniz:

Alıntı
fzt adlı kullanıcıdan alıntı

ben fizyoterapistim iş konusunda sıkıntı yok hatta özel düşünenlere için kurumlar rekabete bile giriyorlar işe alabilmek için.maaş konusundada yöreden yöreye ilden ile değişiyor maaşlar pm atarsanız daha ayrıntılı bilgi verebilirim

Alıntı
Daisy-BT adlı kullanıcıdan alıntı

Fizyoterapistler, sağlığın hizmetindedirler ve bu nedenle de hastanelerde, kliniklerde, çocuk ve yetişkin rehabilite merkezlerinde, yaşlı bakım evlerinde çalışabilirler. Devletin ve özel sektörün bu alanlarda çok sayıda işyeri bulunmaktadır. Çocuk, sakat ve yaşlılara doğru fizyoterapiyi sadece eğitimli uzmanlar verebilir.

Aldıkları ücret ise devlet kurumlarında ve özel sektörde değişmektedir. Ayrıca özel sektörde saat başı ücretle de çalışabilmektedirler.

Alıntı

Net maaş bilgisi verilemez, Kurumlar ihtiyaca göre fizyoterapist istihdam ederler. Özel ya da devlet kurumlarında ücretler farklıdır. Aşağıdaki mesajı inceleyiniz.

_BlueSky_ ve BenceHicBakmaxD bu mesajı beğendi.
fadedliver
13 Eylül 2009 16:38   |   Mesaj #2   |   
Ziyaretçi
Alıntı

fizyoterapistler tam olarak ne kadar maaş alır

sadece 4 yıllık okumuş bi fizyoterapist kolayca iş bulabilir mii?

Net bir bilgi olamamakla birlikte 2bin - 2 bin 500 civarı
mustakar, _BlueSky_ ve BenceHicBakmaxD bu mesajı beğendi.
Daisy-BT
13 Eylül 2009 18:09   |   Mesaj #3   |   
Ziyaretçi
Fizyoterapistler, sağlığın hizmetindedirler ve bu nedenle de hastanelerde, kliniklerde, çocuk ve yetişkin rehabilite merkezlerinde, yaşlı bakım evlerinde çalışabilirler. Devletin ve özel sektörün bu alanlarda çok sayıda işyeri bulunmaktadır. Çocuk, sakat ve yaşlılara doğru fizyoterapiyi sadece eğitimli uzmanlar verebilir.

Aldıkları ücret ise devlet kurumlarında ve özel sektörde değişmektedir. Ayrıca özel sektörde saat başı ücretle de çalışabilmektedirler.
KoZMiK BiLincH, mustakar, _BlueSky_ ve 1 kişi bu mesajı beğendi.
Misafir
30 Ekim 2009 13:04   |   Mesaj #4   |   
Ziyaretçi
2 yıllık fizyoterapist mezunu olanlar ne kadar maaş alır
Daisy-BT
30 Ekim 2009 13:58   |   Mesaj #5   |   
Ziyaretçi
Alıntı

2 yıllık fizyoterapist mezunu olanlar ne kadar maaş alır

Net maaş bilgisi verilemez, Kurumlar ihtiyaca göre fizyoterapist istihdam ederler. Özel ya da devlet kurumlarında ücretler farklıdır. Aşağıdaki mesajı inceleyiniz.

Alıntı

Misafir
4 Kasım 2009 12:19   |   Mesaj #6   |   
Ziyaretçi
arkadaslar bende fızyo terapı bolumnu okuma k ıstıyorum zaten ınsanlara yardım etmeyı cok severım ama konusma sorunum cok buyuk bı sorun olurmu gercı bunu takmıyorum ama olurmu cok sevdıgım bımeslek
Daisy-BT
4 Kasım 2009 16:37   |   Mesaj #7   |   
Ziyaretçi
Alıntı

arkadaslar bende fızyo terapı bolumnu okuma k ıstıyorum zaten ınsanlara yardım etmeyı cok severım ama konusma sorunum cok buyuk bı sorun olurmu gercı bunu takmıyorum ama olurmu cok sevdıgım bımeslek

Kendinize güvenerek ve mesleğinizi severek eğitiminizi alırsanız konuşma sorununuz nedir bilmiyorum ama ortadan kalkar. Pek çok başarılı sanatçı ve bilimadamının kekeme, sağır-dilsiz olduğunu hatırlarsak belki daha iyi olur. Konuşmaya gelince çok kitap okuyun ve benim önerim bu kitaplar ünlü yazarların eserleri olsun ve bunları yüksek sesle okuyun, hatta özetleyip anlatmayı deneyin. Gittiğiniz filmleri, gördüğünüz yerleri anlatın, yararını göreceksiniz.
KoZMiK BiLincH, mustakar, _BlueSky_ ve 1 kişi bu mesajı beğendi.
fzt
15 Kasım 2009 10:51   |   Mesaj #8   |   
Ziyaretçi
ben fizyoterapistim iş konusunda sıkıntı yok hatta özel düşünenlere için kurumlar rekabete bile giriyorlar işe alabilmek için.maaş konusundada yöreden yöreye ilden ile değişiyor maaşlar pm atarsanız daha ayrıntılı bilgi verebilirim
Misafir
18 Kasım 2009 10:15   |   Mesaj #9   |   
Ziyaretçi
Alıntı

ben meslek konusunda karar veremiyorum ve fizik tedaviyi önerdiler ne gibi avantajları var bi doktordan farkı ne ve alığı ücret konusunda bilgi verebilir misiniz teşekkürler...
Daisy-BT
18 Kasım 2009 12:06   |   Mesaj #10   |   
Ziyaretçi
Alıntı

Fizyoterapist, doktor değildir. Alanında doktorun öngördüğü tedaviyi uzman eliyle uygular. İnsan sağlığı için önemli bir destek tedavi olduğundan iş bulmak da kolay olacaktır.
Alttaki mesajları inceleyiniz:

Alıntı

Alıntı

Alıntı

Cevap Yaz
Hızlı Cevap
İsim:

Fizyoterapistler ne kadar maaş alırlar? Konusuna Benzer Konular

Astronotlar ne kadar maaş alırlar?
Gönderen: Misafir Forum: Soru-Cevap
Cevap: 6
Son Mesaj: 4 Ocak 2015 00:28
CEO'lar ne kadar maaş alırlar?
Gönderen: kurukafa Forum: Soru-Cevap
Cevap: 1
Son Mesaj: 21 Mayıs 2014 17:34
Diyaliz teknikerleri ne kadar maaş alırlar?
Cevap: 1
Son Mesaj: 3 Mart 2013 16:00
Diyetisyenler ne kadar maaş alırlar?
Cevap: 10
Son Mesaj: 7 Şubat 2013 11:07
Gıda mühendisleri ne kadar maaş alırlar?
Cevap: 0
Son Mesaj: 25 Mayıs 2012 14:58
Sayfa 0.298 saniyede 12 sorgu ile oluşturuldu