Cevap Yaz En İyi Cevabı Gör Önceki Konu Sonraki Konu

Lisede hangi bölümü seçmeliyim? - Sayfa 3

Gösterim: 42178 | Cevap: 50
  • avukat olmak icin hangi bolum
  • lisede hangi bolumu okumaliyim
  • lisede hangi bolumu secmeliyim
Misafir
6 Ağustos 2010 17:52   |   Mesaj #21   |   
Ziyaretçi

Lisede bölüm seçme !!! ( acil )

Ben yeni liseye kayıt yaptırdım ve bölüm seçiminde şimdiden endişelerim başladı... Benim türkçem ve sosyalim oldukça kuvvetli yabancı dilim iyiye yakın fenim orta matematiğim ise vasat !!! Ben hukuk okumak istiyorum ve hukuk okumak içinde eşit ağırlığı seçmem gerektiğini öğrendim. Hukuk okumak için herşeyimi feda edebilirim desem yeridir. Matematiğe çok çalışırım başarmak için çok çabalarım. Ama başaracağım konusunda şüpheliyim. Peki benim bu durumda ney yapmam gerekiyor ?

Cevap verirseniz çok mutlu olurum çok büyük ikilemdeyim !!
hoop
21 Ağustos 2010 21:10   |   Mesaj #22   |   
Ziyaretçi
ben sayısal öğrencisiyim sağlık yönetimi okumak istiyorum . ea lık sınavına girmeden giremiyomuyum bu bölüme acil yardım edin . Ve puanı kaç ?
Ruq
21 Ağustos 2010 22:00   |   Mesaj #23   |   
Ziyaretçi
Kesinlikle okumak istediğiniz bölümü okuyun çünkü gerçekten başarırsınız sonradan pişman olmak istemiyorsanız okumak istediğiniz okuyun.Sırada bir cümle olcak ama Başarmak inanmanın yarısıdır.Hukukta gerçektende çok güzel bir bölüm umarım istediğiniz olur ve başarılı olursunuz.
Misafir
21 Ağustos 2010 22:29   |   Mesaj #24   |   
Ziyaretçi
merhaba, bn anadolu öğremn lisesinde 2. sınıfa geçtim.Hukuk okumak istiyorum.Alanlarda yapılan değişikliken sonra hukuk için hangi dersleri seçmeliyim??derslerim gayet iyi iki dönmde takdir aldım ama yapılan bu değişklikten sonra kafam karıştı.Ne yapmalıyım bilgilendirrseniz çok sevinirm..

hukuk için and. öğrtmn lisesinde hangi dersleri seçmeliyz??
Son düzenleyen Misafir; 21 Ağustos 2010 22:33. Sebep: Mesajlar Otomatik Olarak Birleştirildi
Misafir
6 Eylül 2010 03:40   |   Mesaj #25   |   
Ziyaretçi
matematik öğretmeni olmak için hangi liseye gitmem gerekir
Misafir
25 Eylül 2010 15:23   |   Mesaj #26   |   
Ziyaretçi
bn reklamcılık 0kumak İstiyrum .. lisede hangi bölümü seçmeliyim we anadluya girme şansm yk 0rta sn öğrencisiyim. hangii tür liseye gireblrm we ne seçmeliyim?
Misafir
2 Aralık 2010 20:42   |   Mesaj #27   |   
Ziyaretçi

Yardım!

Ben lise 3 sayısal ögrencisiyim tmye ve sosa gidemedm çünkü lise 1de edeb. zayıftı direk beni fene attı radyo programıcısı olmak istiorm nasıl olucak bende bilmiorm ama iyi bir araştrmam gerekiyor bununla ilgili bilgisi olan varsa yardım ederse çok sevinirim.
ıfdvmperuh
28 Ocak 2011 20:06   |   Mesaj #28   |   
Ziyaretçi

Lise Alan seçimi

[a href=http://urlal.com/dqqf][img src=http://i1101.hizliresim.com/2011/1/28/3641.jpg][/a]
Notlarım böyle ailem sayısal seçmemi istiyor ama ben ingilizce ve almanca yı çalışmadan yapabiliyorum bu nedenle dil sınıfı nı seçme istiyorum sizin fikrinizi de almak istiyorum i
Misafir
15 Şubat 2011 16:55   |   Mesaj #29   |   
Ziyaretçi
benim dil ve sözelim süper ama yanlış seçim yapabilirim televizyonla ilgili bir meslek istiorum hangi bölüde bu var dil sayısal eşit ağırlık bu kadar cevaplarsanız sevinirimm...
Misafir
2 Nisan 2011 17:17   |   Mesaj #30   |   
Ziyaretçi
açık lisede hani bölümü seçeyim sözelim güzel
Cevap Yaz En İyi Cevabı Gör
Hızlı Cevap
İsim:

Lisede hangi bölümü seçmeliyim? Konusuna Benzer Konular

Etiketler:
  • avukat olmak icin hangi bolum
  • lisede hangi bolumu okumaliyim
  • lisede hangi bolumu secmeliyim
Geleceğim için hangi bölümü seçmeliyim?
Gönderen: perihan Forum: Soru-Cevap
Cevap: 39
Son Mesaj: 21 Temmuz 2014 15:27
Muhasebe öğrencisi olarak hangi bölümü seçmeliyim?
Gönderen: Misafir Forum: Soru-Cevap
Cevap: 1
Son Mesaj: 5 Mart 2014 12:38
Sizce hangi bölümü seçmeliyim?
Gönderen: Blaz Forum: Soru-Cevap
Cevap: 4
Son Mesaj: 5 Eylül 2013 08:29
Son Mesaj: 12 Ağustos 2013 08:41
Son Mesaj: 27 Temmuz 2011 09:38
Sayfa 0.352 saniyede 10 sorgu ile oluşturuldu