Arama

Hacklenen MSN ve Facebook şifremi nasıl geri alabilirim? - Sayfa 3

En İyi Cevap Var Güncelleme: 27 Şubat 2014 Gösterim: 74.341 Cevap: 147
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
1 Mayıs 2010       Mesaj #21
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ayse.yumul-86@hotmail.com msn ve facebook adresinin kullanıcısıyım. şifrelerim çalındı tekrar geri nasıl alabilirim. katibe_hanim_86@hotmail.com adresime cevap yazarsanız sevinirim
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
28 Mayıs 2010       Mesaj #22
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
facebook şifrem kırıldı.erişemiyorum.profilimi açamadığımdan silme işlemini gerçekleştiremiyorum ne yapmalyım
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
31 Mayıs 2010       Mesaj #23
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
sELam ben ozan benım facebook adresım degısmış ve adımıda degısmısler nasıl bulabılırım lutfen bana yardımcı olursanzı sevınıırm lütfen
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
17 Haziran 2010       Mesaj #24
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
yha bnm facebookum hacklendi we içinde çok önemli bilgilerim falan wardı lütfen nasıl facebook hacklendiğini anlatırmısınızz ?
Her türlü yolu denedim ama alamadım we hacklemeyi bilmediğim için de faceookumu geri alamıotrum yha yardımm edin lütfen <3
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
2 Temmuz 2010       Mesaj #25
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
facebook sıfrem degıstı ama msn adresıme onay kodu gelmıyo sıfre degısıklıgı talebınde bulunuyorum nasıul yaapbılırım
emre_78 - avatarı
emre_78
Ziyaretçi
2 Temmuz 2010       Mesaj #26
emre_78 - avatarı
Ziyaretçi
bikac kez dene mutlaka gelir veya doğru e mail adresi yazıyormusunuz kontrol ediniz
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
5 Temmuz 2010       Mesaj #27
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
facebook adresm ve msn adresin çalındı ne yapmam gerek daha açık ankatır mısınız?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
5 Temmuz 2010       Mesaj #28
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
onay kodu alıcam ama,onay kodunun gönderildiği email adresimi açamıyorum zaten.şifremi unuttum.yeni email imi face tanımıyor
ceylinim - avatarı
ceylinim
Ziyaretçi
19 Ağustos 2010       Mesaj #29
ceylinim - avatarı
Ziyaretçi
Facebook adresim şifresi değiştirilmiş şifre yenile yaptım adresime doğrulama kodu gönderildi ama uzun süre kullanmadığım için iptal edilmiş. Şimdi mail adresime girip doğrulama kodu olmadığı için şifremi yenileyemiyorum. Ne yapmalıyım. Yardım eder misiniz?Teşekkür ederim.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
22 Ağustos 2010       Mesaj #30
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
benimde metin2 şifremi facemi msnemi ne varsa şifrelerini değiştirmişler napacam