Arama

Ruhi bunalımdayım ne yapabilirim?

Güncelleme: 1 Mayıs 2015 Gösterim: 3.235 Cevap: 5
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
28 Eylül 2009       Mesaj #1
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ruhi bunalimdayim icimdekileri atamiyorum nail kurtulabilirim
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
28 Eylül 2009       Mesaj #2
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

ruhi bunalimdayim icimdekileri atamiyorum nail kurtulabilirim

Psikoloğa görünmeniz de fayda var.
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
28 Eylül 2009       Mesaj #3
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
psıkolojık yardım almalısınız ayrıca ınsana rahatlık ve ferahlık veren bıtkılerdende faydalanabılırsınız ruhı bunalımı atlatmanız bır bakıma sızın elınızde olan bırsey banyo yaptıgınız duş jelınız bıle sıze huzur ve rahatlık verır herseye dıkkat etmenızdee fayda var
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
20 Kasım 2011       Mesaj #4
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben 20 yaşında bir gencim 2 yıllık yüksekokul okuyordum 1. sınıfı başarıyla bitirdim sonra sınava girdim 4 yıllık fakülte kazandım ama derslerim çok kötü oldu 4 yıllıkta başarısız oldum bu okul nasıl bitecek diye bunalıma girdim 2 yıllık okulu bıraktığıma pişman oldum, bırakmak istiyorum ama ailem kızıyor üniversite sisteminin zorlaşması beni dahada çıkmaz bir yola sürükledi çok kötüyüm ruh sağlığım bozuldu ne yapabilirim tavsiye istiyorum lütfen yardım edebilirmisiniz ?
Misafir V - avatarı
Misafir V
Ziyaretçi
30 Nisan 2015       Mesaj #5
Misafir V - avatarı
Ziyaretçi
Biseyleri kendime nasıl amaç edinebilirim. Bi amaç olursa yaşanır sanırım demi.
hayatın tadını alamiyorum ben artik
thechosenone - avatarı
thechosenone
Ziyaretçi
1 Mayıs 2015       Mesaj #6
thechosenone - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

ben 20 yaşında bir gencim 2 yıllık yüksekokul okuyordum 1. sınıfı başarıyla bitirdim sonra sınava girdim 4 yıllık fakülte kazandım ama derslerim çok kötü oldu 4 yıllıkta başarısız oldum bu okul nasıl bitecek diye bunalıma girdim 2 yıllık okulu bıraktığıma pişman oldum, bırakmak istiyorum ama ailem kızıyor üniversite sisteminin zorlaşması beni dahada çıkmaz bir yola sürükledi çok kötüyüm ruh sağlığım bozuldu ne yapabilirim tavsiye istiyorum lütfen yardım edebilirmisiniz ?

Annenle babannı bunu senden deil başka bi yerden görmesini sağla mesela bi takvimde yazsın "çocuklarınızı çok fazla üzmeyin kendi fikirlerinizde diretmeyin direttiğiniz şeyleri araştırın yada senin gibi birçocuğun intihar yazısını falan görmelerini sağlarsan içlerinde bir burkulma olur fikir değistirebilirler ama o yazıları direk se gösterme ken dilerinnin görmelerini sağla senin yaptığın çok belli olmasın yeter