Cevap Yaz Önceki Konu Sonraki Konu

Ayak altında çıkan yaraların tedavisi nedir?

• ayak altinda cikan yaralar
  • ayak altinda yara
  • ayakta cikan yaralar
Misafir
Cevaplanmış   |    18 Eylül 2009 16:41   |   Mesaj #1   |   
Ziyaretçi
meraba benım ayagımın altında pütür pütür yaralar cıktı.bu yaralarin uclarinda göz göz şeyler var.mantara benziyor ama mantar değil.sızlıyor ve acıyor.buna bildiginiz bir ilaç veya bi doğal yöntem varmı acaba ?
En iyi cevap Daisy-BT tarafından gönderildi

Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

merhaba senın bu yazını okudum ve aynı sorun bendede var sorunu buldun mu ???nasıl geçiyor ???

Ayak altında çıkan yaralar ancak bir doktor tedavisiyle çözümlenebilir. Basit bir yara da olabilir, tedavisi zor bir yara da. En kısa zamanda bir sağlık kuruluşuna başvurun. Geçmiş olsun.

18 Eylül 2009 20:07   |   Mesaj #2   |   
ICE-MAN - avatarı
VIP αℓσηє ιη тнє ∂αяк
Bursa
1164
95 mesaj
Bunun için doktora başvurmayı denedinizmi.?
Denemediyseniz bir an önce bir doktora baş vurun..

Sağlıklı günler
Misafir
18 Kasım 2009 21:17   |   Mesaj #3   |   
Ziyaretçi
merhaba senın bu yazını okudum ve aynı sorun bendede var sorunu buldun mu ???nasıl geçiyor ???
Daisy-BT
18 Kasım 2009 21:55   |   Mesaj #4   |   
Ziyaretçi
Alıntı

Ayak altında çıkan yaralar ancak bir doktor tedavisiyle çözümlenebilir. Basit bir yara da olabilir, tedavisi zor bir yara da. En kısa zamanda bir sağlık kuruluşuna başvurun. Geçmiş olsun.
Misafir
18 Mart 2011 17:50   |   Mesaj #5   |   
Ziyaretçi
ben doktora gittım on beş gün içiçde de gecer ddedi doktora gidin
Misafir
24 Temmuz 2011 19:18   |   Mesaj #6   |   
Ziyaretçi
babamın ayağı 1-2 sene önce yara olmuştu doktora götürdük ameliyat dediler.ameliyatta ayak serçe parmağının kemiğinden küçük bir parça kemik aldılar geçen gün yine yara oldu eskiden kalan kremleri sürdük bu gün denize girmek için sokakta çıplak ayakla 200-300 metre yürüdü ancak yürüdüğü taşların üstü çok sıcaktı. ayaklaranın altının derisi soyulmuş. kocaman yaralar oluşmuş . birde hastaneye gitmiyor ne yapmalıyız bana yardım edebilir misiniz
Misafir
5 Ağustos 2011 15:00   |   Mesaj #7   |   
Ziyaretçi
Aynı sorun bende de var yaraların uçlarında göz gibi şeyler var 3-4 derken 20-21 tane oldu artıyor git gide. Doktora da gitmedim hala.
DERUNİ
5 Ağustos 2011 15:10   |   Mesaj #8   |   
Ziyaretçi
Alıntı

Aynı sorun bende de var yaraların uçlarında göz gibi şeyler var 3-4 derken 20-21 tane oldu artıyor git gide. Doktora da gitmedim hala.

Sorunuznuzla ilgili en sağlılı çözüm merkezi en kısa sürede Doktura gitmenizdir geçmiş olsun
Misafir
31 Mart 2012 12:48   |   Mesaj #9   |   
Ziyaretçi
arkadaşlar aynı sorun bndede vardı yaklaşık 2-3 sene önce vardı ayağimın altında küçük yuvalk bir şey vardı biraz acıyordu önemsemedim hiç ama snra 4-5 ay snra fıstık buyuklunde oldu ve çoğaldı bnde onları ayağimdan kestim sosyal aktivite yapamıyordum kesiyor ve rahatlıyordum ama çoğalınca koşamıyor yüreyemiyor suzlıyordu yaram snra çok acımaya basladı artık ağlıyordum yeter artık ameliyat oluyum bare diyordum snra doktara gittik ve TEDAVİSİ gaz tedavisi olabileceğni söledi sonra yaramın olduğu yerlere gaz tedavisinmi uyguladılar ve geçti allaha şkr bida olmadı 2_3 gaz tedavisi olmkak için gittim. şimdi annemin ayağinda var ve o buyumdn tedavı olack inş.
Misafir
7 Aralık 2012 10:04   |   Mesaj #10   |   
Ziyaretçi
benim ayağımın baş parmak ucunda bir şey çıktı .yürürken acıyor.ne önerirsiniz
Cevap Yaz
Hızlı Cevap
İsim:

Ayak altında çıkan yaraların tedavisi nedir? Konusuna Benzer Konular

Cevap: 2
Son Mesaj: 23 Nisan 2012 01:48
Ayak Rahatsızlıkları ve Ayak Sağlığı
Gönderen: mustafakarahano Forum: Hastalıklar