PC Görünümü Üye Ol
Forum Ana Sayfa
Soru-Cevap > Lisede hangi bölümü seçmeliyim?
123 45...Son
«Önceki KonuSonraki Konu»
Misafir17:52, 6 Ağustos 2010 
Ben yeni liseye kayıt yaptırdım ve bölüm seçiminde şimdiden endişelerim başladı... Benim türkçem ve sosyalim oldukça kuvvetli yabancı dilim iyiye yakın fenim orta matematiğim ise vasat !!! Ben hukuk okumak istiyorum ve hukuk okumak içinde eşit ağırlığı seçmem gerektiğini öğrendim. Hukuk okumak için herşeyimi feda edebilirim desem yeridir. Matematiğe çok çalışırım başarmak için çok çabalarım. Ama başaracağım konusunda şüpheliyim. Peki benim bu durumda ney yapmam gerekiyor ?

Cevap verirseniz çok mutlu olurum çok büyük ikilemdeyim !!
Cevap
hoop21:10, 21 Ağustos 2010 
ben sayısal öğrencisiyim sağlık yönetimi okumak istiyorum . ea lık sınavına girmeden giremiyomuyum bu bölüme acil yardım edin . Ve puanı kaç ?
Cevap
Ruq22:00, 21 Ağustos 2010 
Kesinlikle okumak istediğiniz bölümü okuyun çünkü gerçekten başarırsınız sonradan pişman olmak istemiyorsanız okumak istediğiniz okuyun.Sırada bir cümle olcak ama Başarmak inanmanın yarısıdır.Hukukta gerçektende çok güzel bir bölüm umarım istediğiniz olur ve başarılı olursunuz.
Cevap
Misafir22:29, 21 Ağustos 2010 
merhaba, bn anadolu öğremn lisesinde 2. sınıfa geçtim.Hukuk okumak istiyorum.Alanlarda yapılan değişikliken sonra hukuk için hangi dersleri seçmeliyim??derslerim gayet iyi iki dönmde takdir aldım ama yapılan bu değişklikten sonra kafam karıştı.Ne yapmalıyım bilgilendirrseniz çok sevinirm..

hukuk için and. öğrtmn lisesinde hangi dersleri seçmeliyz??
Cevap
Misafir03:40, 6 Eylül 2010 
matematik öğretmeni olmak için hangi liseye gitmem gerekir
Cevap
Misafir15:23, 25 Eylül 2010 
bn reklamcılık 0kumak İstiyrum .. lisede hangi bölümü seçmeliyim we anadluya girme şansm yk 0rta sn öğrencisiyim. hangii tür liseye gireblrm we ne seçmeliyim?
Cevap
Misafir20:42, 2 Aralık 2010 
Ben lise 3 sayısal ögrencisiyim tmye ve sosa gidemedm çünkü lise 1de edeb. zayıftı direk beni fene attı radyo programıcısı olmak istiorm nasıl olucak bende bilmiorm ama iyi bir araştrmam gerekiyor bununla ilgili bilgisi olan varsa yardım ederse çok sevinirim.
Cevap
ıfdvmperuh20:06, 28 Ocak 2011 
[a href=http://urlal.com/dqqf][img src=http://i1101.hizliresim.com/2011/1/28/3641.jpg][/a]
Notlarım böyle ailem sayısal seçmemi istiyor ama ben ingilizce ve almanca yı çalışmadan yapabiliyorum bu nedenle dil sınıfı nı seçme istiyorum sizin fikrinizi de almak istiyorum i
Cevap
Misafir16:55, 15 Şubat 2011 
benim dil ve sözelim süper ama yanlış seçim yapabilirim televizyonla ilgili bir meslek istiorum hangi bölüde bu var dil sayısal eşit ağırlık bu kadar cevaplarsanız sevinirimm...
Cevap
Misafir17:17, 2 Nisan 2011 
açık lisede hani bölümü seçeyim sözelim güzel
Cevap
123 45...Son
«Önceki KonuSonraki Konu»
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adınız:
Doğrulama