Hoş geldiniz sayın ziyaretçi Neredeyim ben?!

Web sitemiz; forum, günlük, video ve sohbet bölümlerinin yanı sıra; Skype ile ilgili Türkçe teknik destek makaleleri, resim galerileri, geniş içerikli ansiklopedik bilgiler ve çeşitli soru-cevap konuları sunmaktadır. Daima faydalı olmayı ilke edinmiş sitemize sizin de katkıda bulunmanız bizi son derece memnun eder :) Üye olmak için tıklayınız...

Sohbet (Flash Chat) Forumda Ara

Lise terkim, tasdikname aldım, diplomamı almak için ne yapmalıyım?

Bu konu Soru-Cevap forumunda misafir tarafından 25 Eylül 2009 (15:33) tarihinde açılmıştır.FacebookFacebook'ta Paylaş
11702 kez görüntülenmiş, 20 cevap yazılmış ve son mesaj 5 Temmuz 2013 (12:54) tarihinde gönderilmiştir.
  • 5 üzerinden 4.50  |  Oy Veren: 2      
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Bu konuyu arkadaşlarınızla paylaşın:    « Önceki Konu | Sonraki Konu »      Yazdırılabilir Sürümü GösterYazdırılabilir Sürümü Göster    AramaBu Konuda Ara  
Eski 25 Eylül 2009, 15:33

#1 (link)
misafir
Ziyaretçi
misafir - avatarı
LİSEYİ BİTİRDİM AMA TEK DERSDEN KALDIM VE DİPLOMA ALAMADIM SENE SONU SINAVLARINA GİRDİM YİNE GEÇEMEDİM HAKKIM BİTTİ,ŞİMDİ AÇIK ÖĞRETİME GİDERSEM SADECE KALDIĞIM DERSİN SINAVINA MI GİRCEM Bİ AKIL VERİN LÜTFEN
Rapor Et
Eski 25 Ekim 2009, 18:20

#2 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
TEK DERSTEN KALDIM DİPLOMA ALAMADIM NE YAPMALIYIM
Rapor Et
Eski 25 Ekim 2009, 18:58

#3 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
yani tek dersten kaldın diye diplama alamadım ben ilk defa senden duyuyorum ama kurtarma sınavları oluyor sınava gir
Rapor Et
Eski 11 Mart 2011, 13:11

#4 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
lise sonda devamsızlıktan kaldım.ne yapmalıyım
Rapor Et
Eski 22 Mart 2011, 15:25

diploma

#5 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
slm ben liseyi 3 yıl okudum ve bitirdim.yalnız sorumlu derslerden dolayı diplomamı alamadım daha.sınav hakkıda btti artık.açık öğretime yazılsam diplomayı daha çabuk alabilirmiyim...TEŞEKKÜRLER
Rapor Et
Eski 12 Mayıs 2011, 20:34

#6 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
lise sonda tek dersten kaldım 2004 yılında ve senem doldugu ıcın veremdım tastık name aldım ama dıplama almak ıstıyorum ben herkesın duymasını ıstıyorum ve cevap beklıyorum
Rapor Et
Eski 12 Mayıs 2011, 20:42

#7 (link)
The Eniqmatic
Ziyaretçi
The Eniqmatic - avatarı
İlk Dönemki notunuzun ortalaması ile geçemediğinize göre kalan dersinizi kurtarma sınavına girerek kurtarmaya çalışacaksınız.Aksi taktirde diplomanızı alamazsınız.
Rapor Et
Eski 25 Mayıs 2011, 22:06

#8 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
BEN 2006 YILINDA MEZUN OLDUM AMA 1 TANE SORUMLU OLDUGUM DERSTEN DOLAYI DİPLOMAYI ALAMADIM SINAV HAKKIM BİTMİŞ OKULDAN TASTİK NAME ALDIM. NASIL ALABİLİRİM DİPLOMAYI.
Rapor Et
Eski 7 Temmuz 2011, 20:41

#9 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
ben lise sona gidiyorum tek bi dersten dolayı alamayacam diplomayı af çıksın bişi olsun ya
Rapor Et
Eski 12 Temmuz 2011, 02:03

mhb

#10 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
ben şu konu üzerine bilgi almak istiyorum ben 2000 yılında lise 2 terkim ben o yıllarda tasdiknamemi aldım ve şöyle yazıyordu 2 dersimi zayıf ve şu şekilde yazıyordu devamsızlık yüzünden okuma hakkını kaybetmiştir ve yıllar sonra ben lise diplomamı almak istiyorum ne yapmam lazım şimdiden teşekkürler
Rapor Et
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:
Önce bu soruyu cevaplayın

Yeni Soru
Sayfa 0.191 saniyede (72.95% PHP - 27.05% MySQL) 16 sorgu ile oluşturuldu
Şimdi ücretsiz üye olun!
Saat Dilimi: GMT +2 - Saat: 13:08
  • YASAL BİLGİ

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan MsXLabs.org forum adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre tüm kullanıcılarımız yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. MsXLabs.org hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 (üç) iş günü içerisinde MsXLabs.org yönetimi olarak tarafımızdan gerekli işlemler yapıldıktan sonra size dönüş yapılacaktır.
  • » Site ve Forum Kuralları
  • » Gizlilik Sözleşmesi