Hoş geldiniz sayın ziyaretçi Neredeyim ben?!

Web sitemiz; forum, günlük, video ve sohbet bölümlerinin yanı sıra; Skype ile ilgili Türkçe teknik destek makaleleri, resim galerileri, geniş içerikli ansiklopedik bilgiler ve çeşitli soru-cevap konuları sunmaktadır. Daima faydalı olmayı ilke edinmiş sitemize sizin de katkıda bulunmanız bizi son derece memnun eder :) Üye olmak için tıklayınız...

Forumda Ara

Lisede hangi bölümü seçmeliyim?

Bu konu Soru-Cevap forumunda silverixx tarafından 16 Eylül 2009 (18:01) tarihinde açılmıştır.
37835 kez görüntülenmiş, 49 cevap yazılmış ve son mesaj 21 Ağustos 2014 (23:27) tarihinde gönderilmiştir.
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Eski 6 Ağustos 2010, 17:52

Lisede bölüm seçme !!! ( acil )

#21 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
Sponsorlu Bağlantılar Sponsorlu Bağlantılar
Ben yeni liseye kayıt yaptırdım ve bölüm seçiminde şimdiden endişelerim başladı... Benim türkçem ve sosyalim oldukça kuvvetli yabancı dilim iyiye yakın fenim orta matematiğim ise vasat !!! Ben hukuk okumak istiyorum ve hukuk okumak içinde eşit ağırlığı seçmem gerektiğini öğrendim. Hukuk okumak için herşeyimi feda edebilirim desem yeridir. Matematiğe çok çalışırım başarmak için çok çabalarım. Ama başaracağım konusunda şüpheliyim. Peki benim bu durumda ney yapmam gerekiyor ?

Cevap verirseniz çok mutlu olurum çok büyük ikilemdeyim !!
Sponsorlu Bağlantılar
Rapor Et
Eski 21 Ağustos 2010, 21:10

#22 (link)
hoop
Ziyaretçi
hoop - avatarı
ben sayısal öğrencisiyim sağlık yönetimi okumak istiyorum . ea lık sınavına girmeden giremiyomuyum bu bölüme acil yardım edin . Ve puanı kaç ?
Rapor Et
Eski 21 Ağustos 2010, 22:00

#23 (link)
Ruq
Ziyaretçi
Ruq - avatarı
Kesinlikle okumak istediğiniz bölümü okuyun çünkü gerçekten başarırsınız sonradan pişman olmak istemiyorsanız okumak istediğiniz okuyun.Sırada bir cümle olcak ama Başarmak inanmanın yarısıdır.Hukukta gerçektende çok güzel bir bölüm umarım istediğiniz olur ve başarılı olursunuz.
Rapor Et
Eski 21 Ağustos 2010, 22:29

#24 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
merhaba, bn anadolu öğremn lisesinde 2. sınıfa geçtim.Hukuk okumak istiyorum.Alanlarda yapılan değişikliken sonra hukuk için hangi dersleri seçmeliyim??derslerim gayet iyi iki dönmde takdir aldım ama yapılan bu değişklikten sonra kafam karıştı.Ne yapmalıyım bilgilendirrseniz çok sevinirm..

hukuk için and. öğrtmn lisesinde hangi dersleri seçmeliyz??
Son Düzenleyen Misafir; 21 Ağustos 2010 @ 22:33. Sebep: Mesajlar Otomatik Olarak Birleştirildi
Rapor Et
Eski 6 Eylül 2010, 03:40

#25 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
matematik öğretmeni olmak için hangi liseye gitmem gerekir
Rapor Et
Eski 25 Eylül 2010, 15:23

#26 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
bn reklamcılık 0kumak İstiyrum .. lisede hangi bölümü seçmeliyim we anadluya girme şansm yk 0rta sn öğrencisiyim. hangii tür liseye gireblrm we ne seçmeliyim?
Rapor Et
Eski 2 Aralık 2010, 20:42

Yardım!

#27 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
Ben lise 3 sayısal ögrencisiyim tmye ve sosa gidemedm çünkü lise 1de edeb. zayıftı direk beni fene attı radyo programıcısı olmak istiorm nasıl olucak bende bilmiorm ama iyi bir araştrmam gerekiyor bununla ilgili bilgisi olan varsa yardım ederse çok sevinirim.
Rapor Et
Eski 28 Ocak 2011, 20:06

Lise Alan seçimi

#28 (link)
ıfdvmperuh
Ziyaretçi
ıfdvmperuh - avatarı
[a href=http://urlal.com/dqqf][img src=http://i1101.hizliresim.com/2011/1/28/3641.jpg][/a]
Notlarım böyle ailem sayısal seçmemi istiyor ama ben ingilizce ve almanca yı çalışmadan yapabiliyorum bu nedenle dil sınıfı nı seçme istiyorum sizin fikrinizi de almak istiyorum i
Rapor Et
Eski 15 Şubat 2011, 16:55

#29 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
benim dil ve sözelim süper ama yanlış seçim yapabilirim televizyonla ilgili bir meslek istiorum hangi bölüde bu var dil sayısal eşit ağırlık bu kadar cevaplarsanız sevinirimm...
Rapor Et
Eski 2 Nisan 2011, 17:17

#30 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
açık lisede hani bölümü seçeyim sözelim güzel
Sponsorlu Bağlantılar
Rapor Et
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Lisede hangi bölümü seçmeliyim? Konusuna Benzer Konular
Gönderen: perihan Forum: Soru-Cevap
Cevap: 39
Son Mesaj: 21 Temmuz 2014 15:27
Gönderen: Misafir Forum: Soru-Cevap
Cevap: 1
Son Mesaj: 5 Mart 2014 12:38
Gönderen: QuaLLiCa 113 Forum: Soru-Cevap
Cevap: 19
Son Mesaj: 5 Eylül 2013 20:35
Gönderen: Blaz Forum: Soru-Cevap
Cevap: 4
Son Mesaj: 5 Eylül 2013 08:29
Gönderen: oOnuR Forum: Soru-Cevap
Cevap: 1
Son Mesaj: 27 Temmuz 2011 09:38
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:
Önce bu soruyu cevaplayın

Yeni Soru
Sayfa 0.216 saniyede (74.38% PHP - 25.62% MySQL) 16 sorgu ile oluşturuldu
Şimdi ücretsiz üye olun!
Saat Dilimi: GMT +2 - Saat: 02:29
  • YASAL BİLGİ

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan MsXLabs.org forum adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre tüm kullanıcılarımız yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. MsXLabs.org hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 (üç) iş günü içerisinde MsXLabs.org yönetimi olarak tarafımızdan gerekli işlemler yapıldıktan sonra size dönüş yapılacaktır.
  • » Site ve Forum Kuralları
  • » Gizlilik Sözleşmesi