PC Görünümü Üye Ol
Forum Ana Sayfa
Soru-Cevap > Lise terkim, tasdikname aldım, diplomamı almak için ne yapmalıyım?
1 23
«Önceki KonuSonraki Konu»
misafir14:33, 25 Eylül 2009 
LİSEYİ BİTİRDİM AMA TEK DERSDEN KALDIM VE DİPLOMA ALAMADIM SENE SONU SINAVLARINA GİRDİM YİNE GEÇEMEDİM HAKKIM BİTTİ,ŞİMDİ AÇIK ÖĞRETİME GİDERSEM SADECE KALDIĞIM DERSİN SINAVINA MI GİRCEM Bİ AKIL VERİN LÜTFEN
Benzer Konular:
Etiketler:
  • lisede tasdikname almak
  • liseden tasdikname alanlar
  • liseden tasdikname aldim
Cevap
Misafir17:20, 25 Ekim 2009 
TEK DERSTEN KALDIM DİPLOMA ALAMADIM NE YAPMALIYIM
Cevap
Misafir17:58, 25 Ekim 2009 
yani tek dersten kaldın diye diplama alamadım ben ilk defa senden duyuyorum ama kurtarma sınavları oluyor sınava gir
Cevap
Misafir12:11, 11 Mart 2011 
lise sonda devamsızlıktan kaldım.ne yapmalıyım
Cevap
Misafir14:25, 22 Mart 2011 
slm ben liseyi 3 yıl okudum ve bitirdim.yalnız sorumlu derslerden dolayı diplomamı alamadım daha.sınav hakkıda btti artık.açık öğretime yazılsam diplomayı daha çabuk alabilirmiyim...TEŞEKKÜRLER
Cevap
Misafir19:34, 12 Mayıs 2011 
lise sonda tek dersten kaldım 2004 yılında ve senem doldugu ıcın veremdım tastık name aldım ama dıplama almak ıstıyorum ben herkesın duymasını ıstıyorum ve cevap beklıyorum
Cevap
The Eniqmatic19:42, 12 Mayıs 2011 
İlk Dönemki notunuzun ortalaması ile geçemediğinize göre kalan dersinizi kurtarma sınavına girerek kurtarmaya çalışacaksınız.Aksi taktirde diplomanızı alamazsınız.
Cevap
Misafir21:06, 25 Mayıs 2011 
BEN 2006 YILINDA MEZUN OLDUM AMA 1 TANE SORUMLU OLDUGUM DERSTEN DOLAYI DİPLOMAYI ALAMADIM SINAV HAKKIM BİTMİŞ OKULDAN TASTİK NAME ALDIM. NASIL ALABİLİRİM DİPLOMAYI.
Cevap
Misafir19:41, 7 Temmuz 2011 
ben lise sona gidiyorum tek bi dersten dolayı alamayacam diplomayı af çıksın bişi olsun ya
Cevap
Misafir01:03, 12 Temmuz 2011 
ben şu konu üzerine bilgi almak istiyorum ben 2000 yılında lise 2 terkim ben o yıllarda tasdiknamemi aldım ve şöyle yazıyordu 2 dersimi zayıf ve şu şekilde yazıyordu devamsızlık yüzünden okuma hakkını kaybetmiştir ve yıllar sonra ben lise diplomamı almak istiyorum ne yapmam lazım şimdiden teşekkürler
Cevap
1 23
«Önceki KonuSonraki Konu»
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adınız:
Doğrulama