Arama

Tırnak yemek nasıl bırakılır, yenmemesi nasıl sağlanır? - Sayfa 13

En İyi Cevap Var Güncelleme: 25 Ağustos 2017 Gösterim: 121.036 Cevap: 172
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
11 Temmuz 2011       Mesaj #121
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ablalarım abilerim ebn 13 yaşında bir genç kızım benimde sizin gibi sorunlarım var tırnak yeme konusunda bende uzatıyorum ama hemen yiyorum
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
11 Temmuz 2011       Mesaj #122
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Ben 13 yaşındayım , tırnak yemeyi nasıl bırakabilirim kötü bir görüntü oluyr artık utanıorum .
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
22 Temmuz 2011       Mesaj #123
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben nasıl bırakıldığını biliyorum ilk kırmızı biberle suyu karıştırıyor sonra parmaklarını içine içine batırıyor kuruması için bekliyorsun eğer ağzına götürürsen kayısıyı ağzına sürüyorsun tatata
Ceren_000 - avatarı
Ceren_000
Ziyaretçi
12 Ağustos 2011       Mesaj #124
Ceren_000 - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar ben istemeden sürekli tırnak yiyordum aslında bu aksiyon filmi veya internette oyun oynarken oluyordu.En sonunda bir karara vardım asla yemeyeceğim eğer kararlıysanız emin olun asla eliniz ağzınıza gitmiyor.Birde önemli sebep tırnağa oje sürülmüyor ve ben bu nedenlede bıraktım eğer sevdiğiniz biri varsa belki onuda etkiliyordur.Eğer bunlara rağen olmuyorsa elinize kolanya dökün ve öyle gezin böylece eliniz ağzınıza gittiğinde hatırlarsınız.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
16 Ağustos 2011       Mesaj #125
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
nolurr bana yardımm edin yalvarıyorum sizee ben 11 ya
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
19 Ağustos 2011       Mesaj #126
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
slm ben bilmeyerek tırnaklarımı yiyorum ama yemek istemiyorum tırnak uzatmayı cok seviyorum ama olmuyo ne yapsam beceremedim bırakmayı dibine kadar yiyorum ama isteyerek olmuyo kenarları kanıyo tırnak diplerim kanıyo canım acıyo dayanamz oluyorum ama hala yemeye devam ediyorum ne olur yardımcı olur hemen cevap verin ne yapmam lazım acı oje bile fayda etmedi ne olur yardım edin lütfen
Gece Prensesi - avatarı
Gece Prensesi
Ziyaretçi
19 Ağustos 2011       Mesaj #127
Gece Prensesi - avatarı
Ziyaretçi
Tırnaklarınıza 2 kat öje sürünüz ve kendinize söz veriniz.Tırnaklarınızı yemiyceğinize dair Msn Happy Tırnaklarına öje sürünce de ağzına götürmezsin heralde. Msn Rolleyes
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
24 Ağustos 2011       Mesaj #128
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben 10 yassında bir kızım tırnak yemeyi bırakamıyorum nasıl bırakabilirim
Efulim - avatarı
Efulim
VIP VIP Üye
24 Ağustos 2011       Mesaj #129
Efulim - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

ben 10 yassında bir kızım tırnak yemeyi bırakamıyorum nasıl bırakabilirim

Tırnak yeme alışkanlığını bırakmak için acı tırnak cilaları mevcut.Acı tırnak cilası kullanarak bu alışkanlıktan kurtulabilirsiniz.
Sen sadece aynasin...
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
17 Eylül 2011       Mesaj #130
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
slm ben bilmeyerek tırnaklarımı yiyorum ama yemek istemiyorum tırnak uzatmayı cok seviyorum ama olmuyo ne yapsam beceremedim bırakmayı dibine kadar yiyorum ama isteyerek olmuyo kenarları kanıyo tırnak diplerim kanıyo canım acıyo dayanamz oluyorum ama hala yemeye devam ediyorum ne olur yardımcı olur hemen cevap verin ne yapmam lazım acı oje bile fayda etmedi ne olur yardım edin lütfen