Hoş geldiniz sayın ziyaretçi Neredeyim ben?!

Web sitemiz; forum, günlük, video ve sohbet bölümlerinin yanı sıra; Skype ile ilgili Türkçe teknik destek makaleleri, resim galerileri, geniş içerikli ansiklopedik bilgiler ve çeşitli soru-cevap konuları sunmaktadır. Daima faydalı olmayı ilke edinmiş sitemize sizin de katkıda bulunmanız bizi son derece memnun eder :) Üye olmak için tıklayınız...

Sohbet (Flash Chat) Forumda Ara

Ayak altında çıkan yaraların tedavisi nedir?

Bu konu Soru-Cevap forumunda Misafir tarafından 18 Eylül 2009 (16:41) tarihinde açılmıştır.FacebookFacebook'ta Paylaş
18418 kez görüntülenmiş, 11 cevap yazılmış ve son mesaj 14 Ağustos 2014 (16:00) tarihinde gönderilmiştir.
  • 5 üzerinden 3.50  |  Oy Veren: 2      
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Bu konuyu arkadaşlarınızla paylaşın:    « Önceki Konu | Sonraki Konu »      Yazdırılabilir Sürümü GösterYazdırılabilir Sürümü Göster    AramaBu Konuda Ara  
Eski 18 Eylül 2009, 16:41

#1 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
meraba benım ayagımın altında pütür pütür yaralar cıktı.bu yaralarin uclarinda göz göz şeyler var.mantara benziyor ama mantar değil.sızlıyor ve acıyor.buna bildiginiz bir ilaç veya bi doğal yöntem varmı acaba ?
En iyi cevap Daisy-BT tarafından gönderildi

Alıntı:
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı Mesajı Görüntüle

merhaba senın bu yazını okudum ve aynı sorun bendede var sorunu buldun mu ???nasıl geçiyor ???
Ayak altında çıkan yaralar ancak bir doktor tedavisiyle çözümlenebilir. Basit bir yara da olabilir, tedavisi zor bir yara da. En kısa zamanda bir sağlık kuruluşuna başvurun. Geçmiş olsun.
Rapor Et
Reklam
Eski 18 Eylül 2009, 20:07

#2 (link)
αℓσηє ιη тнє ∂αяк
ICE-MAN - avatarı
Bunun için doktora başvurmayı denedinizmi.?
Denemediyseniz bir an önce bir doktora baş vurun..

Sağlıklı günler
Rapor Et
Eski 18 Kasım 2009, 21:17

#3 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
merhaba senın bu yazını okudum ve aynı sorun bendede var sorunu buldun mu ???nasıl geçiyor ???
Rapor Et
Eski 18 Kasım 2009, 21:55

#4 (link)
Daisy-BT
Ziyaretçi
Daisy-BT - avatarı
Alıntı:

Ayak altında çıkan yaralar ancak bir doktor tedavisiyle çözümlenebilir. Basit bir yara da olabilir, tedavisi zor bir yara da. En kısa zamanda bir sağlık kuruluşuna başvurun. Geçmiş olsun.
Rapor Et
Eski 18 Mart 2011, 17:50

#5 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
ben doktora gittım on beş gün içiçde de gecer ddedi doktora gidin
Rapor Et
Eski 24 Temmuz 2011, 19:18

lütfen yardım edebilir misiniz acaba

#6 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
babamın ayağı 1-2 sene önce yara olmuştu doktora götürdük ameliyat dediler.ameliyatta ayak serçe parmağının kemiğinden küçük bir parça kemik aldılar geçen gün yine yara oldu eskiden kalan kremleri sürdük bu gün denize girmek için sokakta çıplak ayakla 200-300 metre yürüdü ancak yürüdüğü taşların üstü çok sıcaktı. ayaklaranın altının derisi soyulmuş. kocaman yaralar oluşmuş . birde hastaneye gitmiyor ne yapmalıyız bana yardım edebilir misiniz
Rapor Et
Eski 5 Ağustos 2011, 15:00

#7 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
Aynı sorun bende de var yaraların uçlarında göz gibi şeyler var 3-4 derken 20-21 tane oldu artıyor git gide. Doktora da gitmedim hala.
Rapor Et
Eski 5 Ağustos 2011, 15:10

#8 (link)
DERUNİ
Ziyaretçi
DERUNİ - avatarı
Alıntı:

Aynı sorun bende de var yaraların uçlarında göz gibi şeyler var 3-4 derken 20-21 tane oldu artıyor git gide. Doktora da gitmedim hala.

Sorunuznuzla ilgili en sağlılı çözüm merkezi en kısa sürede Doktura gitmenizdir geçmiş olsun
Rapor Et
Eski 31 Mart 2012, 12:48

#9 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
arkadaşlar aynı sorun bndede vardı yaklaşık 2-3 sene önce vardı ayağimın altında küçük yuvalk bir şey vardı biraz acıyordu önemsemedim hiç ama snra 4-5 ay snra fıstık buyuklunde oldu ve çoğaldı bnde onları ayağimdan kestim sosyal aktivite yapamıyordum kesiyor ve rahatlıyordum ama çoğalınca koşamıyor yüreyemiyor suzlıyordu yaram snra çok acımaya basladı artık ağlıyordum yeter artık ameliyat oluyum bare diyordum snra doktara gittik ve TEDAVİSİ gaz tedavisi olabileceğni söledi sonra yaramın olduğu yerlere gaz tedavisinmi uyguladılar ve geçti allaha şkr bida olmadı 2_3 gaz tedavisi olmkak için gittim. şimdi annemin ayağinda var ve o buyumdn tedavı olack inş.
Rapor Et
Eski 7 Aralık 2012, 10:04

#10 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
benim ayağımın baş parmak ucunda bir şey çıktı .yürürken acıyor.ne önerirsiniz
Rapor Et
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:
Önce bu soruyu cevaplayın

Yeni Soru
Sayfa 0.148 saniyede (68.29% PHP - 31.71% MySQL) 17 sorgu ile oluşturuldu
Şimdi ücretsiz üye olun!
Saat Dilimi: GMT +3 - Saat: 07:26
  • YASAL BİLGİ

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan MsXLabs.org forum adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre tüm kullanıcılarımız yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. MsXLabs.org hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 (üç) iş günü içerisinde MsXLabs.org yönetimi olarak tarafımızdan gerekli işlemler yapıldıktan sonra size dönüş yapılacaktır.
  • » Site ve Forum Kuralları
  • » Gizlilik Sözleşmesi