Arama

Postmaster cevabı ne anlama geliyor?

Güncelleme: 19 Aralık 2014 Gösterim: 50.310 Cevap: 14
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
25 Eylül 2009       Mesaj #1
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ya dün mail attığım birine bugun mail atatmıyrm postmasterdan This is an automatically generated Delivery Status Notification. Delivery to the following recipients failed diye karşılık geliyo burdan şunu anlıyrm bi şekilde karşı bilerek ve isteyerek benden gelcek mailleri bi şekilde kabul etmiyor doğrumuu bu teşekkürler.
Sponsorlu Bağlantılar
ThinkerBeLL - avatarı
ThinkerBeLL
VIP VIP Üye
25 Eylül 2009       Mesaj #2
ThinkerBeLL - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

ya dün mail attığım birine bugun mail atatmıyrm postmasterdan This is an automatically generated Delivery Status Notification. Delivery to the following recipients failed diye karşılık geliyo burdan şunu anlıyrm bi şekilde karşı bilerek ve isteyerek benden gelcek mailleri bi şekilde kabul etmiyor doğrumuu bu teşekkürler.

Tamamını yazmış olsaydınız neticesini de bildirmek mümkün olurdu.
Kopyaladığınız şekliyle anlamı şu şekildedir:
Sponsorlu Bağlantılar
"Bu otomatik olarak oluşturulmuş bir geri bildirim mesajıdır. Mesajınız yaşanan bir sorun nedeniyle alıcıya/alıcılara teslim edilememiştir."

Tanrı varsa eğer, ruhumu kutsasın... Ruhum varsa eğer!
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
25 Eylül 2009       Mesaj #3
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
TAMAMI BU DAHA FAZLASI YOK Delivery Status Notification (Failure) KONU BAŞLIĞI İLGİNİZ İÇİN SAĞOLUN
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
25 Eylül 2009       Mesaj #4
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
mesajınız yaşanan bi sorun yüzünden teslim edilememiştir diyor ya acaba ne gibi sorun olmuş olabilir??tşkkr
ThinkerBeLL - avatarı
ThinkerBeLL
VIP VIP Üye
25 Eylül 2009       Mesaj #5
ThinkerBeLL - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı

TAMAMI BU DAHA FAZLASI YOK Delivery Status Notification (Failure) KONU BAŞLIĞI İLGİNİZ İÇİN SAĞOLUN

Rica ederim.

Alıntı

mesajınız yaşanan bi sorun yüzünden teslim edilememiştir diyor ya acaba ne gibi sorun olmuş olabilir??tşkkr

Bu sorun genellikle sizin net sağlayıcınızla alıcının net sağlayıcısı arasında yaşanan bir sorundur. Genel server ağları arasında bazı zamanlarda filtre programları, vb. sebepler e-maillerin adrese telimlerini engelleyebiliyor.
Tanrı varsa eğer, ruhumu kutsasın... Ruhum varsa eğer!
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
6 Mart 2010       Mesaj #6
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bence mail göndereceğiniz kişi hesabını kapatınca böyle bir bildirim geliyor.biraz öncede bana aynısı oldu.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
4 Haziran 2010       Mesaj #7
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ya bu virüs
mail attım yok benim 5dk ya bir geliyor canımı sıkıyor sinirimi bozuyor
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
29 Mart 2011       Mesaj #8
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaslar o maile girmein !! eger onun gelmemesini istiosanız ona tıklayıp spürden sil yap
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
25 Eylül 2011       Mesaj #9
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
sağ ayak yerden kaldırıldıgı ıcın saga donuyo tesk Msn Happy
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
11 Ağustos 2012       Mesaj #10
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ARKADAŞLAR 2 GÜN MSN AÇAMADIM BAŞKA KULLANICI TARAFINDAN KULLANILIYOR YAZISI ÇIKTI UGRAŞTIM AÇAMADIM ŞİFRE DEGİSTİRDİM AÇILDI GÖNDERMİŞ OLDUGUM VE SİLMİŞ OLDUGUM BÜTÜN MAİLERİM GERİ GELMİŞ 31 TANDE POPMASTER MAİLLERİ VARDI AÇDIM BAZILARINI HEPSİNDE İNGİZLİZCE YAZILAR VARDI HEPSİDE DEGİŞİKTİ ACABA BENİM SİLDİGİM MAİLLERİ BAŞKASI MSN ELE GEÇİRİP OKUDUMU DİYE ŞÜPEDE KALDIM.