Hoş geldiniz sayın ziyaretçi Neredeyim ben?!

Web sitemiz; forum, günlük, video ve sohbet bölümlerinin yanı sıra; Skype ile ilgili Türkçe teknik destek makaleleri, resim galerileri, geniş içerikli ansiklopedik bilgiler ve çeşitli soru-cevap konuları sunmaktadır. Daima faydalı olmayı ilke edinmiş sitemize sizin de katkıda bulunmanız bizi son derece memnun eder :) Üye olmak için tıklayınız...

Sohbet (Flash Chat) Forumda Ara

Fizyoterapistler ne kadar maaş alırlar?

Bu konu Soru-Cevap forumunda Misafir tarafından 13 Eylül 2009 (15:15) tarihinde açılmıştır.FacebookFacebook'ta Paylaş
399792 kez görüntülenmiş, 177 cevap yazılmış ve son mesaj 10 Ekim 2014 (15:59) tarihinde gönderilmiştir.
  • 5 üzerinden 3.62  |  Oy Veren: 45      
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Bu konuyu arkadaşlarınızla paylaşın:    « Önceki Konu | Sonraki Konu »      Yazdırılabilir Sürümü GösterYazdırılabilir Sürümü Göster    AramaBu Konuda Ara  
Eski 13 Eylül 2009, 15:15

#1 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
fizyoterapistler tam olarak ne kadar maaş alır

sadece 4 yıllık okumuş bi fizyoterapist kolayca iş bulabilir mii?
En iyi cevap Daisy-BT tarafından gönderildi

Alıntı:
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı Mesajı Görüntüle

ben meslek konusunda karar veremiyorum ve fizik tedaviyi önerdiler ne gibi avantajları var bi doktordan farkı ne ve alığı ücret konusunda bilgi verebilir misiniz teşekkürler...

Fizyoterapist, doktor değildir. Alanında doktorun öngördüğü tedaviyi uzman eliyle uygular. İnsan sağlığı için önemli bir destek tedavi olduğundan iş bulmak da kolay olacaktır.
Alttaki mesajları inceleyiniz:

Alıntı:
fzt adlı kullanıcıdan alıntı Mesajı Görüntüle

ben fizyoterapistim iş konusunda sıkıntı yok hatta özel düşünenlere için kurumlar rekabete bile giriyorlar işe alabilmek için.maaş konusundada yöreden yöreye ilden ile değişiyor maaşlar pm atarsanız daha ayrıntılı bilgi verebilirim
Alıntı:
Daisy-BT adlı kullanıcıdan alıntı Mesajı Görüntüle

Fizyoterapistler, sağlığın hizmetindedirler ve bu nedenle de hastanelerde, kliniklerde, çocuk ve yetişkin rehabilite merkezlerinde, yaşlı bakım evlerinde çalışabilirler. Devletin ve özel sektörün bu alanlarda çok sayıda işyeri bulunmaktadır. Çocuk, sakat ve yaşlılara doğru fizyoterapiyi sadece eğitimli uzmanlar verebilir.

Aldıkları ücret ise devlet kurumlarında ve özel sektörde değişmektedir. Ayrıca özel sektörde saat başı ücretle de çalışabilmektedirler.
Alıntı:

Net maaş bilgisi verilemez, Kurumlar ihtiyaca göre fizyoterapist istihdam ederler. Özel ya da devlet kurumlarında ücretler farklıdır. Aşağıdaki mesajı inceleyiniz.
Rapor Et
Eski 13 Eylül 2009, 16:38

#2 (link)
fadedliver
Ziyaretçi
fadedliver - avatarı
Alıntı:

fizyoterapistler tam olarak ne kadar maaş alır

sadece 4 yıllık okumuş bi fizyoterapist kolayca iş bulabilir mii?
Net bir bilgi olamamakla birlikte 2bin - 2 bin 500 civarı
Rapor Et
Eski 13 Eylül 2009, 18:09

#3 (link)
Daisy-BT
Ziyaretçi
Daisy-BT - avatarı
Fizyoterapistler, sağlığın hizmetindedirler ve bu nedenle de hastanelerde, kliniklerde, çocuk ve yetişkin rehabilite merkezlerinde, yaşlı bakım evlerinde çalışabilirler. Devletin ve özel sektörün bu alanlarda çok sayıda işyeri bulunmaktadır. Çocuk, sakat ve yaşlılara doğru fizyoterapiyi sadece eğitimli uzmanlar verebilir.

