Arama

Nasıl yumruk atılır? - Sayfa 4

En İyi Cevap Var Güncelleme: 21 Haziran 2015 Gösterim: 133.651 Cevap: 187
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
30 Ekim 2010       Mesaj #31
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
beyler 12-13 yaşındayım çok bilmem ama bence nefes daha önemlidir örneğin kolunuzu biraz geri çekiyorsunuz yumruk yaptıktan sonra baş parmağı yüzük-orta parmak arasına koyuyorsunuz derin nefesi alıyorsunuz ve yumruğu adamın suratına doğru götürürken nefesi veriyorsunuz ama orta parmağın üstündeki çıkıntı kemikle (orta parmak sivri kemiği) vurursanız daha etkili olur sanıyorum
Sponsorlu Bağlantılar
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
31 Ekim 2010       Mesaj #32
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
yaklasık 5-6 ay once duvara attıgım yumruk sonucu sag el tarak kemıgım kırıldı bayada fena kırıldı elımı kullanablıorum ama seklı hla tam düzelmedi ismide boksör kırıgıymış sanırım elim bidha eskisi gbi olmazmı kıme sorsam yumruk atınca aynı noktadan tekrar kırılma ihtimali çok yüksek diyolar.....konuyu açan tahminimce sokakta kavga ederken faydalı olsun diye açmış bu konuyu, sokakta kavga eden ınsanlra diikkat ederseniz hepsi adrenalinin verdigi etki sonucu sacmalarlar ellerını sacma sapan savururlar bn yumruk ustası flan degılım ama sana şu konuda tavsiye verebilirim eger oo anda düşünebilirsen ellerini dengesizce savurmzsan kolay kolay dayak yemezsin .
Sponsorlu Bağlantılar
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
6 Kasım 2010       Mesaj #33
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar orta parmağının kemiğini öne doğru çıkararak sertce yumruk atın işe yarayacaktır Msn Grin
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
10 Kasım 2010       Mesaj #34
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
yumruk kafadan sonra 2. sert hamledir yumruk sağ ayayk öne atılıp vücudünü geri çekip sonradan hemen vücudunu ileri itip bütün gücünü kola vermektir!bir kavgada deneyin daha sert olur rakp yerden kalkamaz ben hep deniyorum hep de oluyor!!!!!!!!!!!!
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
13 Kasım 2010       Mesaj #35
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
beyler ben kidbox örenmek istiyom ama netten söle sıralı bir ders bulamıyorum kidboxa ilk giden kişi nasıl dersler almalı ve nerler yemelive neler yememeli ve bana bir site önerirseniz sevinirim gerçekten videolu ve atlatarak yapsın herşeyi bulurve cevap verir seniz sevinirim...
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
20 Kasım 2010       Mesaj #36
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Herşey yumruk gücünde bitmez. Azda olsa iç dünyana bağlı. Korkarsan vuramazsın, " Allah'tan başka kimseden korkum yok " dedin mi gerisi kolay Msn Wink 4 parmağını sık, başparmağını da orta parmağına koy sol ayak önde, vücut ağırlığı kolda-omuzda-elde : Yapıştır...
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
25 Kasım 2010       Mesaj #37
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ya aga adama ya bişi olursa napacan
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
26 Kasım 2010       Mesaj #38
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
teknikten önce kendi vücudunuzu buna ayarlamalısınız. vücudunuz dirençli değilse ve karşınızdaki bildiğiniz aygır ise hiçbir teknik sizi o aygırdan kurtaramaz.

yumruk üstü şınav
eller dar açılı şınav
eller omuz açıklığında şınav
eller omuz açıklığını geçecek şekilde yapılan şınav
parmaklarla şınav
tek elle şınav
ve mekik. karın kaslarınızı güçlendirecektir.
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
26 Kasım 2010       Mesaj #39
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
merhaba arkadaşlar ben 3 yıldır boksörüm bir kişiye sert biçimde vurmak istiyorsanız çenesi,kalbin altındaki hava boşluğu ve buruna vurun bunlar
çok hassas yerlerdir özellikle burun ben hep buruna vururum adam 3 hafta kendine gelemez sizde buruna vurmasanız bile bu önemli 3 yere vurun sonucunu alırsınız.Size kolay gelsin
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
1 Aralık 2010       Mesaj #40
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar ben gidiyomda noluyo okula geliyom efeyim boxda süt çocuğu gibi kalıyom ama ginede söliyeyim yumruğunuzu fazla sıkmayın ve bel çıksın yumruk
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.