Arama

Tırnak yemek nasıl bırakılır, yenmemesi nasıl sağlanır? - Sayfa 17

En İyi Cevap Var Güncelleme: 25 Ağustos 2017 Gösterim: 121.037 Cevap: 172
~Rümeysa~ - avatarı
~Rümeysa~
Ziyaretçi
2 Eylül 2013       Mesaj #161
~Rümeysa~ - avatarı
Ziyaretçi
Bende de var o alışkanlık yararını gördüğüm ise tek bir şey var pastel markalı acı oje sadece tırnaga değil tırnağın kenarındaki etlere de hafiften sürmelisin .Dİğer acı ojelerin faydasını görmedim ama pastel iyi bir marka
Sponsorlu Bağlantılar
MisafirKIZ - avatarı
MisafirKIZ
Ziyaretçi
11 Eylül 2013       Mesaj #162
MisafirKIZ - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

bn 14 yaşında yım artık genç kız oldum gibi bişey ... tırnağımı artık yemek istemiyorum. bi ara takma tırnak takmıştım o birz işe yaramıştı biraz uzatmıştı tırnaklarımı ama o tırnaklar çıkınca altında ki tapıştırıcı sı kaldığı için yapışmadı . bn de takmadım ve yememeye çalıştım ama 10 senenin verdiği bi alışkanlık yine elim ağızıma gitti ve haberim yokken yemişim . zaten elim ağzıma gittimi çekemiyorum . sonra bi baakıyorum elime haşat olmuş bn de üzülüorum ağlıyorum sıdalanıyrum yha bana yardım edin!!!!!!!

BN DE 13 YAŞINDAYIM.TABİ SEN ŞUAN 16 YAŞINDASIN Msn Grin ÇNKÜ MESAJINI 2 YIL ÖNCE ATMIŞSIN.BEN DE YİYORUM.ÇOĞ İĞRENÇ OLUYO KENDİLİĞİNDEN FARKETMEDEN ELİMİ AĞZIMDA BULUYORUM Msn Sad AMA ARTIK YEMİYORUM.PARMAKLARINA(TIRNAKLARINA) YARABANDI SAR,YEMENE ENGEL OLUYO Msn Happy BEN ŞUAN BIRAKTIM SEN DE DENE
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
13 Ekim 2013       Mesaj #163
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Blue Blood adlı kullanıcıdan alıntı

..

Bakın ben dokuz yaşındayım tırnak yeme alışkanlığım var. Bırakmak İstiyorum. Acı oje kullandım .İşe yaramadı. Bırakmak istüyorum. Yardim ediniz lutfen
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
22 Ekim 2013       Mesaj #164
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

ben süreklı tırnaklarımı yiyorum farkında olmadan... ama biliorumki zararlı bişey ama tutamıyorum kendımı ne yapsam yemem bu tırnaklrımı Msn Sad

bence kız isen acı öje kullanabilirsin eğer erkeksen kendini tutmaya çalış ben 7 yıldır tırnak yiyodum bunları yaptıktan sonra düzeldim ilk önce tutmatya çalış en kötü ihtimal şeffaf bantla bantla =))
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
23 Kasım 2013       Mesaj #165
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
tırnak yemeye 3 üncü sınıfta başladım simdi 5inci sınıfa gidiyorum arkadaşlarım benimle dalga geçiyor napıcaımı bilemiyorum. Lütfen bana yardım edin
ela nur - avatarı
ela nur
Ziyaretçi
23 Kasım 2013       Mesaj #166
ela nur - avatarı
Ziyaretçi
parmaklarına krem sürebilir veya pis şey sürerek tiksinir
benn - avatarı
benn
Ziyaretçi
16 Aralık 2013       Mesaj #167
benn - avatarı
Ziyaretçi
Aci oje kullan belkii zamanla unutursun
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
26 Nisan 2014       Mesaj #168
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben 12 yaşındayım 5 6 yaşından beri tırnak yiyorum şu son üç senedir resmen elimi yemeyye başladım tırnak kenerlarını parmak eklemlerimin bulunduğu yerleri bi görseniz kıpkırmızı bazen kanatıyorum.acı cila aldım ama bu kezde etleri yemeye başladım ellerim çok çirkin.strese girdiğimde mesela sınavlar açıklanırken veya bi öğretmen e kızıyorum o yüzden tırnaklarumı yiyiyorum ama bu sene resmen alışkanlık oldu durup dururken yiyiyorum lütfen yardum edein nasıl kurtulucam
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
7 Ağustos 2014       Mesaj #169
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Acı oje işe yarar mı?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
9 Eylül 2014       Mesaj #170
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben tırnaklarımı aşırı dercede çok yiyiyorum
ellerim artık acımaya başladı
bir seye dokunduğumda canım çok yanıyo bunu neden nedir acaba ?