Arama

Bilgi işlemden yüklenen filtre programı PC'den nasıl kaldırılır?

En İyi Cevap Var Güncelleme: 4 Ağustos 2010 Gösterim: 11.670 Cevap: 7
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
29 Eylül 2009       Mesaj #1
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
iyi günler öcelikle.. benim sorunum ben bir yurtta kalıyorum ve odama gelen internet filtrelenmiş msn de cam açamıyorum okey tarzı oyunlar ve online oyunlar oynayamıyorum bilgisayarım son güncelleştrme v.b herşey tmm ve bilgisayarda filtreleme programı yok. ana makineyi bulmam işlem yapmam imkansız. tmamen kendi bilgisayarımdan bu işi nasıl çözebilirm??? yardımlarınız için şimdiden sağolun
EN İYİ CEVABI Misafir verdi
arkadaşlar benim bilgisayarıma amcan filtre koydu online oyun v.b oyunlar onayamıyorum.Bu filtreyi nasıl kaldıra bilirim bilen hemen 2 gün içinde cevap yazsın...
:::ŞİMDİDEN HEPİNEZE İLGİLENDİĞİNİZ İÇİN TEŞEKKÜRLER:::
Sponsorlu Bağlantılar
SaKLI - avatarı
SaKLI
VIP VIP Üye
29 Eylül 2009       Mesaj #2
SaKLI - avatarı
VIP VIP Üye
Kendi bilgisayarınızdan müdahale etme şansınız yok, zira problem sizin internet bağlantınız da. Yani güvenlik duvarı olan bir server üzerinden internete bağlanıyorsunuz ve bu yüzden uygunsuz içerik, jawa uygulamaları ve webcam kullanımını engelliyor. Çevrimiçi gizliliği sağlayan Ultrasurf diye bir program var bu program web sayfalarında dolaşım imkanı sağlıyor ancak jawa uygulamaları (okey vs.) ve msn de görüntülü konuşma imkanını vermiyor.
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
31 Ekim 2009       Mesaj #3
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.
arkadaşlar benim bilgisayarıma amcan filtre koydu online oyun v.b oyunlar onayamıyorum.Bu filtreyi nasıl kaldıra bilirim bilen hemen 2 gün içinde cevap yazsın...
:::ŞİMDİDEN HEPİNEZE İLGİLENDİĞİNİZ İÇİN TEŞEKKÜRLER:::
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
9 Şubat 2010       Mesaj #4
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
iyidee arkadaşım güvenlik duvarı olan bilgisayara ultrasurf nasıl yüklencek anlamadım
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
21 Şubat 2010       Mesaj #5
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

inter filtre nasil kaldirilir

FİLTER S1 03 04 NASIL KALDIRILIR TEŞEKÜRLER
UgaLaBishe - avatarı
UgaLaBishe
Ziyaretçi
1 Nisan 2010       Mesaj #6
UgaLaBishe - avatarı
Ziyaretçi
UgaLa_Bishe
ARKADAŞLAR BEN İNTER FİLTRE PROĞRAMI YÜKLEDİM ŞİFRESİ STANDART ''eax'' TİR LAKİN O ŞİFREYİ KABUL ETMİYO VE DOĞRU PAROLAYIDA GİREMEDEN PROĞRAMI KALDIRAMIYORUM BAŞKA TÜRLÜ NASIL KALDIRABİLİRİM BİLEN VARSA SÖYLESİN LÜTFEN ŞİMDİDEN TŞK EDERİM GELEXSPAS
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
25 Mayıs 2010       Mesaj #7
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
lutfen arkadaslar bilgisayarı formatlamıstık adam yanlıslıkla int. filtre koydu ve şifresini kabul etmio doru şifre bulamAdan giremiom
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
4 Ağustos 2010       Mesaj #8
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
benim bilgisayarıma filtre koymuştum aradan ir kaç gün geçti bilgisayarımı her açtıgımda filtre birden fazla hata vermeye başladı üztelik filtreyi hiç bir yerde bulamıyorum dogal olarakta silemiyorum lütfen bana yardımcı olun çok acil