Arama

Aşık olduğumu nasıl anlarım? - Sayfa 6

En İyi Cevap Var Güncelleme: 4 Kasım 2016 Gösterim: 50.126 Cevap: 56
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
1 Haziran 2014       Mesaj #51
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ya ben onu görünce kalbin yerinden çıkıyo anki adını duyim çok heycanlanıyorum onunla ilgili herşeyi seviyorum acaba bu askmı onun gölgesini görsem sarılacak gbiymi
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
20 Haziran 2014       Mesaj #52
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
okullar kapanmadan önce okul bir gezi düzenlemişti. bende bu gezideydim .gezi otobüsünde *** kişisinin bana bakıp durduğunu farktım . aslında beyendim ama fark etirmemeye çalıştım . gezideyken gözü hep benim üstümdeydi . gezi dönüşünden sonra onu okulların kapanacağı gün gördüm . okul çıkışında yanıma gelip bana bakarmısın dedi bense ona hayır dedim yoluma devam ettim. sonradan çoook pişman oldum ama işişten geçmişti.sizce ben onu gerçekten seviyor muyum .acillll.
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
3 Temmuz 2014       Mesaj #53
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben ona aşıgım ama o bana aşık mı bilemiorum okul açıkken onunla görüşe biliyordum bana kalbimde senin gibi biri var dedi sizce seviyo mudur yardımcı olun lütfe
ayan - avatarı
ayan
Ziyaretçi
4 Temmuz 2014       Mesaj #54
ayan - avatarı
Ziyaretçi
ben azeriyim ve birini cok asigim bilmiyorum o beni seviyor ya sevmiyor...kucukken 23 nissanda bana hep hediyye aliyor.simdide cicek aliyor... Bir-birimize sevdigimizi daha soylemedik.sizce o beni seviyormu?Lutfen Nolur cevap yazin...
Seher - avatarı
Seher
Ziyaretçi
7 Kasım 2014       Mesaj #55
Seher - avatarı
Ziyaretçi
İşte bunları yaşıyorumm ben ve o beni farketmesede artık tek dostum bıkıyo "Tmm seher artık yeter sus ya!" diyorlar
...
Onu çok sewiqorumMsn Grin
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
25 Ekim 2015       Mesaj #56
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Ondan mesaj gelsin diye dua edersin onun yanında sacmalarsin onun bir gülüşüne canını verirsin en önemlisi de müzik dinleyemezsin ne tür bir müzik olursa olsun o aklına gelir geceleri uyuyamazsin hep o aklına gelir ismi dudaklarını yakar kendini onun fotoğraflarıyla teselli edersin......
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
4 Kasım 2016       Mesaj #57
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Bir insan sevdigini her türlü belli eder kardeş genellikle gözlerden alirsin o mesajı