Aldıkları ücret ise devlet kurumlarında ve özel sektörde değişmektedir. Ayrıca özel sektörde saat başı ücretle de çalışabilmektedirler.
Rapor Et
Eski 30 Ekim 2009, 13:04

#4 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
2 yıllık fizyoterapist mezunu olanlar ne kadar maaş alır
Rapor Et
Eski 30 Ekim 2009, 13:58

#5 (link)
Daisy-BT
Ziyaretçi
Daisy-BT - avatarı
Alıntı:

2 yıllık fizyoterapist mezunu olanlar ne kadar maaş alır

Net maaş bilgisi verilemez, Kurumlar ihtiyaca göre fizyoterapist istihdam ederler. Özel ya da devlet kurumlarında ücretler farklıdır. Aşağıdaki mesajı inceleyiniz.

Alıntı:

Rapor Et
Eski 4 Kasım 2009, 12:19

#6 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
arkadaslar bende fızyo terapı bolumnu okuma k ıstıyorum zaten ınsanlara yardım etmeyı cok severım ama konusma sorunum cok buyuk bı sorun olurmu gercı bunu takmıyorum ama olurmu cok sevdıgım bımeslek
Rapor Et
Eski 4 Kasım 2009, 16:37

#7 (link)
Daisy-BT
Ziyaretçi
Daisy-BT - avatarı
Alıntı:

arkadaslar bende fızyo terapı bolumnu okuma k ıstıyorum zaten ınsanlara yardım etmeyı cok severım ama konusma sorunum cok buyuk bı sorun olurmu gercı bunu takmıyorum ama olurmu cok sevdıgım bımeslek
Kendinize güvenerek ve mesleğinizi severek eğitiminizi alırsanız konuşma sorununuz nedir bilmiyorum ama ortadan kalkar. Pek çok başarılı sanatçı ve bilimadamının kekeme, sağır-dilsiz olduğunu hatırlarsak belki daha iyi olur. Konuşmaya gelince çok kitap okuyun ve benim önerim bu kitaplar ünlü yazarların eserleri olsun ve bunları yüksek sesle okuyun, hatta özetleyip anlatmayı deneyin. Gittiğiniz filmleri, gördüğünüz yerleri anlatın, yararını göreceksiniz.
Rapor Et
Eski 15 Kasım 2009, 10:51

#8 (link)
fzt
Ziyaretçi
fzt - avatarı
ben fizyoterapistim iş konusunda sıkıntı yok hatta özel düşünenlere için kurumlar rekabete bile giriyorlar işe alabilmek için.maaş konusundada yöreden yöreye ilden ile değişiyor maaşlar pm atarsanız daha ayrıntılı bilgi verebilirim
Rapor Et
Eski 18 Kasım 2009, 10:15

#9 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
Alıntı:

ben meslek konusunda karar veremiyorum ve fizik tedaviyi önerdiler ne gibi avantajları var bi doktordan farkı ne ve alığı ücret konusunda bilgi verebilir misiniz teşekkürler...
Rapor Et
Eski 18 Kasım 2009, 12:06

#10 (link)
Daisy-BT
Ziyaretçi
Daisy-BT - avatarı
Alıntı:

Fizyoterapist, doktor değildir. Alanında doktorun öngördüğü tedaviyi uzman eliyle uygular. İnsan sağlığı için önemli bir destek tedavi olduğundan iş bulmak da kolay olacaktır.
Alttaki mesajları inceleyiniz:

Alıntı:

Alıntı:

Alıntı:

Rapor Et
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:
Önce bu soruyu cevaplayın

Yeni Soru
Sayfa 0.154 saniyede (68.38% PHP - 31.62% MySQL) 17 sorgu ile oluşturuldu
Şimdi ücretsiz üye olun!
Saat Dilimi: GMT +2 - Saat: 22:00
  • YASAL BİLGİ

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan MsXLabs.org forum adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre tüm kullanıcılarımız yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. MsXLabs.org hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 (üç) iş günü içerisinde MsXLabs.org yönetimi olarak tarafımızdan gerekli işlemler yapıldıktan sonra size dönüş yapılacaktır.
  • » Site ve Forum Kuralları
  • » Gizlilik Sözleşmesi